Походження продуктів харчування
І семестр
ТЕМА “ЇЖА. ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ. ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ”
УРОК 18
Тема. Походження продуктів харчування
Мета:
– активізувати й закріпити тематичні ЛО;
– вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення;
– практикувати учнів у ММ та ДМ за проблемними ситуаціями;
– навчати систематизувати одержану інформацію;
– розвивати логічне та аналітичне мислення.
ХІД УРОКУ
I. Організація класу. Привітання
II. Підготовка до іноземного мовлення
Фонетична й мовленнєва зарядка.
III.
A) Перевірка домашнього завдання (Пасивний стан)
B) Вступне слово вчителя за новою темою
C) Повторення тематичної лексики, вивченої в шостому класі
D) Впр. 2, с. 33 – read one of the articles now and choose the headline that suits it best. Discuss the following questions.
Is the food that we eat natural?
What is it made of?
Do you think the aliens’ food is made from the same things?
E) Bпp. 4, c. 33-34
Read the article about sources of food. Some sentences have been taken out from the text. Put each sentence in the right place.
F) Впр. 5, с. 34 – listen to the second part of the article (tapescript 9 page 185) and say if these statements are true, false or the information is not given in the text.
+ Meat, eggs and dairy products are very expensive.
+ Heating meat kills microbes which can cause illness.
– Meat in usually eaten three
+ People like to eat fried chicken eggs for breakfast.
+ People in other parts of the world eat the eggs of other birds.
– Milk products can be bought only at the market.
+ Sour cream, yoghurt and butter are popular milk products.
G) Additional Reading (handouts).
English tea is quite different from Ukrainian tea. If they usually serve coffee white or black, that is with or without milk, they always serve tea with milk. Their tea is so strong that pouring it into a cup together with a little milk you get a brownish liquid looking like weak coffee with milk. One can hardly call afternoon tea a meal because it is more of a social occasion for those who are well-todo. Friends come in then for a chat while they have their cup of tea and cake.
H) How many meals a day do you usually have?
What do you prefer to have for breakfast / dinner/ supper?
You don’t have dinner at home, do you?
Do you like to have meals at a cafe?
Which is your favorite dish?
What kind of food do you prefer: plant or animal food?
Which food is he>
Which food is he>
IV. Завершальна частина уроку
Домашнє завдання
Дати відповіді на питання етапу h.
Підсумки уроку
Учитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.
Related posts:
- Lesson 20 Unit 2 FOOD AND DRINKS CLOTHES Lesson 20 1. Look at the pictures and remember the words. 2. Look at the words above and say what young people usually have for breakfast, lunch and dinner. 3. Say what your parents eat or drink every day, three times a week, on special occasions, never. 4. Make […]...
- Їжа Мета: ознайомити учнів із новими ЛО; тренувати учнів в аудіюванні та вживанні ЛО; удосконалювати навички читання та перекладу, усного мовлення; розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу; виховувати інтерес до вивчення англійської мови, повагу до вчителя, розширювати світогляд учнів на основі ознайомлення із культурою харчування, дисциплінованість, виховувати культуру спілкування, слухання. Обладнання: підручник, матеріали до […]...
- Різні країни, різні смаки Мета: Повторити лексичний матеріал. Продовжувати формувати комунікативні вміння учнів. Тренувати в аудіюванні. Розвивати ерудицію учнів. Виховувати інтерес до традицій різних країн. Обладнання: Підручник, дошка, картки для роботи. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1. Прив і тання. Т: How are you today? Ps: We are fine, thank you! 2. Пов і домлення теми […]...
- Види їжі Мета: ознайомити учнів із новими ЛО; тренувати учнів у вживанні ЛО; навчити учнів уживати ЛО, засвоєні на попередньому уроці; формувати навички монологічного мовлення на рівні мікровисловлювання, навички читання; розвивати мовну інтуїцію, розвивати фонематичний та інтонаційний слух, уміння передавати зміст почутого, розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу; розширювати світогляд учнів на основі ознайомлення із […]...
- WHAT IS TASTY FOR YOU? UNIT 4. NATIONAL CUISINE LESSON 30 WHAT IS TASTY FOR YOU? Цілі: вдосконалювати лексичні навички й навички вимови, аудіювання, читання й усного мовлення; розвивати логічне мислення; виховувати правильне ставлення до їжі, а також загальну культуру учнів. Procedure 1. Warm-up Do ex. 1, p. 58. 2. Reading > Do the quiz. 1) Lemons taste ____ . […]...
- Зручна їжа. Їжа швидкого приготування І семестр ТЕМА “ЇЖА. ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ. ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ” УРОК 19 Тема. Зручна їжа. Їжа швидкого приготування Мета: – вдосконалювати навички читання, монологічного та діалогічного мовлення у вивчених лексико-граматичних структурах за темою; – практикувати інтерактивні форми навчання, стимулювати прояви ініціативи учнів; – виховувати вміння працювати в парах і групах, почуття взаємодопомоги та колективізму під час обговорення […]...
- A LITTLE OR A FEW Цілі: формувати навички вживання a little/a few; вдосконалювати навички усного мовлення, аудіювання й читання; вдосконалювати навички вживання нових лексичних одиниць; виховувати доброзичливе ставлення до співрозмовника. Procedure 1.Warm-up Answer the questions. 1. What is food for many people? 2. What do you think about fast food? Is it useful? 3. How do you feel about eating […]...
- Корисна інформація про їжу І семестр ТЕМА “ЇЖА. ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ. ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ” УРОК 27 Тема. Корисна інформація про їжу Мета: – активізувати й закріпити тематичні ЛО; – вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення; – практикувати учнів у ММ та ДМ за проблемними ситуаціями; – навчати систематизувати одержану інформацію; – розвивати логічне та аналітичне мислення. ХІД УРОКУ I. Організація […]...
- Soup and salad every day Unit 3. FOOD AND COOKING 3.1. Soup and salad every day… Grammar Smart Ex.1, p.72 A) Wash the apples Cut the apples in half. Blend the apples. Add sugar into the blender Have apple juice B) Don’t cut tomatoes in half. Don’t have any porridge for dinner. Eat chocolate for dessert Don’t come to tea […]...
- Їжа в школі та після школи І семестр ТЕМА “ЇЖА. ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ. ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ” УРОК 25 Тема. Їжа в школі та після школи Мета: – вдосконалювати навички аудіювання, читання, усного та писемного мовлення; – поповнити тематичний словниковий запас учнів, навчити складати словосполучення та речення з новими ЛО; – формувати вміння робити узагальнення, порівняльний аналіз та висновки з вивчених проблемних ситуацій. ХІД […]...
- Lessons 9-10 Unit 3. Food and Drinks Lessons 9-10. 1. Listen and repeat. Then match the words in the box with their definitions. – fresh – fried – frozen – raw – spicy – sweet – tasty – vegetarian – 1. With a hot, strong flavour. 2. Good, with lots of flavour. 3. Not cooked. 4. For […]...
- Різні країни І семестр ТЕМА “ЇЖА. ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ. ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ” УРОК 23 Тема. Різні країни – різна їжа Мета: – вдосконалювати навички писемного та усного мовлення з вивчених тематичних лексико-граматичних одиниць; – закріпити вивчений лексико-граматичний матеріал на письмі; – практикувати учнів у ММ за проблемними ситуаціями; – розвивати комунікативні здібності учнів, елементи логічного та критичного мислення. ХІД […]...
- CAN YOU SET OUT A FESTIVE TABLE? Цілі: вдосконалювати навички усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури, навички аудіювання й читання; вдосконалювати навички вживання нових лексичних одиниць; виховувати культуру спілкування та поведінки за столом. Procedure 1.Warm-up Do ex. 1, p. 71. 2. Speaking Practise the vocabulary Make up short dialogues using the pictures. – Have you sliced the tomatoes yet? – Yes, […]...
- Проектна робота “Традиційна українська їжа” Мета: формувати навички діалогічного та монологічного мовлення на рівні мікровисловлювання, продовжувати вчити створювати та презентувати проекти; розвивати мовну інтуїцію, розвивати фонематичний та інтонаційний слух, розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу, творчість; розширювати світогляд учнів на основі ознайомлення із культурою харчування, дисциплінованість, виховувати культуру спілкування, слухання, заохочувати до вивчення нового. Обладнання: підручник, матеріали до […]...
- Харчові звички. Здорова та шкідлива їжа Мета: формувати навички діалогічного та монологічного мовлення на рівні мікровисловлювання; розвивати мовну інтуїцію, розвивати фонематичний та інтонаційний слух, розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу, творчість; розширювати світогляд учнів на основі ознайомлення із культурою харчування, дисциплінованість, виховувати культуру спілкування, слухання, заохочувати до вивчення нового. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ […]...
- AN APPLE A DAY Unit 3 TIME FOR HOME Lesson 2 AN APPLE A DAY VOCABULARY 1 a) Match words with the pictures. B) Say what fruit and vegetables you like. 2 Look at the picture for two minutes. Shut the book and name all the things you remember. 3 Read, guess and match. It is small. It is […]...
- Улюблена їжа мого друга Мета: актуалізувати лексику за темою, практикувати учнів у вживанні тематичної лексики, формувати навички діалогічного мовлення та монологічного мовлення на рівні мікровисловлювання; розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу, творчість; вміння самостійно працювати; сприяти загальнокультурному розвитку учнів, умінню спілкуватися; виховувати культуру спілкування, зацікавленість у розширенні своїх знань. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. […]...
- Bon appetite Unit 3. FOOD AND COOKING 3.2. Bon appetite Grammar Smart Ex.1 (a), p.79 1- full-time 2- low-fat 3- sugar free 4- brand new 5- takeaway 6- hand-made 7- home grown Ex.1 (b), p.79 Під час виконання вправи можна використовувати слова та фрази на стор. 79 Word Smart Ex.2, р. 81 How do you lay the […]...
- YUMMY! Unit 3 CAFES AND SHOPS – Yummy! – Going Shopping Pre-reading questions: – What food is good for your he> – Have you ever been on a diet? – What do you know about British food? – Do you like going shopping? – What kinds of shops do you know? – How do you choose […]...
- Харчування в Україні Мета: Ознайомити з новою лексикою. Продовжувати формувати комунікативні вміння учнів. Удосконалювати навички читання. Розвивати ерудицію учнів. Прищеплювати усвідомлення важливості правильного харчування для здоров’я людини. Обладнання: Підручник, картки для роботи. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1. Прив і тання. Т: How are you today? Ps: We are fine, thank you! 2. Пов і […]...
- ALL ABOUT FOOD Цілі: вдосконалювати навички усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури, навички аудіювання й читання; формувати навички вживання нових лексичних одиниць; виховувати відповідальне ставлення до вживання їжі. Procedure 1.Warm-up With which country do you associate the following food and drink? 1) pudding A) Brazil / Columbia 2) borscht B) Japanese 3) hamburgers C) Ukraine 4) coffee […]...
- LET’S EAT Цілі: вдосконалювати навички вживання непрямої мови; вдосконалювати навички усного мовлення, читання й письма; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1.Warm-up 1) Do you like any foreign foods? 2) Do you like Chinese food? What? French food? What? Japanese food? What? 3) Which fast foods do you like […]...
- THREE PARTS OF A PARAGRAPH UNIT 4. NATIONAL CUISINE LESSON 37 THREE PARTS OF A PARAGRAPH Цілі: формувати навички письма; вдосконалювати навички усного мовлення, читання; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1. Warm-up 1) What cuisine do you like the most? 2) Do you prefer something traditional or like trying out new […]...
- Shopping for Food Unit Five: Are you Good at Shopping? 5.2. Shopping for Food Word Bank Phrase Bank Communication Box Grocer’s Green grocer’s Dairy Butcher’s Baker’s Confectionery Cashier To tempt To stand in a line To be dispayed on the counters (stands) To pay at the cashdesk To be low (high)-priced To get lost market place It is […]...
- YOU ARE WHAT YOU EAT Цілі: вдосконалювати навички усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури, навички письма й читання; формувати навички вживання нових лексичних одиниць; виховувати відповідальне ставлення до вживання їжі. Procedure 1.Warm-up Answer the questions. 1. Do you like breakfast cereals? 2. What do you usually have for breakfast? 3. What would you like to eat for breakfast? 4. […]...
- ЗАСТОСУВАННЯ ЗНАНЬ ПРО ХІМІЧНИЙ СКЛАД ЖИВИХ ОРГАНІЗМІВ ДЛЯ ОЦІНЮВАННЯ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ВСТУП. РЕЧОВИНИ ЖИВИХ ОРГАНІЗМІВ УРОК 12. ЗАСТОСУВАННЯ ЗНАНЬ ПРО ХІМІЧНИЙ СКЛАД ЖИВИХ ОРГАНІЗМІВ ДЛЯ ОЦІНЮВАННЯ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ Цілі уроку: навчити учнів правильного застосування знань про хімічний склад живих організмів для оцінювання продуктів харчування; закріпити вироблені знання шляхом виконання практичної роботи. Обладнання й матеріали: таблиці “Хімічний склад і калорійність основних продуктів харчування”, “Функції та джерел а […]...
- Харчові уподобання Мета: актуалізувати лексику за темою, практикувати учнів у вживанні лексики з теми, формувати навички діалогічного мовлення; розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу, творчість; вміння самостійно працювати; сприяти загальнокультурному розвитку учнів, умінню спілкуватися; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Good afternoon, children! […]...
- ПРО ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ. ПРАКТИЧНА РОБОТА. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНУ ПРИДАТНОСТІ ТА УМОВ ЗБЕРІГАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ЗА ЇХ МАРКУВАННЯМ Мета: ознайомити учнів із причинами харчових отруєнь; пояснити небезпеку самолікування харчових отруєнь; навчати школярів визначати термін придатності харчових продуктів за маркуванням; пояснити небезпеку придбання продуктів харчування на стихійних ринках; розвивати мислення, мовлення; виховувати самостійність, обережність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ Гра “Вільний мікрофон” – Розкажи про користь вітамінів. Наведи приклади продуктів, […]...
- Lesson 2 Unit 2. Shopping Lesson 2. 1. Listen, repeat and say what you usually buy in the supermarket. Start like this: Sunday is my shopping day. I do the shopping in the local supermarket. They sell all kinds of food, clothes, toys, magazines and household goods there. I usually buy 2. Work in pairs. Tell your […]...
- Улюблена їжа та напої Мета: актуалізувати лексику за темою, практикувати учнів у вживанні тематичної лексики, формувати навички діалогічного мовлення та монологічного мовлення на рівні мікровисловлювання; розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу, творчість; вміння самостійно працювати; сприяти загальнокультурному розвитку учнів, умінню спілкуватися; виховувати культуру спілкування, зацікавленість у розширенні своїх знань. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. […]...
- Радіоактивне забруднення води та продуктів харчування, Іонізуючі випромінювання. Радіаційна безпека Безпека життєдіяльності 2. БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ У ПОВСЯКДЕНІШ УМОВАХ ВИРОБНИЦТВА І У ПОБУТІ 2.2. Іонізуючі випромінювання. Радіаційна безпека 2.2.3. Радіоактивне забруднення води та продуктів харчування Радіоактивність та супровідні її іонізуючі випромінювання існували на Землі задовго до зародження на ній життя і були наявні в космосі ще до виникнення самої Землі. Основну частину опромінення населення Землі отримує […]...
- The Animal World CHAPTER 1 NATURE AND PEOPLE. WEATHER NATURE AND PEOPLE B) The Animal World Ex. 2, p. 25 REPTILES BIRDS INSECTS MAMMALS FISH Snake Eagle Bee Cow Salmon Alligator Parrot Ant Lion Tuna Lizard Chicken Butterfly Dolphin Shark Ex. 4, p. 26 1. danger; 2. pets; 3. protected; 4. captivity; 5.. survival; 6. companion Ex. 5, […]...
- What’s for Dinner? Unit Six: Help Yourself to… 6.1. What’s for Dinner? Word Bank Phrase Bank Communication Box To chew Steak To smell Cabbage rolls Mixed salad Appetizers Rare To be hungry as a hunter To taste like nothing Else on earth To have a three-course dinner To be full of vitamins to be low in calories to […]...
- Різноманітні рецепти приготування їжі І семестр ТЕМА “ЇЖА. ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ. ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ” УРОК 20 Тема. Різноманітні рецепти приготування їжі Мета: – вдосконалювати навички читання та усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; – навчити учнів виконувати трансформаційні завдання; – виховувати вміння працювати в парах, давати суб’єктивну та об’єктивну оцінку явищам навколишнього середовища; – розвивати комунікативні здібності учнів, елементи аналізу […]...
- NATIONAL CUISINE READING UNIT 4. NATIONAL CUISINE READING Ex.1A p.54 Eggs, bacon, roast fish and meat, chicken, toasts, sandwiches with butter and cheese or sausage, pasta, soup, borsch, rise, porridge, tea, coffee, milk, beefsteaks, buns, cakes, pancakes, salads, ham, roles, pudding, chops, pears. Ex.2 p.54 I see holubtsi (A), varenyky (B), mlyntsi (C) and borsch (D). We have […]...
- Unit 2. FOOD Unit 2. FOOD Lesson 1 Ex. 1, p. 38 I like vegetables. They are he> I really like fruits. They are very delicious and he> I don’t like sour cream. I hate hamburgers. I don’t think they are he> Ex. 5, p. 39 I usually spend a lot of time at school so I take […]...
- Lesson 21 Unit 2 FOOD AND DRINKS CLOTHES Lesson 21 1. Listen, read and remember the words and word combinations. To pass /pɑːs/ Передавати First course Перше (перша страва) Second / main course Друге (друга страва) Dessert /dɪˈzɜːt/ Десерт Salad /ˈsæləd/ Салат Mashed potatoes Картопляне пюре Drink Drɪŋk/ Напій Pizza /ˈpiːtsə/ Піца Roastbeef Печена телятина/ Яловичина Pork […]...
- Національна кухня в різних країнах Мета: Повторити лексичний матеріал. Продовжувати формувати комунікативні вміння учнів. Удосконалювати навички читання. Розвивати ерудицію учнів. Виховувати інтерес до традицій різних країн. Обладнання: Підручник, дошка, картки для роботи. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1. Прив і тання. Т: How are you today? Ps: We are fine, thank you! 2. Пов і домлення теми […]...
- Му progress in English Unit 3. FOOD AND COOKING 3.5. Му progress in English Grammar Smart P. 96 1. He asked Ann to come to his party. 2. Mum offered Boris to have some tea with her. 3. mum asked me to eat that piece of pie. 4. Peter asked if I would like to go with them to […]...
- WRITING REPORTS Цілі: формувати навички письма; вдосконалювати навички усного мовлення, читання; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1.Warm-up 1) Would you like to eat at a different restaurant every night for the rest of your life? 2) Have you ever complained about the food or service in a restaurant? […]...