Практична робота 5. Формування форм та звітів
ТЕМА 5.5. БАЗИ ДАНИХ. СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БАЗАМИ ДАНИХ (10 ГОДИН)
Урок 65
Практична робота 5. Формування форм та звітів
Мета:
– засвоєння навичок створення та дослідження різних об’єктів баз даних у середовищі СУБД Access;
– розвиток в учнів естетичної уяви щодо оформлення документації з використанням комп’ютера;
– виховувати повагу та любов до рідної країни.
Тип уроку: урок закріплення та застосування набутих знань на практиці.
ХІД УРОКУ
І. Актуалізація опорних знань
Інформаційний диктант
Кожен
Завдання: назвіть кнопку панелі інструментів – елементи управління. Учитель показує картки для кожного варіанта. Наприклад, Варіант 1, питання 23. Назвіть призначення цієї кнопки панелі інструментів:
І варіант | II варіант | ||
Відповідь | Перевірка (+/-) | Відповідь | Перевірка (+/-) |
1 | 2 | ||
3 | 4 | ||
5 | 6 | ||
7 | 8 | ||
9 | 10 | ||
11 | 12 | ||
13 | 14 | ||
15 | 16 | ||
17 | 18 | ||
19 | 20 | ||
21 | 22 | ||
23 | 24 | ||
Оцінка | Оцінка |
Два
II. Практична робота
1. Створити форму за допомогою майстра для зручної роботи з даними, включивши до неї всі поля таблиці “Магазин “Дитяча книга”.
2. Відкрити форму у режимі Конструктора, розташувати об’єкти, змінивши їхній розмір таким чином, щоб інформація входила до вікна форми.
3. Створити базу даних “Гори України”, яка містить поля: назва, висота, розташування. Створити форму для введення даних до бази даних:
– Стиль – камінь;
– оформлення поля – рельєфне;
– створити у формі кнопку “Вперед по записах”;
– здійснити введення даних до бази:
Говерла | 2061 м | Карпати |
Свидовець | 1883 м | Карпати |
Горгани | 1836 м. | Карпати |
Роман Кош | 1545 м | Крим |
Ай-Петрі | 1234 м | Крим |
Демерджи | 1239 м | Крим |
4. Створити звіт за допомогою Майстра звітів.
Створіть звіт до таблиці “Гори України”, що була створена раніше, з такими параметрами:
– поля, що включені до звіту: назва, висота, розташування;
– сортування за зменшенням висоти;
– макет – табличний;
– орієнтація паперу – книжкова;
– стиль заголовку – діловий;
– назва звіту – “Найвищі вершини нашої країни”.
– Перегляньте створений звіт. Зверніть увагу на операції, що можна здійснювати зі звітами.
5. Створити звіт до таблиці “Магазин “Дитяча книга” за допомогою засобів Автозвіту: у стовпець та Автозвіту: стрічковий.
6. Здійсніть редагування створених звітів у режимі Конструктор.
Відредагуйте створені звіти таким чином, щоб уся інформація на них відображалась повністю та була раціонально розташована на аркуші.
III. Підсумок уроку
1. Для чого призначені форми та звіти в базі даних?
2. В яких файлах зберігаються форми та звіти в СУБД Access?
3. Чим відрізняються різні режими створення звітів та форм?
4. Які можливості встановлення параметрів має кожен з цих режимів?
IV. Домашнє завдання
Опрацювати матеріал підручника або конспекту.
Related posts:
- Контрольна робота з теми “Бази даних. Системи управління базами даних” ТЕМА 5.5. БАЗИ ДАНИХ. СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БАЗАМИ ДАНИХ (10 ГОДИН) Урок 68 Контрольна робота з теми “Бази даних. Системи управління базами даних” Мета: перевірка знань, вмінь та навичок учнів з теми “Бази даних. Системи управління базами даних”. Тип уроку: урок контролю знань, умінь та навичок. ХІД УРОКУ І варіант II варіант І рівень (тестові завдання, […]...
- Практична робота 3. Пошук інформації в базі даних. Упорядкування даних ТЕМА 5.5. БАЗИ ДАНИХ. СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БАЗАМИ ДАНИХ (10 ГОДИН) Урок 63 Практична робота 3. Пошук інформації в базі даних. Упорядкування даних Мета: – оволодіння методами пошуку інформації в базі даних, вивчення засобів упорядкування даних; – розвивати в учнів упевненість у собі, у своїх можливостях під час застосування набутих знань на практиці; – виховання особистості […]...
- Практична робота 1. Особливості реляційних баз даних. Створення структури бази даних. Типи даних, що зберігаються в базі даних ТЕМА 5.5. БАЗИ ДАНИХ. СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БАЗАМИ ДАНИХ (10 ГОДИН) Урок 60 Практична робота 1. Особливості реляційних баз даних. Створення структури бази даних. Типи даних, що зберігаються в базі даних Мета: – увести поняття основних елементів бази даних, особливості реляційних баз даних; – навчити учнів аналізувати інформацію для правильного визначення типу поля у відповідності до […]...
- Практична робота 4. Фільтрація даних. Використання простих і складних фільтрів ТЕМА 5.5. БАЗИ ДАНИХ. СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БАЗАМИ ДАНИХ (10 ГОДИН) Урок 64 Практична робота 4. Фільтрація даних. Використання простих і складних фільтрів Мета: – ознайомити учнів з принципами фільтрації даних в таблицях БД; – навчити користуватись маскою фільтрації даних у таблиці під час засвоєння основних операцій для обробки баз даних у середовищі СУБД Access; – […]...
- Практична робота 2. Різні способи введення та редагування даних ТЕМА 5.5. БАЗИ ДАНИХ. СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БАЗАМИ ДАНИХ (10 ГОДИН) Урок 61 Практична робота 2. Різні способи введення та редагування даних Мета: – навчити учнів створювати таблиці, які містяться у базі даних, за допомогою різних способів: режиму таблиць, конструктора таблиць, майстра таблиць та імпорту таблиць; – розвивати практичні вміння учнів щодо вибору оптимального способу створення […]...
- Практична робота 5. Створення бази даних у середовищі табличного процесора, упорядкування та пошук потрібної інформації. Фільтрація даних. Групування даних ТЕМА 5.4. ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ (10 ГОДИН) Урок 56 Практична робота 5. Створення бази даних у середовищі табличного процесора, упорядкування та пошук потрібної інформації. Фільтрація даних. Групування даних Мета: – формувати навики створення у ЕТ баз даних за допомогою форм та вмінь застосовувати засоби їх обробки; – розвивати вміння аналізувати інформацію та використовувати для розв’язання поставленої […]...
- ПРАКТИЧНА РОБОТА № 7 “ВИЗНАЧЕННЯ ФОРМ ПОВЕДІНКИ (АБО ТИПІВ УГРУПОВАНЬ) ТВАРИН (ЗА ВІДЕОМАТЕРІАЛАМИ АБО ОПИСОМ)” Цілі уроку: – освітня: навчитися розрізняти форми поведінки тварин за описом або відеофрагментами; – розвивальна: розвивати вміння аналізувати, робити висновки та критично сприймати інформацію; – виховна: виховувати розуміння єдності всього живого та дбайливого ставлення до всіх живих істот. Обладнання й матеріали: відеофрагменти або описи форм поведінки різних тварин, проектор, комп’ютери або інші засоби для демонстрування […]...
- Практична робота 3. Використання буфера обміну. Робота з фрагментами тексту ТЕМА 6.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 33 Практична робота 3. Використання буфера обміну. Робота з фрагментами тексту – видалення, копіювання, вилучення, вставлення, переміщення Мета: – навчити учнів прийомам редагування тексту з використанням буфера обміну; – розвивати вміння застосовувати набуті знання на практиці; – виховувати культуру спілкування у процесі спільної роботи. Тип уроку: урок формування […]...
- Основні об’єкти бази даних. Робота з таблицями. Зв’язки між таблицями. Робота з файлами ТЕМА 5.5. БАЗИ ДАНИХ. СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БАЗАМИ ДАНИХ (10 ГОДИН) Урок 62 Основні об’єкти бази даних. Робота з таблицями. Зв’язки між таблицями. Робота з файлами Мета: – ввести поняття основних об’єктів баз даних; – навчити учнів складати зв’язки між таблицями; – розвивати в учнів інформаційну компетентність, вміння працювати у групі однокласників; – виховувати культуру почуттів […]...
- Практична робота 6. Уведення формул, оздоблення тексту ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 37 Практична робота 6. Уведення формул, оздоблення тексту Мета: – навчити учнів працювати із вбудованими об’єктами у середовищі текстового процесора; – розвивати практичні вміння та навички щодо уведення математичних формул, побудови діаграм, створення структурних схем під час роботи у текстовому процесорі; – виховувати культуру міжпредметних зв’язків; Тип уроку: […]...
- Практична робота 5. Робота з об’єктами у середовищі текстового редактора ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 36 Практична робота 5. Робота з об’єктами у середовищі текстового редактора Мета: – навчити учнів працювати з графічними об’єктами та автофігурами у середовищі текстового процесора; – розвивати практичні навички опрацювання графічної інформації під час роботи з текстовими документами, розвивати інтерес до інформатики; – виховувати культуру користувача ПК. Тип […]...
- Практична робота 1. Робота з графічними файлами. Система вказівок графічного редактора ТЕМА 5.2. ГРАФІЧНИЙ РЕДАКТОР (4 ГОДИНИ) Урок 42 Практична робота 1. Робота з графічними файлами. Система вказівок графічного редактора Мета: – оволодіння навичками створення зображення із застосуванням графічного редактора PAINT за допомогою вказівок графічного редактора; – удосконалення навичок роботи з файлами в середовищі Windows; – розвиток уміння застосовувати здобути знання на практиці; – виховання творчих […]...
- Практична робота 9 Розділ 5 Комп’ютерні мережі 31. Практична робота 9. Шукаємо інформаційні матеріали в Інтернеті за вказаною темою ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА Завдання Бали Завдання 1. Робота зі списком сайтів, що знайдені в Інтернеті Переглянь список дій: 1. Увести в адресний рядок адресу сайта. 2. Здійснити пошук інформаційних матеріалів. 3. Створити закладки для швидкого перегляду. 4. Структурувати закладки у […]...
- Практична робота 2. Основні вказівки операційної системи для роботи з файлами, папками, дисками ТЕМА 3. ОПЕРАЦІЙНІ СИСТЕМИ (9 ГОДИН) Урок 16 Практична робота 2. Основні вказівки операційної системи для роботи з файлами, папками, дисками Мета: – ознайомити учнів з основними вказівками операційної системи для роботи з об’єктами; – навчити учнів створювати, копіювати, переносити, вилучати, перейменовувати файли та папки; – розвивати практичні навички самостійно працювати з об’єктами ОС та […]...
- Практична робота 4. Використання таблиць у текстах ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 35 Практична робота 4. Використання таблиць у текстах Мета: – навчити створювати таблиці у Word різними способами, редагувати та форматувати їх; – розвивати практичні навики обробки табличної інформації; – виховувати особистість, яка здатна навчатись упродовж усього життя. Тип уроку: урок систематизації, корекції та поглиблення знань, умінь і навичок. […]...
- Мова запитів. Проектування бази даних ТЕМА 5.5. БАЗИ ДАНИХ. СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БАЗАМИ ДАНИХ (10 ГОДИН) Урок 66 Мова запитів. Проектування бази даних Мета: – розширити знання учнів щодо управління таблицями баз даних, створенню запитів, проектування баз даних; – розвивати практичні вміння та навички використовувати набуті знання; – формувати толерантну людину майбутнього з потужним діалектичним мисленням. Тип уроку: урок узагальнення та […]...
- Практична робота № 3. Визначення рослин класу Однодольні Розділ II. РІЗНОМАНІТНІСТЬ РОСЛИН Тема 4. Покритонасінні УРОК 47 Тема. Практична робота № 3. Визначення рослин класу Однодольні Мета. Закріпити вміння користуватись визначниками і визначальними картками, навчитися визначати рослини класу Однодольні. Основні поняття і терміни: мичкувата коренева система, оцвітина, пелюстки, тичинки, маточка, зав’язь (верхня, нижня), типи плодів, насіння, листки, паралельне і дугове жилкування тощо. Обладнання: […]...
- Практична робота № 4. Складання та виконання алгоритмів з повторенням Розділ 3. АЛГОРИТМИ З ПОВТОРЕННЯМ ТА РОЗГАЛУЖЕННЯМ 14. Практична робота № 4. Складання та виконання алгоритмів з повторенням – Відкрити графічний редактор та натиснути кнопку “Створити”, за допомогою панелі інструментів і інструментів створюємо малюнок. За допомогою цих, же інструментів і редагуємо малюнок. – Скористатися ярликом з Робочого столу, натиснувши на ньому двічі лівою клавішею миші. […]...
- Практична робота № 1. Електронне листування Розділ 1. ЕЛЕКТРОННЕ СПІЛКУВАННЯ 5. Практична робота № 1. Електронне листування Операції над об’єктами: – Створювати, перейменовувати, копіювати, переміщувати, видаляти, відкривати, виділяти. – Пошук здійснюється за допомогою систем пошуку (пошукові системи, пошукові сайти). – Відкрити поштову скриньку, натиснути кнопку Написати лист, заповнити всі необхідні поля і натиснути кнопку Відправити. Завдання 2.1 1. Зареєструватися 2. НІ, […]...
- Практична робота 1. Координати комірок. Діапазон комірок. Введення й редагування числової, формульної та текстової інформації ТЕМА 5.4. ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ (10 ГОДИН) Урок 50 Практична робота 1. Координати комірок. Діапазон комірок. Введення й редагування числової, формульної та текстової інформації Мета: – формувати навички вводу числової, формульної та текстової інформації за допомогою програми опрацювання електронних таблиць; – повторити і закріпити засвоєні на попередньому уроці уміння та навичок щодо використання основних понять ЕТ; […]...
- ТЕКТОНІЧНІ СТРУКТУРИ: ПЛАТФОРМИ Й ОБЛАСТІ СКЛАДЧАСТОСТІ. ЗАКОНОМІРНОСТІ ПОШИРЕННЯ ОСНОВНИХ ФОРМ РЕЛЬЄФУ НА МАТЕРИКАХ І В ОКЕАНАХ. ПРАКТИЧНА РОБОТА 1. АНАЛІЗ ТЕКТОНІЧНОЇ ТА ФІЗИЧНОЇ КАРТ СВІТУ: ВИЯВЛЕННЯ ЗВ’ЯЗКІВ МІЖ ТЕКТОНІЧНОЮ БУДОВОЮ І ФОРМАМИ РЕЛЬЄФУ Мета: Навчальна: ознайомити з поняттям “тектоніка”, сформувати уявлення про неоднорідність земної кори, її поділ на стійкі ділянки та області складчастей, удосконалити знання про взаємозв’язок тектонічних структур і процесів та рельєфу місцевості, сформувати чітке уявлення про закономірності формування форм рельєфу ; розвивальна: удосконалювати вміння працювати з картами; формувати уміння зіставляти, аналізувати, робити висновки; формувати науковий світогляд, […]...
- Практична робота 2. Вказівки до малювання графічних примітивів ТЕМА 5.2. ГРАФІЧНИЙ РЕДАКТОР (4 ГОДИНИ) Урок № 43 Практична робота 2. Вказівки до малювання графічних примітивів Мета: Закріпити вміння та навички учнів щодо використання основних вказівок малювання графічних примітивів при створенні малюнків; Розвивати вміння передавати свої знання іншим людям та використовувати набуті знання на практиці; виховувати сучасну інформаційно-компетентну людину. Тип уроку: урок закріплення та […]...
- Практична робота 4. Ділова графіка. Побудова діаграм і графіків на основі табличної інформації. Друкування діаграм ТЕМА 5.4. ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ (10 ГОДИН) Урок 55 Практична робота 4. Ділова графіка. Побудова діаграм і графіків на основі табличної інформації. Друкування діаграм Мета: – навчити учнів будувати діаграми та графіки за допомогою засобів ЕТ; – розвивати вміння самостійно міркувати, аналізувати та використовувати інформацію; – виховувати сучасну людину, яка спирається на естетичні цінності при оформленні […]...
- Практична робота 2. Властивості етанової кислоти II Семестр Тема 4. ОКСИГЕНОВМІСНІ ОРГАНІЧНІ СПОЛУКИ Урок 40 Тема уроку. Практична робота 2. Властивості етанової кислоти Цілі уроку: продовжити формування навичок роботи з хімічними речовинами й лабораторним устаткуванням; перевірити знання техніки безпеки під час роботи в кабінеті хімії; поглибити знання учнів про хімічні властивості карбонових кислот на прикладі оцтової кислоти; визначити рівень засвоєння знань […]...
- Практична робота № 8. Створення діаграм. Аналіз даних, поданих на діаграмі Розділ 4. ТАБЛИЧНИЙ ПРОЦЕСОР 25. Практична робота № 8. Створення діаграм. Аналіз даних, поданих на діаграмі – Діаграма створюється на основі даних таблиці. Тому перш ніж створювати діаграму, спочатку потрібно створити чи відкрити в середовищі табличного процесора файл – електронну таблицю, що містить потрібні дані. – стовпчаста діаграма використовується для порівняння даних, а кругова – […]...
- ПРАКТИЧНА РОБОТА № 3 “ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОМИСЛОВОСТІ ФРН І ФРАНЦІЇ, ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ ТА ІТАЛІЇ” (ЗА ВИБОРОМ) УРОК 28. ПРАКТИЧНА РОБОТА № 3 “ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОМИСЛОВОСТІ ФРН І ФРАНЦІЇ, ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ ТА ІТАЛІЇ” (ЗА ВИБОРОМ) Навчальна мета: повторити та систематизувати знання про країни Європи; вдосконалювати вміння характеризувати та порівнювати галузевий склад промисловості головних країн Західної Європи; розвивати вміння працювати з картами атласу, підручником, таблицями, діаграмами, уміння систематизувати навчальний матеріал та статистичні дані; […]...
- Практична робота 2. “Опрацювання табличної інформації в середовищі табличного процесора: копіювання, редагування, вилучення, переміщення, форматування” ТЕМА 5.4. ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ (10 ГОДИН) Урок 52 Практична робота 2. “Опрацювання табличної інформації в середовищі табличного процесора: копіювання, редагування, вилучення, переміщення, форматування” Мета: – закріпити навички учнів щодо використання основних принципів копіювання, переміщення, редагування, вилучення та форматування інформації; – розвивати вміння передавати свої знання іншим людям та використовувати набуті знання на практиці; – виховувати […]...
- Практична робота 2. Створення освітніх презентації. Демонстрація презентації ТЕМА 5.3. КОМП’ЮТЕРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ (4 ГОДИНИ) Урок 48 Практична робота 2. Створення освітніх презентації. Демонстрація презентації Мета: – систематизувати та узагальнити знання учнів з теми; – розвивати вміння застосовувати набуті знання, які базуються на міжпредметних зв’язках, на практиці; – виховувати повагу до однокласників, уміння слухати та вчитись у товаришів. Тип уроку: узагальнення та систематизації знань. […]...
- Практична робота 1 Розділ 1 Алгоритми та їх виконавці 3. Практична робота 1. Виконуємо алгоритми ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА Завдання Бали Завдання 1. Порядок дій Запиши в зошиті послідовність номерів команд, щоб відновити правильний порядок виконання дій у запропонованому алгоритмі для отримання очікуваного результату Варіант 1 Алгоритм “Вивчення вірша напам’ять” 1. Вивчити вірш напам’ять. 2. Розказати вірш. 3. Відкрити книжку. […]...
- Практична робота № 2. Визначення рослин класу Дводольні Розділ II. РІЗНОМАНІТНІСТЬ РОСЛИН Тема 4. Покритонасінні УРОК 45 Тема. Практична робота № 2. Визначення рослин класу Дводольні Мета. Навчитись користуватись визначниками і визначальними картками і з їхньою допомогою навчитися визначати рослини класу Дводольні. Основні поняття і терміни: стрижнева коренева система, оцвітина, чашолистки, пелюстки, тичинки, маточка, зав’язь (верхня, нижня), типи плодів (сухі, соковиті, ягода, горішок, […]...
- Практична робота 4 Розділ 2 Поняття операційної системи 13. Практична робота 4. Шукаємо об’єкти файлової системи ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА Завдання Бали Завдання 1. Шаблони імен файлів Склади і запиши в зошиті шаблон імен файлів для пошуку групи файлів будь-якого типу, імена яких: Варіант 1 Починаються з літери а й закінчуються літерою а 2 Варіант 2 Містять сполучення символів оло […]...
- Практична робота 1. Правила роботи з об’єктами. Властивості об’єктів, набір операцій над об’єктами ТЕМА 3. ОПЕРАЦІЙНІ СИСТЕМИ (9 ГОДИН) Урок 14 Практична робота 1. Правила роботи з об’єктами. Властивості об’єктів, набір операцій над об’єктами Мета: – ознайомити учнів з основними об’єктами робочого столу та методами роботи з ними в операційній системі Windows (виділення, переміщення, перегляд властивостей, створення, перейменування, вилучення); – навчити учнів розрізняти різні типи вікон; – розвивати […]...
- ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ АФРИКИ. ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ОСВОЄННЯ МАТЕРИКА. ПРАКТИЧНА РОБОТА 2. ВИЗНАЧЕННЯ ГЕОГРАФІЧНИХ КООРДИНАТ КРАЙНІХ ТОЧОК ТА ПРОТЯЖНОСТІ МАТЕРИКА З ПІВНОЧІ НА ПІВДЕНЬ ТА ІЗ ЗАХОДУ НА СХІД АФРИКИ. ПРАКТИЧНА РОБОТА 3. ПОЗНАЧЕННЯ НА КОНТУРНІЙ КАРТІ НАЗВ ОСНОВНИХ ГЕОГРАФІЧНИХ ОБ’ЄКТІВ МАТЕРИКА (ПОЧАТОК) Мета: Навчальна: сформувати поняття “географічне положення материка”, формувати вміння характеризувати географічне положення материка в певній послідовності за типовим планом; сформувати уявлення про географічне положенням Африки, його вплив на різноманітність природи; систематизувати знання учнів про основні етапи дослідження материка; Розвивальна: розвивати навички самостійної роботи з картою, підручником, довідковою літературою, складання характеристики географічного положення материка; закріпити практичні […]...
- ШТУЧНІ ЕКОСИСТЕМИ. ПОЛЕ. САД. ПРАКТИЧНА РОБОТА 5 “ПІДГОТОВКА НАСІННЯ ДО ПОСІВУ” УРОК 16. ШТУЧНІ ЕКОСИСТЕМИ. ПОЛЕ. САД. ПРАКТИЧНА РОБОТА 5 “ПІДГОТОВКА НАСІННЯ ДО ПОСІВУ” Мета: актуалізувати та поглибити знання учнів про штучні екосистеми, ознайомити із рослинами і тваринами поля, саду; розвивати уміння пояснювати необхідність догляду за штучними системами, уміння готувати насіння до посіву; виховувати спостережливість, екологічне мислення. Обладнання: таблиці і малюнки “Поле”, “Сад”, “Сільськогосподарські культури України”, […]...
- Практична робота 6. Складання та виконання алгоритмів із повторенням та розгалуженням у середовищі Скретч Розділ 3. АЛГОРИТМИ З ПОВТОРЕННЯМ ТА РОЗГАЛУЖЕННЯМ 19. Практична робота 6. Складання та виконання алгоритмів із повторенням та розгалуженням у середовищі Скретч – Скористатися планом створення проектів в Скретч: 1) Визначити об’єкти проекту та їх зображення; 2) Виділити події проекту та дібрати відповідні команди для їх реалізації; 3) Задати метод розв’язування завдання, розділити завдання на […]...
- Практична робота 3. Розв’язування експериментальних задач II Семестр Тема 4. ОКСИГЕНОВМІСНІ ОРГАНІЧНІ СПОЛУКИ Урок 49 Тема уроку. Практична робота 3. Розв’язування експериментальних задач Цілі уроку: продовжити формування навичок роботи з хімічними речовинами й лабораторним устаткуванням; перевірити знання техніки безпеки під час роботи в кабінеті хімії; поглибити знання учнями хімічних властивостей речовин і вміння розв’язувати експериментальні задачі; визначити рівень засвоєння знання хімічних […]...
- Практична робота 2 Розділ 1 Алгоритми та їх виконавці 7. Практична робота 2. Складаємо та виконуємо алгоритми в навчальному середовищі виконання алгоритмів Скретч ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА Завдання Бали Завдання 1. Порядок дій Із запропонованих дій укажи правильну послідовність номерів команд, яка задає порядок виконання даного завдання: 1. Вибрати потрібну папку і натиснути кнопку Гаразд. 2. Обрати вказівку Відкрити. 3. […]...
- ПРАКТИЧНА РОБОТА 6 “ВИМІРЮВАННЯ СИЛ” УРОК 19. ПРАКТИЧНА РОБОТА 6 “ВИМІРЮВАННЯ СИЛ” Мета: актуалізувати та поглибити знання про силу, види сил; сформувати уміння вимірювати деякі види сил за допомогою динамометра; розвивати практичні уміння працювати з приладами, проводити досліди, аналізувати та оформляти результати роботи; виховувати уважність, самостійність, спостережливість, охайність. Обладнання: штатив, динамометр, вантажі масою по 100 г, дерев’яний брусок, дерев’яна лінійка, […]...
- Практична робота № 3. Розв’язання експериментальних задач Тема 1 РОЗЧИНИ Урок 18 Тема уроку. Практична робота № 3. Розв’язання експериментальних задач Цілі уроку: скоригувати знання учнів про електролітичну дисоціацію; перевірити навички їх практичного використання для проведення хімічного експерименту; розвивати вміння спостерігати, аналізувати, робити висновки. Тип уроку: практичного застосування знань, умінь і навичок. Форми роботи: самостійна практична робота. Обладнання: таблиця розчинності, набір хімічних […]...
- ПРАКТИЧНА РОБОТА № 2 “РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ЗАДАЧ” ТЕМА 2. МЕТАЛІЧНІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ЇХНІ СПОЛУКИ УРОК 15. ПРАКТИЧНА РОБОТА № 2 “РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ЗАДАЧ” Цілі: закріпити знання про хімічні властивості алюмінію, заліза та їх сполук; уміти експериментально доводити амфотерність алюмінію та його сполук, розрізняти сполуки Алюмінію, Феруму(ІІ) та Феруму(ІІІ), перевірити практичні навички учнів у розв’язанні експериментальних задач. Обладнання: реактиви для проведення дослідів. Тип […]...