Технічні засоби кіно та театру
II Семестр
ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО”
УРОК 65
Тема. Технічні засоби кіно та театру
Мета:
– проконтролювати рівень набутих навичок з аудіювання та писемного мовлення шляхом виконання проблемних завдань;
– формувати навички аудіювання та читання з теми;
– розвивати пізнавальний інтерес, увагу, аудитивну пам’ять;
– виховувати дисциплінованість, уважність, уміння чітко виконувати інструкції вчителя.
ХІД УРОКУ
I. Організація класу. Привітання
II. Підготовка до іноземного мовлення
Фонетична
III. Основна частина уроку
A) Перевірка виконання домашнього завдання. Впр. 4, с. 106
B) Впр. 1, с. 107-108. Read and put the paragraphs in the correct order (1-6).
Look at the pictures and say witch of these machines are mentioned in the above text.
Answer the following questions.
Which of these machines have you seen? Where did you see them?
Which of them do you have at home?
Which of them is better for a big group of people?
C) Listen (tapescript 40, p. 196) and say if the following statements are true or false.
+ The word DVD means digital video disc
A DVD can keep as much information as a CD.
+ A DVD can keep video and audio information.
+ There are several types of DVDs
D) It is interesting to know.
Cinemascope – made it possible to show films m a wider screen than ever before.
Several action-packed cinemascope films were made. The first, a Biblical epic, was called “The
3D – to watch three-dimensional films, audiences had to wear specialglasses. These gave images on the screen extra height, width and depth. The idea was used in several 1950s horror films but never really caught on.
Cinerama-three projectors were needed to show Cinerama films. Each one filled a third of huge curved serene. Again the idea didn’t catch on this time because it was too expensive.
Smell-O-Vision another Hollywood scheme for winning back TV audiences. This was an electronic system which sent the smell of roses, coffee, gun smoke etc. (whatever was showing on the screen) over mo – vie-goers during a films. 70 mm film – before the 1950s, movie cameras and projectors used film which was 35 mm wide. The arrival of 70 mm film produced a much bigger, clearer image, 70 mm is still used for some films today.
IV. Завершальна частина уроку
Домашнє завдання
Впр. 3, с. 108.
Підсумки уроку
Учитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.
Related posts:
- Жанри кіно II Семестр ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО” УРОК 60 Тема. Жанри кіно Мета: – вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення з теми; – ознайомити та навчити учнів уживати додаткову лексику в монологічному мовленні; – практикувати учнів у ММ та ДМ за проблемними ситуаціями; – навчити узагальнювати й систематизовувати отриману інформацію; – розвивати елементи аналізу […]...
- Тематичне оцінювання № 5 з теми “Мистецтво театру та кіно” II Семестр ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО” УРОК 69 Тема. Тематичне оцінювання № 5 з теми “Мистецтво театру та кіно” Мета: – перевірити лексичні та граматичні навички учнів з писемного мовлення; – формувати лексичні та граматичні навички; – формувати вміння працювати з тестовими завданнями, правильно вибирати комунікативні граматичні засоби; – розвивати вміння логічної побудови тверджень. […]...
- Історичні відомості про кіно та театри II Семестр ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО” УРОК 67 Тема. Історичні відомості про кіно та театри Мета: – вдосконалювати навички читання та усного мовлення, вживання ЛО у граматичній структурі Present Simple; – розвивати комунікативні здібності учнів; – сприяти розвитку самостійного мислення, вміння робити висновки, узагальнення. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка до іноземного […]...
- Преса про кіно та театр II Семестр ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО” УРОК 68 Тема. Преса про кіно та театр Мета: – вдосконалювати навички писемного та усного мовлення з уживанням лексико-граматичних структур Present і Past Simple Active; – формувати навички вживання граматичних структур з модальними дієсловами та визначеннями якостей людини; – виховувати увагу, уміння чітко виконувати інструкції вчителя; – розвивати […]...
- Повторення. Кіно чи відео? II Семестр ПОВТОРЕННЯ УРОК 93 Тема. Повторення. Кіно чи відео? Мета: – вдосконалювати навички аудіювання та усного мовлення з теми; – формувати навички читання і непідготовленого ММ за темою; – розвивати учнівську спостережливість, аналітичне та критичне мислення; – розвивати пізнавальний інтерес до теми, вміння вести дискусію з проблемних питань теми. ХІД УРОКУ I. Організація класу. […]...
- Технічні засоби, збирання розвідувальних даних, Технічні засоби, збирання інформації Економічна безпека підприємства Розділ 3. ЕКОНОМІЧНА РОЗВІДКА (економічне шпигунство) 3.6. Технічні засоби збирання інформації 3.6.1. Технічні засоби і збирання розвідувальних даних У практиці розвідувальної роботи давно використовується зовнішнє спостереження за конкурентом без проникнення на його об’єкти. Усі новітні технічні засоби, у першу чергу, використовувалися в розвід – службах. В. Шелленберг відзначає, що під час другої […]...
- Let’s see it Unit 6. ON SCREEN AND STAGE 6.4. Let’s see it Word Smart Ex.2 (a), p.184 How often do you go to the cinema (theatre)? Why do you like to go there together? What films 9 performances) do you like to see? Зразок виконання домашнього завдання. People are lucky to have an opportunity to choose the […]...
- Кіно й театр у школі II Семестр ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО” УРОК 66 Тема. Кіно й театр у школі Мета: – вдосконалювати навички аудіювання та усного мовлення з теми; – формувати навички читання і непідготовленого ММ за темою; – розвивати учнівську спостережливість, аналітичне та критичне мислення; – розвивати пізнавальний інтерес до теми, вміння вести дискусію з проблемних питань теми. […]...
- ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ЗБОРУ ІНФОРМАЦІЇ Соціологія короткий енциклопедичний словник ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ЗБОРУ ІНФОРМАЦІЇ – різні машини, пристрої, прилади, які не тільки спрощують збір соціол. інформації, а й допомагають автоматизувати окремі етапи вказаного процесу і введення даних до комп’ютера, а також здійснювати досліди, процедуру, як у цілому, так і на окремих (аналіт ) етапах. Напр,, при опитуванні поштовому (див.) для автоматизації […]...
- Технічні засоби, захист бізнесу Економічна безпека підприємства Розділ 4. СИСТЕМА ЗАХИСТУ ПІДПРИЄМСТВА 4.7. Технічні засоби захисту бізнесу Модель загроз інформаційної безпеки бізнесу породжує не тільки модель її захисту а й попит на технічні засоби. Якщо є технічні засоби одержання інформації, то є такі ж засоби її захисту, обмеження чи доступу до неї. Процес пошуку пристроїв зняття інформації спецслужбою передбачає […]...
- Скільки потрібно часу для створення фільму? II Семестр ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО” УРОК 61 Тема. Скільки потрібно часу для створення фільму? Мета: – вдосконалювати навички усного мовлення, читання та аудіювання; – навчити вживати ситуативну лексику, фрази наповнення та мовленнєві штампи; – практикувати учнів в усному мовленні за проблемними ситуаціями, – розвивати критичне й логічне мислення, елементи аналізу та самоаналізу; – […]...
- Відеотехніка, розвідка, Технічні засоби, збирання інформації Економічна безпека підприємства Розділ 3. ЕКОНОМІЧНА РОЗВІДКА (економічне шпигунство) 3.6. Технічні засоби збирання інформації 3.6.3. Відеотехніка в розвідці Відеотехніка в розвідці почала використовуватися не пізніше, ніж аудіотехніка. Підзорні труби і біноклі з’явилися набагато раніше радіопередавальних і радіоприймальних пристроїв. Крім них до цієї групи технічних засобів відноситься фотографічна й телевізійна техніка. “Ми, наприклад, – пише В. […]...
- ARE YOU A CINEMA-GOER? Цілі: формувати навички вживання зворотних займенників; вдосконалювати навички читання й усного мовлення; розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати позитивне ставлення до культурних традицій. Procedure 1.Warm-up Are you a cinema goer? Answer these questions and then make your classmates guess if you are a cinema-goer or not. 1. How often do you go to the cinema? 2. […]...
- Комп’ютерна розвідка, Технічні засоби, збирання інформації Економічна безпека підприємства Розділ 3. ЕКОНОМІЧНА РОЗВІДКА (економічне шпигунство) 3.6. Технічні засоби збирання інформації 3.6.4. Комп’ютерна розвідка Одним із найбільш плідних об’єктів одержання інформації є комп’ютер. Особливістю сучасної економіки є комп’ютеризація всіх сторін її функціонування. У багатьох країнах створені комп’ютерні системи, що обслуговують оборону, статистичні, податкові органи, медицину, науку і т. ін. Деякі з них […]...
- Аудіо, радіотехніка, розвідувальна робота, Технічні засоби, збирання інформації Економічна безпека підприємства Розділ 3. ЕКОНОМІЧНА РОЗВІДКА (економічне шпигунство) 3.6. Технічні засоби збирання інформації 3.6.2. Аудіо – і радіотехніка в розвідувальній роботі З винаходом радіо використання звукозаписних і передавальних пристроїв одержало могутній імпульс у розвідці. Сьогодні мініатюрні передавачі можуть бути вмонтовані в пишучий олівець, окуляри, запальничку, кулю від дрібнокаліберної гвинтівки і т. ін. Електронні “жучки” […]...
- Домашні машини II Семестр ТЕМА “ДОМАШНІ ОБОВ’ЯЗКИ ТА СІМЕЙНІ ТРАДИЦІЇ” УРОК 74 Тема. Домашні машини – помічники Мета: – вдосконалювати навички читання, аудіювання та усного мовлення з теми; – навчити учнів елементів самостійного непідготовленого висловлювання з теми з використанням мовленнєвих штампів; – сприяти розвитку самостійного мислення під час виконання завдань проблемно-пошукового характеру; – розвивати логічне мислення, спостережливість […]...
- ENTERTAIN YOURSELF Цілі: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1.Warm-up Answer the guestion. 1. What do you usually do in your spare time? 2. Do you often go out? 3. Do you […]...
- Unit 6. Cinema and theatre Unit 6. Cinema and theatre Lesson 1 1. These articles could be about the new discovery about aliens related with use for watching alien movies! 2. A) It is “They look just like us!” 3. 1 – b; 2 – e; 3 – a; 4 – c; 5 – d. Lesson 2 1. A) 1878 […]...
- Контроль навичок усного мовлення II Семестр ПОВТОРЕННЯ УРОК 98 Тема. Контроль навичок усного мовлення Мета: – проконтролювати рівень набутих знань, умінь і навичок усного мовлення з вивчених протягом семестру тем; – проконтролювати учнівські вміння роботи зв’язне повідомлення за певною ситуацією, без попередньої підготовки підтримувати спілкування в межах вивченої тематики; – прищеплювати повагу до навчання, розвивати самостійне мислення. ХІД УРОКУ […]...
- Meet cinema and theatre celebrity Unit 6. ON SCREEN AND STAGE 6.3. Meet cinema and theatre celebrity Grammar Smart Ex.2, p.178 1. Let’s buy the tickets beforehand. 2. I was made drink milk when I was a child. 3. Our teachers let us use vocabularies at the English lessons. 4. My Dad made me go to bed at 9.30 pm. […]...
- FILM GENRES Цілі: вдосконалювати навички вживання нових лексичних одиниць; навички читання й усного мовлення; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1.Warm-up Complete the sentences. 1. A movie that makes you scream is a… . 2. A movie that is exciting with lots of guns and explosions is an… movie. […]...
- SPEAKING Цілі: перевірити рівень умінь учнів з усного мовлення. Procedure Choose any of the following topics and speak on it. Sport in Britain 1. Have you ever taken part in sports competition? 2. What do you prefer: to watch sports competitions or to take part in them? 3. Does sport help you to keep fit? 4. […]...
- Перевір себе. So / neither constructions and Past Simple / Present Perfect Compared II Семестр ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО” УРОК 71 Тема. Перевір себе. So / neither constructions and Past Simple / Present Perfect Compared Мета: – вдосконалювати навички аудіювання, читання, усного та писемного мовлення; – формувати навички вживання ситуативних та тематичних лексичних одиниць у граматичних структурах теми; – розвивати елементи критичного та аналітичного мислення. ХІД УРОКУ […]...
- Are you a theatre admire? Unit 6. ON SCREEN AND STAGE 6.2. Are you a theatre admire? Grammar Smart P. 172 (a) I am allowed to choose the film I like. He is not allowed to see horror films. You are allowed to shoot a film about your classmates. We were allowed to play in a school performance. They are […]...
- Unit 4. THE WORLD OF CINEMA AND THEATRE Unit 4. THE WORLD OF CINEMA AND THEATRE Lesson 1 Ex. 5, p. 82 I live in Kharkiv. It is a big city and one of cultural centres of Ukraine. There are lots of cinemas and theatres there. We have a lot of opportunities to spend our leisure. And i think visiting of cinemas or […]...
- The World of Cinema and Theatre Unit 4 The World of Cinema and Theatre Lesson 1 Ex. 7, p. 131 I like to go to the cinema. When I have free time, I always go to see a new film. When I want to go to the cinema I usually look in the program what films are on. Then I phone […]...
- Learn to talk about your meals at home Lessons 3-5 Learn to introduce your family Word Box Communication Box Family album to make a film busy to adore To be full of life and energy What’s on the… , I wonder? Who is that girl with…? She is fond of… , you know. I can see that! 1. Look and say what relatives […]...
- Актор II Семестр ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО” УРОК 62 Тема. Актор – професія чи покликання? Мета: – вдосконалювати навички аудіювання та усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; – навчити учнів виконувати завдання з розвитку навичок ММ і ДМ з використанням вивчених лексико-граматичних одиниць; – розвивати спостережливість і естетичне сприйняття навколишнього середовища; – сприяти розвитку […]...
- Роботи у нас удома II Семестр ТЕМА “ДОМАШНІ ОБОВ’ЯЗКИ ТА СІМЕЙНІ ТРАДИЦІЇ” УРОК 73 Тема. Роботи у нас удома – реальність чи фантастика? Мета: – вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення за темою; – ознайомити та навчити учнів уживати додаткову лексику в монологічному мовленні; – формувати позитивне ставлення до вивчення іноземних мов; – розвивати спостережливість, мовну здогадку, вміння […]...
- СОЦІОЛОГІЯ ТЕАТРУ Соціологія короткий енциклопедичний словник СОЦІОЛОГІЯ ТЕАТРУ – галузь соціології мистецтва і худ. культури, предметом дослідження якої виступає театр як система соціально-художніх відносин, їх суб’єктів та ін-тів. Поширені визначення “Театр – це публіка”, “Увесь світ театр” (В. Шекспір) маніфестують залежність його від потреб суспільства. Вже Платон і Аристотель вживають відповідні предметові категорії С. т. (“митець”, “публіка”, […]...
- FAVOURITE MOVIES Цілі: вдосконалювати навички вживання нових лексичних одиниць; навички аудіювання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1.Warm-up Answer the guestion. 1. What is your favorite genre of movie? 2. Who are some of your favorite actors? 3. Do you cry […]...
- Провідні актори та режисери українського театру Розділ IV ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА УКРАЇНИ XX СТ. ТЕМА 3. ТЕАТРАЛЬНА КУЛЬТУРА Український театр посідає чільне місце у вітчизняній культурі. Він є непересічним явищем у світовому мистецтві та відіграє першорядну роль у становленні національної самосвідомості українців. §28. Провідні актори та режисери українського театру. Сучасні музичні театри. Театр ляльок Провідні актори та режисери українського театру У XX […]...
- ПЕРЕДУМОВИ ФОРМУВАННЯ, УКРАЇНСЬКОГО ТЕАТРУ ІСТОРІЯ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ Розділ ІІІ Культурні процеси напередодні і в добу козаччини ПЕРЕДУМОВИ ФОРМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОГО ТЕАТРУ Театралізація в організації та проведенні традиційних календарних свят і обрядів, ігрові ситуації, які були обов’язковим елементом, з часом трансформувались у сценічні рішення. Залежно від “сценарію” дійство розгорталось у хаті або на вулиці, неодмінною його умовою була масовість, глядачів як […]...
- Ляльковий театр II Семестр ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО” УРОК 64 Тема. Ляльковий театр Мета: – вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення з теми; – ознайомити та навчити учнів уживати додаткову лексику в монологічному мовленні; – практикувати учнів у ММ та ДМ за проблемними ситуаціями; – навчити узагальнювати й систематизовувати отриману інформацію; – розвивати елементи аналізу […]...
- Кіно ТЕМА 8. РОЗВИТОК НАУКИ ТА КУЛЬУРИ (1945 р. – ПОЧАТОК ХХІ СТ.) § 31. Образотворче мистецтво, музика, театр, кіно, архітектура, фізична культура та спорт 4. Кіно Кіномистецтво другої половини XX ст. розвивалося в руслі основних художніх напрямів того часу, але кожний національний кінематограф мав свої особливості. Неореалізм найбільше втілений в італійському кіно. Цей напрям виник […]...
- КІНО – Культура повоєнного часу ІСТОРІЯ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ Розділ Х Культура повоєнного часу КІНО Великі завдання на завершальному етапі війни постали перед працівниками українського кіномистецтва. У червні 1944 р. повернулася з евакуації й одразу розгорнула свою діяльність Київська студія художніх фільмів. Відбудовчі роботи розпочалися на Одеській студії художніх фільмів. Творчим успіхом кінематографістів був вихід на екрани фільмів “Нескорені” за повістю […]...
- Unit 9. Revision Unit 9. Revision Lesson 1 3. 1 – H; 2 – G; 3 – C; 4 – D; 5 – F; 6 – E; 7 – I; 8 – J; 9 – A. Lesson 2 1. A) Cinema or Video? I don’t like going to the cinema very much myself, but my friends all love […]...
- FILMMAKING Цілі: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички читання, аудіювання й усного монологічного мовлення; розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати правильне ставлення до мистецтва, а також загальну культуру учнів. Procedure 1. Warm-up Listen to the movie synopses – a brief summary of a written work or a movie – below and try to guess the […]...
- КІНО ІСТОРІЯ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ Розділ VII Культура України в період становлення Радянської влади КІНО Зважаючи на величезне виховне й агітаційне значення кіно, в Україні було здійснено низку організаційних заходів, спрямованих на його подальший розвиток. У березні 1922 р. було створено Всеукраїнське фотокіноуправління (ВУФКУ), якому підпорядковувались усі кінематографи і підприємства з виробництва кінофільмів. Тоді ж при Наркомосвіті […]...
- Значення драматургії для розвитку українського театру. Театр на Галичині та Буковині. Творчість М. Щепкіна РОЗДІЛ III ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА УКРАЇНИ XIX СТ. ТЕМА 3. ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО Оформлюючись як професійне мистецтво, український театр використовував і розвивав національні традиції театрального мистецтва, звертався до народної творчості. Народна пісня і танок, сатиричні вірші, героїчні думи – усе це творчо переосмислювалося і використовувалося у практиці нового українського театру. §20. Значення драматургії для розвитку українського театру. […]...