У світі інформації. Сприйняття і використання інформації. Програма “Магазин”
Урок 5
Тема. У світі інформації. Сприйняття і використання інформації. Програма “Магазин”
Мета.
1. Формувати вміння сприймати і використовувати інформацію.
2. 3акріплення навичок роботи з комп’ютером.
З. Розвиток логічного мислення, просторової уяви, уваги.
4. Повторення правил поведінки при роботі з комп’ютером.
5. Виховувати культуру поведінки у кабінеті інформатики.
Обладнання: комп’ютер, картки з завданням.
Хід уроку
I. Організаційна частина.
Повторення правил поведінки в комп’ютерному
II. Повторення вивченого матеріалу.
– За допомогою яких пристроїв ми добуваємо інформацію?
Гра “Продовж речення”.
– Через вуха людина сприймає інформацію… (слухову – радіо, телефон…)
– Через очі людина сприймає інформацію… (зорову – телебачення, комп’ютер…)
IІІ. Повідомлення теми і мети уроку.
Сьогодні ми підемо в гості до Ведмедика. Ми розповімо Ведмедику, як ми можемо отримувати інформацію. Що таке інформація і як її можна використовувати.
Інформація – це новини повідомлення, відомості про оточуючий світ, про явища, що відбуваються в ньому.
Отже,
I варіант
Складання таблиці з дітьми і обговорення її.
II варіант
Обговорення готової таблиці.
ІНФОРМАЦІЯ
V
СПРИЙМАННЯ
V
ОБРОБЛЕННЯ
V
ПЕРЕДАВАННЯ
V
ЗБЕРІГАННЯ
V
ВИКОРИСТАННЯ
Отже, ми думаємо, що Ведмедик зрозумів, що таке інформація.
V. Фізкультхвилинка.
Стали дружно, усміхнулись,
За промінчики взялись.
Потягнулись, повернулись.
Відпустили, і за парти
Тихо сіли.
VI. Актуалізація опорних знань.
Нам треба розповісти Ведмедику як ми можемо використовувати інформацію. Для цього ми пограємо в гру “Магазин”. Робота з комп’ютером.
1. Ознайомити з правилами гри.
– Чи ходили ви по магазинах? Бачили, що товари в магазинах розкладені на полицях? От ми теж будемо розкладати товари в певному порядку. Потрібно речі покласти на те саме місце, де вони були спочатку.
VIІ. Релаксація.
“Прогулянка по осінньому парку”. (Уявно збираємо жовті листочки. Слухаємо шурхіт.)
VIІІ. Логічна сторінка для розумників і розумниць.
Вправа “Знайди і домалюй фігури, яких не вистачає в порожніх клітинках”. (Додаток)
ІХ. Підсумок уроку.
– Що нове ви дізнались на уроці?
– Що найбільше сподобалось?
– Чи були труднощі під час роботи?
– Де використаєте одержані знання?
– Про що хотіли б дізнатися більше?
Related posts:
- Способи збереження інформації. Програма “Магазин” Урок 9 Тема. Способи збереження інформації. Програма “Магазин” Мета. 1. Формувати вміння розгадувати інформацію. 2. Дати уявлення про способи збереження інформації. 3. Розвивати пам’ять та пізнавальну цікавість. 4. Закріплення навичок роботи з комп’ютером. 5. Розвиток логічного мислення, просторової уяви. 6. Виховання культури мовлення, інтерес до інформатики. Обладнання. Комп’ютери, підручники, програма “Магазин”. Хід уроку І. Організаційний […]...
- Способи упорядкування інформації. Програма “Магазин” Урок 6 Тема. Способи упорядкування інформації. Програма “Магазин” Мета: 1. Ознайомити учнів із способами упорядкування інформації; 2. Розвивати пам’ять, логічне мислення; 3. Виховувати цікавість до уроку інформатики Обладнання: програма “Магазин”, словники, книги, ілюстрації тварин, алфавіт, таблиці підказки Хід уроку I. Організаційний момент. – Діти, ви всі готові до уроку. А чи цікавий буде наш урок, […]...
- Передавання інформації. Програма “Туристичні маршрути” Урок 1 1 Тема. Передавання інформації. Програма “Туристичні маршрути” Мета. 1. Познайомити із різними способами передачі інформації у давнину та сьогодні. 2. Розвивати пам’ять, уяву, мислення. 3. Виховувати інтерес до інформатики. Обладнання: програма “Карта України”. Хід уроку I. Організаційний момент та повторення правил техніки безпеки. Які правила поведінки в комп’ютерному класі ви знаєте? 1. Під […]...
- Збереження інформації. Сучасні засоби збереження інформації. Програма “Кросворд “Явища природи” Урок 7 Тема. Збереження інформації. Сучасні засоби збереження інформації. Програма “Кросворд “Явища природи” Мета. 1. Дати уявлення про сучасні засоби збереження інформації. 2. Формувати вміння розгадувати інформацію. 3. Розвивати логічне мислення. 4. Розвивати пам’ять та пізнавальну цікавість. 5. Виховувати інтерес у дітей до вивчення комп’ютерної грамоти. 6. Закріпити знання з техніки безпеки. Тип уроку. Комбінований. […]...
- Кодування інформації. Програма “Курчата” Урок 12 Тема. Кодування інформації. Програма “Курчата” Мета. 1. Ознайомити з різними способами кодування інформації. 2. Формувати уміння розгадувати інформацію, подану в шарадах, ребусах. 3. Виховувати інформаційну культуру молодших школярів. Хід уроку І. Організаційний момент та повторення правил техніки безпеки. 1. Повторення правил поводження з комп’ютером. Гра “Так чи ні”. – Чи можна включати комп’ютер […]...
- Місце і способи збереження інформації. Програма “Явища природи” Урок 8 Тема. Місце і способи збереження інформації. Програма “Явища природи” Мета. 1. Ознайомити учнів із способами збереження інформації, програмою “Явища природи”. 2. Розвивати навички збереження інформації, логічного мислення. 3. Систематизувати набуті знання про явища природи. 4. Виховувати любов до природи. Тип уроку: урок застосування знань, умінь і навичок. Обладнання: комп’ютерна програма “Явища природи”, дидактичний […]...
- Рівні сприйняття інформації РОЗДІЛ X. БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОВЕДІНКИ ЛЮДИНИ Тема І. ФОРМУВАННЯ ПОВЕДІНКИ І ПСИХІКИ ЛЮДИНИ УРОК 85. Рівні сприйняття інформації Освітня мета: сформувати в учнів знання про відчуття і сприйняття, з’ясувати їх природу. Основні поняття і терміни: сприйняття, відчуття, властивості сприйняття, організовані і неорганізовані сприйняття. Структура уроку, основний зміст і методи роботи І. Актуалізація опорних знань учнів. […]...
- Носії інформації, форми і способи подання інформації. Види інформації. Інформація і шум та їх взаємне перетворення ТЕМА 1. ВСТУП. ІНФОРМАЦІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ (5 ГОДИН) Урок 2 Носії інформації, форми і способи подання інформації. Види інформації. Інформація і шум та їх взаємне перетворення Мета: – навчити учнів відрізняти різні види інформації, форми та способи представлення інформації; – удосконалювати практичні вміння самостійно працювати з підручником, виділяти головні аспекти тексту; – розвивати навички […]...
- ЛЮДИНА У СВІТІ ІНФОРМАЦІЇ ПОНЯТТЯ ПРО ПОВІДОМЛЕННЯ, ІНФОРМАЦІЮ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ 17. ЛЮДИНА У СВІТІ ІНФОРМАЦІЇ 1 З’єднай стрілочками. 2 Встанови відповідність. З’єднай стрілочками за зразком. 3 З’єднай стрілочками дію з відповідним інформаційним процесом. 4 Викресли зайве. Що залишилося? Запиши одним словом. Малювання, записування, виконання обчислень, фотографування. Знаходження зайвого, виконання обчислень, розфарбовування, розв’язування задачі. Промова, демонстрування фотографій, перегляд фільму....
- ЗОРОВЕ СПРИЙНЯТТЯ – ОРГАНИ ЧУТТІВ ТА СПРИЙНЯТТЯ – ЛЮДИНА Біологія – універсальний довідник ЛЮДИНА ОРГАНИ ЧУТТІВ ТА СПРИЙНЯТТЯ ЗОРОВЕ СПРИЙНЯТТЯ У зоровому сприйнятті беруть участь обидві півкулі головного мозку, кожна з яких отримує інформацію як від правого, так і від лівого ока. Завдяки цьому у нас стереоскопічний зір, що дозволяє сприймати предмети в об’ємному зображенні й оцінювати їхню відносну віддаленість у просторі. При початковому […]...
- Практична робота 3. Використання формул і вбудованих функцій у середовищі табличного процесора. Використання логічних функцій для опрацювання табличної інформації ТЕМА 5.4. ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ (10 ГОДИН) Урок 54 Практична робота 3. Використання формул і вбудованих функцій у середовищі табличного процесора. Використання логічних функцій для опрацювання табличної інформації Мета: – формувати теоретичну базу знань учнів з теми, спираючись на міжпредметні зв’язки; – розвивати практичні вміння та навички щодо опрацювання табличної інформації за допомогою формул та вбудованих […]...
- Обробка інформації. Клавіатурний тренажер Урок 14 Тема. Обробка інформації. Клавіатурний тренажер Мета. 1. Формувати уміння розгадувати інформацію. 2. познайомити з поняттям “обробка інформації”. 3. розвивати пам’ять, логічне мислення, уяву. 4. виховувати інформаційну культуру. Обладнання: програма “Клавіатурний тренажер”. Хід уроку І. Організаційний момент. Повторення правил техніки безпеки. – Пригадайте, що ми повинні зробити перед початком роботи на комп’ютері. (Відповіді дітей) […]...
- Дефрагментація диска. Відновлення інформації на диску. Правила записування та зчитування інформації з дискет ТЕМА 4. ОСНОВИ РОБОТИ З ДИСКАМИ (5 ГОДИН) Урок 21 Дефрагментація диска. Відновлення інформації на диску. Правила записування та зчитування інформації з дискет Мета: – закріпити вміння і навички учнів у роботі з програмами з обслуговування дисків; – розвивати уважність, кмітливість; – виховувати інтерес до предмету. Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу. ХІД УРОКУ I. […]...
- Власник інформації Власник інформації – фізична або юридична особа, яка володіє, користується і розпоряджається інформацією. Відповідно до Закону України “Про інформацію” інформація є об’єктом права власності громадян, організацій (юридичних осіб) і держави. В. і. має право здійснювати щодо об’єктів своєї власності будь-які законні дії. Підставами виникнення права власності на інформацію є; створення інформації своїми силами і за […]...
- ВУХО ТА ЙОГО ФУНКЦІЯ. СЛУХОВЕ СПРИЙНЯТТЯ – ОРГАНИ ЧУТТІВ ТА СПРИЙНЯТТЯ – ЛЮДИНА Біологія – універсальний довідник ЛЮДИНА ОРГАНИ ЧУТТІВ ТА СПРИЙНЯТТЯ ВУХО ТА ЙОГО ФУНКЦІЯ. СЛУХОВЕ СПРИЙНЯТТЯ За допомогою слуху людина сприймає звуки. Органом слуху є вухо, що являє собою систему послідовно пов’язаних між собою відділів: зовнішнє, середнє та внутрішнє вухо. Зовнішнє вухо складається з вушної раковини і слухового проходу, що з’єднує зовнішнє вухо із середнім. Всередині […]...
- Кодування інформації. Клавіатурний тренажер Урок 13 Тема. Кодування інформації. Клавіатурний тренажер Мета. 1. Ознайомити учнів з різними способами кодування інформації. 2. Формувати уміння роботи на клавіатурі комп’ютера. 3. Розвивати в учнів уяву, пам’ять, увагу, логічне мислення. 4. Виховувати охайність, відповідальність. Обладнання. Комп’ютер, підручник, зошити, програма “Клавіатурний тренажер” Хід уроку І. Організаційний момент. Техніка безпеки. Повторення правил поводження з комп’ютером. […]...
- Сприйняття – ІНТРАІНДИВІДУАЛЬНА ПІДСТРУКТУРА ОСОБИСТОСТІ: ВІДЧУТТЯ І СПРИЙНЯТТЯ ПСИХОЛОГІЯ НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК ІНТРАІНДИВІДУАЛЬНА ПІДСТРУКТУРА ОСОБИСТОСТІ: ВІДЧУТТЯ І СПРИЙНЯТТЯ Сприйняття Сприйняття відбувається на основі чуттєвих даних відчуттів. Під час сприйняття всі відчуття синтезуються, створюючи цілісні образи предметів та явищ. Але сприйняття водночас не зводиться до простої суми відчуттів. Воно завжди є більш-менш складним цілим, якісно відмінним від тих елементарних відчуттів, які входять до його складу. […]...
- Поняття про операційну систему. Програма “Туристичні маршрути” Урок 3 Тема. Поняття про операційну систему. Програма “Туристичні маршрути” Мета: 1. Ознайомити учнів з поняттям “операційна система”, дати уявлення про функції, які виконує операційна система. 2. Закріпити знання з української мови про наголос у словах. 3. Розширювати кругозір, просторові уявлення, вміння орієнтуватися на карті України. 4. Розвивати практичні навички роботи на комп’ютері. 5. Виховувати […]...
- ВАЛІДНІСТЬ СОЦІОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ Соціологія короткий енциклопедичний словник ВАЛІДНІСТЬ СОЦІОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ – одна з складових частин надійності соціол. інформації. Під В. с. і. розуміється ступінь відсутності в інформації теорет. помилок, тобто помилок, пов’язаних з хибними початковими теорет. засадами при розробці методики дослідження, з невідповідністю між кількісною моделлю та емпіричною системою, що вивчається тощо. Інформацію вважають валідною, якщо дослідник виміряє […]...
- Виконавці. Програма “Садівник” Урок 2 1 Тема. Виконавці. Програма “Садівник” Мета: 1. Познайомити з поняттям ” виконавці”, програмою “Садівник”. 2. Розвивати алгоритмічне мислення, вміння аналізувати і робити висновки. 3. Виховувати бережливе ставлення до природи. Обладнання: програма “Садівник”, картки, малюнки. Тип: урок засвоєння нових знань. Хід уроку I. Організація класу та повторення правил техніки безпеки. – Як правильно сидіти […]...
- Кодування повідомлень, за допомогою яких передається інформація. Властивості інформації ТЕМА 1. ВСТУП. ІНФОРМАЦІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ (5 ГОДИН) Урок 3 Кодування повідомлень, за допомогою яких передається інформація. Властивості інформації Мета: – систематизувати та узагальнити знання учнів про сутність інформації, її властивості, види, одиниці вимірювання, про інформаційні процеси; – поширити знання учнів про кодування інформації; – вдосконалювати вміння учнів застосовувати знання для розв’язання задач; – […]...
- Як підготувати комп’ютер до роботи. Калькулятор. Програма “Математичний космодром” Урок 2 Тема. Як підготувати комп’ютер до роботи. Калькулятор. Програма “Математичний космодром” Мета. 1. Закріплення знань про правила безпечної роботи з комп’ютером в інформативному класі. 2. Познайомити із способом підготовки комп’ютера до роботи. 3. Ознайомити з можливостями та правилами роботи з програмою “Калькулятор”. 4. Ознайомити з програмою “Математичний космодром” і сформувати навички роботи з нею. […]...
- Відчуття і сприйняття Розділ 13 ФОРМУВАННЯ ПОВЕДІНКИ І ПСИХІКИ ЛЮДИНИ § 69. Відчуття і сприйняття Функції відчуття і сприйняття. Аби діяти, людина має отримувати інформацію про стан навколишнього середовища. її ви одержуєте завдяки процесам відчуття і сприйняття. Вам відомо, як унаслідок роботи сенсорних систем виникають зорові, тактильні, слухові та інші відчуття. Проте ми живемо не у світі розрізнених […]...
- ПОШИРЕННЯ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ 4 Соціальна складова здоров’я СОЦІАЛЬНІ ЧИННИКИ ЗДОРОВ’Я &28. ПОШИРЕННЯ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ Дізнаєшся про особливості поширення ВІЛ-інфекції в Україні; ризики інфікування ВІЛ у різних ситуаціях; заходи держави щодо протидії поширенню епідемії ВІЛ-інфекції Пригадай Чому ВІЛ-інфекція дуже небезпечна? Ти пам’ятаєш, що ВІЛ – це вірус, який проникає в організм людини, руйнує її імунітет і […]...
- Аудиту програма Аудиту програма – комплекс аудиторських дій та процедур, за допомогою яких здійснюється перевірка конкретних об’єктів аудиту і накопичується інформація для аудиторського висновку. A. п. є конкретизацією плану аудиту і складається аудитором (керівником аудиторської фірми) у письмовій формі. В ній розробляються конкретні завдання, заходи і процедури для кожного об’єкта аудиту і видів робіт. A. п. повинна […]...
- ОРГАНИ РІВНОВАГИ, М’ЯЗОВОГО І ШКІРНОГО ЧУТТІВ, НЮХУ ТА СМАКУ – ОРГАНИ ЧУТТІВ ТА СПРИЙНЯТТЯ – ЛЮДИНА Біологія – універсальний довідник ЛЮДИНА ОРГАНИ ЧУТТІВ ТА СПРИЙНЯТТЯ ОРГАНИ РІВНОВАГИ, М’ЯЗОВОГО І ШКІРНОГО ЧУТТІВ, НЮХУ ТА СМАКУ Положення нашого тіла постійно контролюється спеціальним органом рівноваги – вестибулярним апаратом, який знаходиться у внутрішньому вусі. Він сприймає будь-які зміни положення тіла. Вестибулярний апарат складається з двох маленьких мішечків і трьох півколових каналів, які розташовані у трьох […]...
- Напівлегальні методи збору інформації – Методи шпигунства, методи збирання інформації Економічна безпека підприємства Розділ 3. ЕКОНОМІЧНА РОЗВІДКА (економічне шпигунство) 3.3. Методи шпигунства (методи збирання інформації) 3.3.2. Напівлегальні методи збору інформації Як уже зазначалося, ці методи збору інформації найчастіше стосуються моральної норми міжособистісних взаємин, етики менеджменту і підприємництва. Тому їх не прийнято представляти сторонньому погляду. Арсенал напівлегальних методів збору інформації досить широкий. Серед них можна виділити […]...
- ФОРМУВАННЯ ЗОБРАЖЕННЯ НА СІТКІВЦІ – ОРГАНИ ЧУТТІВ ТА СПРИЙНЯТТЯ – ЛЮДИНА Біологія – універсальний довідник ЛЮДИНА ОРГАНИ ЧУТТІВ ТА СПРИЙНЯТТЯ ФОРМУВАННЯ ЗОБРАЖЕННЯ НА СІТКІВЦІ Безпосередньо перед зіницею розташовується прозорий і еластичний кришталик, здатний змінювати свою кривизну за допомогою спеціального м’яза. Простір очного яблука за кришталиком заповнений прозорою драглистою масою – склоподібним тілом. Світлові промені від предметів проходять крізь зіницю, кришталик і склоподібне тіло, потрапляють точно на […]...
- Команди виконавцю. Програма “Навантажувач” Урок 2 3 Тема. Команди виконавцю. Програма “Навантажувач” Мета: 1. Продовжити знайомство з поняттями “команди”, “виконавці”. 2. Розвивати логічне і алгоритмічне мислення. 3. Формувати вміння аналізувати і робити висновки. Обладнання. Програма “Навантажувач”. Хід уроку І. Організаційний момент. У кабінеті інформатики учень увімкнув комп’ютер і почав діставати зі свого портфеля обід, який потім з’їв. – Чи […]...
- Техніка безпеки при роботі з комп’ютером. Правила поведінки у комп’ютерному класі. Програма “Розверни серветку” Урок 1 Тема. Техніка безпеки при роботі з комп’ютером. Правила поведінки у комп’ютерному класі. Програма “Розверни серветку” Мета. 1. Закріпити знання правил техніки безпеки при роботі з комп’ютером та правил поведінки в комп’ютерному класі, формувати потребу в розумовій роботі, інтелектуальній та творчій активності. 2. Розвивати просторову уяву, логічне мислення, уміння аналізувати послідовність, увагу, спостережливість. 3. […]...
- Практична робота 5. Створення бази даних у середовищі табличного процесора, упорядкування та пошук потрібної інформації. Фільтрація даних. Групування даних ТЕМА 5.4. ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ (10 ГОДИН) Урок 56 Практична робота 5. Створення бази даних у середовищі табличного процесора, упорядкування та пошук потрібної інформації. Фільтрація даних. Групування даних Мета: – формувати навики створення у ЕТ баз даних за допомогою форм та вмінь застосовувати засоби їх обробки; – розвивати вміння аналізувати інформацію та використовувати для розв’язання поставленої […]...
- ОКО ТА ЗІР – ОРГАНИ ЧУТТІВ ТА СПРИЙНЯТТЯ – ЛЮДИНА Біологія – універсальний довідник ЛЮДИНА ОРГАНИ ЧУТТІВ ТА СПРИЙНЯТТЯ ОКО ТА ЗІР У пізнанні зовнішнього світу основну роль відіграє зір: за допомогою зорового аналізатора людина отримує основну кількість інформації. Орган зору людини – око. Брови, повіки, вії, сльози служать для захисту очей від ушкоджень. Око має форму кулі і тому називається очним яблуком. Завдяки такій […]...
- ІНФОРМАЦІЙНІ ДЖЕРЕЛА. ПРОЦЕСС ПОШУКУ ІНФОРМАЦІЇ РОЗДІЛ 3 ОСНОВИ ТЕХНІКИ, ТЕХНОЛОГІЙ І ПРОЕКТУВАННЯ ОСНОВИ ПРОЕКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ § 25. ІНФОРМАЦІЙНІ ДЖЕРЕЛА. ПРОЦЕСС ПОШУКУ ІНФОРМАЦІЇ Опорні поняття: інформаційні джерела, Всесвітня мережа Інтернет, бібліотека, періодичні видання, пошук інформації. У процесі проектування дизайнер опрацьовує інформацію, яка стосується теми проекту, у вигляді різних зображень і схем технічних об’єктів, виробів, зразків-аналогів, їх технічних описів і характеристик, тощо. […]...
- Представлення інформації. Системи обчислення ТЕМА 1. ВСТУП. ІНФОРМАЦІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ (5 ГОДИН) Урок 4 Представлення інформації. Системи обчислення Мета: – поширити знання учнів про форми представлення числової інформації; – навчити учнів переводити числа з однієї системи обчислення в іншу; – розвивати навички швидкого рахунку, увагу та математичні здібності учнів, логічне мислення, пам’ять; – виховувати допитливість, повагу до товаришів […]...
- Давні і сучасні засоби передачі інформації. Виготовлення власної візитки УРОК 21 Тема. Давні і сучасні засоби передачі інформації. Виготовлення власної візитки Мета: ознайомити із засобами передачі інформації; розповісти про інформаційні пристрої; навчити виготовляти візитки; вдосконалювати вміння і навички роботи з папером, ножицями; розвивати уявлення, мислення; виховувати самостійність, охайність, працьовитість. ХІД УРОКУ І. Організаційний момент 1. Перевірка готовності до уроку. 2. Привітання. 3. Упорядкування робочих […]...
- МАГАЗИН, МАГАЗИННА НАДСТАВКА МАГАЗИН, МАГАЗИННА НАДСТАВКА – використовується в 12-14-рамкових вуликах і в окремих конструкціях вуликів. М. служить для розширення гнізда бджолиної сім’ї. Рамки, розташовувані в надставці, удвічі менші, ніж гніздові – 435 х х 145 мм. Схема М. н. ідентична до схеми корпуса вулика, тільки висота її стінок менша, ніж у корпусі, тобто якщо поставити дві М. […]...
- Нелегальні методи збору інформації – Методи шпигунства, методи збирання інформації Економічна безпека підприємства Розділ 3. ЕКОНОМІЧНА РОЗВІДКА (економічне шпигунство) 3.3. Методи шпигунства (методи збирання інформації) 3.3.3. Нелегальні методи збору інформації Як уже підкреслювалося, нелегальні методи збору розвідувальної інформації стосуються таємних відомостей, що охороняються власником, а нерідко і законом. Численні нелегальні методи збору інформації можуть бути класифіковані в такий спосіб: 1. Викрадання власності конкурента. 2. Викрадання […]...
- Передача інформації в нервовій системі Розділ 11 НЕРВОВА РЕГУЛЯЦІЯ ФУНКЦІЙ ОРГАНІЗМУ ЛЮДИНИ § 53. Передача інформації в нервовій системі Як формується нервовий імпульс? Звернімося до прикладів (див. § 52). Чутливий нейрон, що сприймає температуру (терморецептор), перебуває в стані спокою доти, доки температура об’єкта, з яким контактує людина, не досягне значущого для організму рівня (його називають пороговим). Коли на закінчення чутливого […]...
- Операційна система Windows. Вікна. Робота з вікнами. Програма “Курчата” Урок 4 Тема. Операційна система Windows. Вікна. Робота з вікнами. Програма “Курчата” Мета. 1. Ознайомити учнів із операційною системою Windows. Дати поняття про вікна. Вчити учнів згортати, закривати, зменшувати розміри вікна. Вчити працювати з програмою “Курчата”. 2. Повторити правила техніки безпеки. 3. Закріплювати уміння працювати з клавіатурою, мишею, монітором, принтером, модемом, сканером та всіма іншими […]...
- СПРИЙНЯТТЯ Культурологічний словник СПРИЙНЯТТЯ – процес прийому та переробки людиною інформації, що надходить у мозок через органи відчуття....