Узагальнюючий урок
2-й семестр
ЯДЕРНА ФІЗИКА
4. Атомне ядро. Ядерна енергетика
Урок 13/60
Тема. Узагальнюючий урок
Мета уроку: узагальнити й систематизувати знання учнів за вивченою темою, підготувати їх до тематичного оцінювання.
Тип уроку: урок закріплення знань.
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
На цьому уроці вчитель повинен узагальнити вивчений матеріал з теми “Атомне ядро. Атомна енергетика” і підготувати учнів до підсумкового тематичного оцінювання знань.
На цьому уроці вчитель може використовувати блок-схеми, узагальнюючі
Прийомів багато, мета одна – якісно узагальнити й повторити матеріал даної теми і підготувати учня до майбутнього тематичного оцінювання.
Вашій увазі пропонуються тренувальні тести. Рекомендується кожне завдання розв’язувати в класі “колективно”, використовуючи “пальчики” учнів (див. урок № 6/6).
Тренувальні тести
1. На рисунку показана схема досвіду Резерфорда. На підставі цього досліду Резерфорд:
А запропонував нейтронно-протонну модель ядра;
Б
В пояснив механізм ланцюгової ядерної реакції;
Г запропонував планетарну модель атома.
2. На рисунку показаний дослід Беккереля. Він загорнув фотопластинку в щільний чорний папір, поклав зверху крупинки уранової солі й виставив на яскраве сонячне світло… Беккерель відкрив явище:
А електромагнітної індукції;
Б магнітної взаємодії;
В радіоактивності;
Г дисперсії.
3. На рисунку показана схема розпаду. При розпаді ядра одержуємо елемент, що в Періодичній таблиці розташований від нього:
А на дві клітинки лівіше;
Б на дві клітинки правіше;
В на одну клітинку правіше;
Г на одну клітинку лівіше.
4. На рисунку показана схема розпаду. При розпаді ядра одержуємо елемент, що в Періодичній таблиці розташований від нього:
А на дві клітинки лівіше;
Б на дві клітинки правіше;
В на одну клітинку правіше;
Г на одну клітинку лівіше.
5. На рисунку показана модель атома.
А Це атом Гідрогену.
Б Це атом Літію.
В Це атом Гелію.
Г Це атом Бору.
6. Радіоактивний препарат, що знаходиться на дні каналу у шматку свинцю, дає вузький пучок радіоактивного випромінювання. У магнітному полі пучок розщеплюється на три частини (див. рисунок).
А Пучок 1 являє собою потік?-частинок.
Б Пучок 2 являє собою потік?-частинок.
В Пучок 3 являє собою потік?-частинок.
Г?-частинки являють собою ядра атома Гелію.
Домашнє завдання
Підготуватися до підсумкового тематичного оцінювання.
Related posts:
- Узагальнюючий урок з теми “Коливання й хвилі” ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 2-й семестр Коливання й хвилі УРОК 14/36 Тема. Узагальнюючий урок з теми “Коливання й хвилі” Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал і підготувати учнів до тематичного оцінювання знань. Тип уроку: урок закріплення знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Урок необхідно присвятити підготовці учнів до тематичного оцінювання знань. Узагальнюючи вивчений матеріал та з метою поступової підготовки до перевірки знань, […]...
- Узагальнюючий урок з теми “Хвильова й квантова оптика” ЕЛЕКТРОДИНАМІКА Хвильова й квантова оптика УРОК 11/48 Тема. Узагальнюючий урок з теми “Хвильова й квантова оптика” Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал і підготувати учнів до тематичного оцінювання знань. Тип уроку: урок закріплення знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Урок присвячено підготовці учнів до тематичного оцінювання знань. Узагальнюючи вивчений матеріал, учням можна запропонувати завдання у вигляді тестів з однією […]...
- Узагальнювальний урок з теми “Атомна і ядерна фізика” 2-й семестр АТОМНА І ЯДЕРНА ФІЗИКА УРОК 15/92 Тема. Узагальнювальний урок з теми “Атомна і ядерна фізика” Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал і підготувати учнів до тематичного оцінювання знань. Тип уроку: урок закріплення знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Урок необхідно присвятити підготовці учнів до тематичного оцінювання знань. Узагальнюючи вивчений матеріал, можна запропонувати учням завдання у вигляді тестів […]...
- Узагальнюючий урок по темі “Електричне поле” 1-й семестр ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ ЯВИЩА 1. Електричне поле Урок 6/6 Тема. Узагальнюючий урок по темі “Електричне поле” Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал по темі “Електричне поле”. Тип уроку: урок закріплення знань. План уроку Контроль знань 20 хв. Самостійні роботи № 1 й № 2 Закріплення вивченого матеріалу 25 хв. 1. Розв’язання тестових задач. 2. Розв’язання якісних […]...
- Узагальнюючий урок за темою “Механічний рух” 1-й семестр МЕХАНІЧНІ ЯВИЩА 1. Механічний рух Урок 13/13 Тема. Узагальнюючий урок за темою “Механічний рух” Мета уроку: узагальнити вивчений з теми “Механічний рух” навчальний матеріал. Тип уроку: урок закріплення знань. План уроку Контроль знань 15 хв. Самостійна робота № 5 “Механічні коливання. Звук” Закріплення вивченого матеріалу 30 хв. 1. Розв’язання тестових задач. 2. Розв’язання […]...
- Узагальнюючий урок за темою “Прислівник” Урок 111 Тема. Узагальнюючий урок за темою “Прислівник” Мета: узагальнити знання дітей з теми “Прислівник”; розвивати вміння співпрацювати у команді; виховувати доброзичливе ставлення до товаришів, вміння радіти їх успіхам. Обладнання: медалі “Знавець-мовознавець” для всіх учнів класу різної вартості, жетони. ХІД УРОКУ I. Перевірка домашнього завдання (вправа 191) II. Оголошення теми і мети уроку – Сьогодні […]...
- Узагальнювальний урок з теми “Електричний струм” 1-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 2. Електричний струм УРОК 15/26 Тема. Узагальнювальний урок з теми “Електричний струм” Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал і підготувати учнів до тематичного оцінювання знань. Тип уроку: урок закріплення знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Урок необхідно присвятити підготовці учнів до тематичного оцінювання знань. На цьому уроці необхідно нагадати учням закони постійного струму; згадати послідовне й […]...
- Узагальнювальний урок з теми “Електричне поле” 1-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 1. Електричне поле УРОК 10/10 Тема. Узагальнювальний урок з теми “Електричне поле” Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал і підготувати учнів до тематичного оцінювання знань. Тип уроку: урок закріплення знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Урок необхідно присвятити підготовці учнів до тематичного оцінювання знань. Під час підготовки до тематичного оцінювання знань необхідно приділити увагу трьом групам […]...
- Узагальнюючий урок з теми “Прикметник”. Навчальний переказ Урок 70 Тема. Узагальнюючий урок з теми “Прикметник”. Навчальний переказ Мета: узагальнити знання і вміння учнів з теми “Прикметник”, підготувати їх до контрольної роботи; розвивати мовлення дітей; виховувати вміння співпрацювати у групі. Обладнання: рулетка для гри, картки із завданням. ХІД УРОКУ I. Перевірка домашнього завдання Виставка книжок-маляток. Вчитель пояснює дітям, що у подальшому їх можна […]...
- Узагальнюючий урок з теми “Відділ Покритонасінні рослини” Розділ II. РІЗНОМАНІТНІСТЬ РОСЛИН Тема 4. Покритонасінні УРОК 49 Тема. Узагальнюючий урок з теми “Відділ Покритонасінні рослини” Мета. Узагальнити і систематизувати знання учнів про деякі родини покритонасінних рослин. Основні поняття і терміни: всі поняття і терміни попередніх уроків з теми “Відділ Покритонасінні”. Обладнання: додаток Ж “Найважливіші культивовані та дикорослі Покритонасінні з класів Однодольні та Дводольні”, […]...
- Узагальнюючий урок за темою “Текстовий редактор” ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 40 Узагальнюючий урок за темою “Текстовий редактор” Мета: систематизувати і узагальнити знання за даною темою. Тип уроку: урок систематизації та узагальнення знань, умінь і навичок. ХІД УРОКУ I. Аналіз контрольної роботи II. Повторення основних понять теми По горизонталі: 1. Ключове слово або фраза, завдяки якій здійснюється пошук. 2. […]...
- Музичне мистецтво і сучасність. Повторення вивчених пісень. Узагальнюючий урок 8 КЛАС II семестр Тема. Музика в діалозі з сучасністю Урок 34 Тема уроку. Музичне мистецтво і сучасність. Повторення вивчених пісень. Узагальнюючий урок Мета уроку: закріпити та оцінити набуті знання з музичної грамоти і літератури; розвивати вокально – хорові навички та музично-ритмічний слух; виховувати інтерес до музики різних епох; Тип уроку: узагальнюючий. Обладнання: магнітофон, аудіо-записи, […]...
- Розв’язування задач. Узагальнювальний урок 2-й семестр МОЛЕКУЛЯРНА ФІЗИКА Й ТЕРМОДИНАМІКА 1. Властивості газів, рідин, твердих тіл Урок 17/88 Тема. Розв’язування задач. Узагальнювальний урок Мета уроку: систематизувати та узагальнити знання учнів з теми “Властивості газів, рідин і твердих тіл” Тип уроку: закріплення знань РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ УРОКУ На цьому уроці необхідно закріпити теоретичний матеріал про основні закони МКТ, газові закони, […]...
- Тематичне оцінювання знань по темі: “Атомне ядро. Ядерна енергетика” 2-й семестр ЯДЕРНА ФІЗИКА 4. Атомне ядро. Ядерна енергетика Урок 14/61 Тема. Тематичне оцінювання знань по темі: “Атомне ядро. Ядерна енергетика” Мета уроку: контроль та оцінювання знань, умінь і навичок учнів з вивченої теми. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Підсумкове тематичне оцінювання можна провести у вигляді тестування або звичайної контрольної роботи. […]...
- Аналіз проміжного оцінювання й коригування знань учнів. Підсумковий урок за І семестр Тема 2 ОСНОВНІ КЛАСИ НЕОРГАНІЧНИХ СПОЛУК УРОК 32 Тема. Аналіз проміжного оцінювання й коригування знань учнів. Підсумковий урок за І семестр Цілі уроку: узагальнити знання, уміння й навички, набуті під час вивчення теми “Класи неорганічних сполук”; скоригувати виявлені недоліки та прогалини в знаннях учнів з теми; проаналізувати рівень навчальних досягнень учнів з теми. Тип уроку: […]...
- Узагальнюючий урок з теми “Вищі спорові рослини” Розділ II. РІЗНОМАНІТНІСТЬ РОСЛИН Тема 2. Вищі спорові рослини УРОК 36 Тема. Узагальнюючий урок з теми “Вищі спорові рослини” Мета. Узагальнити і систематизувати знання про вищі спорові рослини. Основні поняття і терміни: вищі рослини; вищі спорові рослини, вайї, соруси, палеоботаніка, тканини, спорофіт, гаметофіт, архегонії, антеридії, мікроспори, мегаспори, бріологія, слань, ризоїди, спорогон. Обладнання: гербарні зразки та […]...
- Аналіз контрольної роботи. Узагальнюючий урок. Колективна усна розповідь на тему “Наш рідний край” Урок 123 Тема. Аналіз контрольної роботи. Узагальнюючий урок. Колективна усна розповідь на тему “Наш рідний край” Мета: проаналізувати результати контрольної роботи, підбити підсумки навчальної діяльності за рік; розвивати мовлення дітей; виховувати любов до рідного краю. Обладнання: пейзажні ілюстрації природи рідного краю. ХІД УРОКУ I. Аналіз контрольної роботи II. Актуалізація опорних знань та мотивація навчання Вчитель […]...
- Узагальнювальний урок 2-й семестр МЕХАНІКА 3 . Закони збереження в механіці Урок 14/58 Тема. Узагальнювальний урок Мета уроку: систематизувати й узагальнити знання учнів з теми “Закони збереження в механіці” Тип уроку: закріплення знань РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ УРОКУ На цьому уроці вчитель повинен узагальнити вивчений матеріал з теми “Закони збереження в механіці”. Крім того, необхідно підготувати учнів до […]...
- Узагальнювальний урок з теми “Електромагнітне поле” 1-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 3. Електромагнітне поле УРОК 14/41 Тема. Узагальнювальний урок з теми “Електромагнітне поле” Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал і підготувати учнів до тематичного оцінювання знань. Тип уроку: урок закріплення знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Урок передбачає підготовку учнів до тематичного оцінювання знань. Узагальнюючи вивчений матеріал, можна запропонувати учням завдання у вигляді тестів. З метою поступової […]...
- Узагальнювальний урок з теми “Хвильова й квантова оптика” 2-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 5. Хвильова й квантова оптика УРОК 18/76 Тема. Узагальнювальний урок з теми “Хвильова й квантова оптика” Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал і підготувати учнів до тематичного оцінювання знань. Тип уроку: урок закріплення знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Урок необхідно присвятити підготовці учнів до тематичного оцінювання знань. Узагальнюючи вивчений матеріал, учням можна запропонувати завдання у […]...
- Ряд електрохімічних потенціалів металів ХІМІЯ – Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання РОЗДІЛ І. ЗАГАЛЬНА ХІМІЯ 6. Суміші речовин. Розчини 6.12. Ряд електрохімічних потенціалів металів Порівняльну активність металів в окисно-відновних реакціях, які відбуваються у водних розчинах речовин, характеризує електрохімічний ряд напруг металів (ряд електрохімічних потенціалів, витискувальний ряд, ряд активності). Електрохімічний ряд напруг – це розташування металів у послідовності збільшення […]...
- Узагальнювальний урок з теми “Електромагнітні коливання й хвилі” 2-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 4. Електромагнітні коливання й хвилі УРОК 15/57 Тема. Узагальнювальний урок з теми “Електромагнітні коливання й хвилі” Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал і підготувати учнів до тематичного оцінювання знань. Тип уроку: урок закріплення знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Урок необхідно присвятити підготовці учнів до тематичного оцінювання знань. Узагальнюючи вивчений матеріал, можна запропонувати учням завдання у […]...
- ПРИРОДНА РАДІОАКТИВНІСТЬ Фізика підготовка до ЗНО комплексне видання КВАНТОВА ФІЗИКА. ЕЛЕМЕНТИ ТЕОРІЇ ВІДНОСНОСТІ 3. АТОМ ТА АТОМНЕ ЯДРО 3.7. ПРИРОДНА РАДІОАКТИВНІСТЬ α-розпад. У деяких важких ядрах два протони і два нейтрони вступають у замкнуту взаємодію і виштовхуються з ядра. Первинне ядро випромінює α-частку (ядро 42Не) і перетворюється в нове ядро елемента, який розташований на дві клітинки ближче […]...
- Порівняння звичайних дробів з однаковими знаменниками Розділ 2 ДРОБОВІ ЧИСЛА І Дії З НИМИ § 29. Порівняння звичайних дробів з однаковими знаменниками Розділимо прямокутник на 4 однакові частини (рис. 235). Дві такі частини разом складають половину прямокутника. Тобто прямокутника дорівнюють прямокутника. Тому кажуть, що дроби рівні і записують Рис. 234 На координатному промені рівні між собою дроби позначаються однією і тією […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Атомна і ядерна фізика” 2-й семестр АТОМНА І ЯДЕРНА ФІЗИКА УРОК 16/93 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Атомна і ядерна фізика” Мета уроку: контроль і оцінювання знань, умінь і навичок учнів з вивченої теми. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Підсумкове тематичне оцінювання можна провести у вигляді контрольної роботи. Кожний варіант контрольної роботи містить шість задач. […]...
- ПЛАНЕТАРНА МОДЕЛЬ АТОМА РЕЗЕРФОРДА Фізика підготовка до ЗНО комплексне видання КВАНТОВА ФІЗИКА. ЕЛЕМЕНТИ ТЕОРІЇ ВІДНОСНОСТІ 3. АТОМ ТА АТОМНЕ ЯДРО 3.1. ПЛАНЕТАРНА МОДЕЛЬ АТОМА РЕЗЕРФОРДА Резерфорд на підставі спостережень за розсіюванням α-частинок при проходженні їх через золоту фольгу обгрунтував модель атома (рис. З, а, б). Планетарна (ядерна) модель атома Резерфорда Атом складається з ядра, яке займає дуже малий об’єм […]...
- ЕНЕРГІЯ ЗВ’ЯЗКУ ЯДРА. ДЕФЕКТ МАСИ Фізика підготовка до ЗНО комплексне видання КВАНТОВА ФІЗИКА. ЕЛЕМЕНТИ ТЕОРІЇ ВІДНОСНОСТІ 3. АТОМ ТА АТОМНЕ ЯДРО З.6. ЕНЕРГІЯ ЗВ’ЯЗКУ ЯДРА. ДЕФЕКТ МАСИ Енергія ядра: Енергія зв’язку ядра – це енергія, яка потрібна, щоб розщепити ядро на окремі нуклони, або це енергія, яка виділиться при утворенні ядра з вільних нуклонів. Енергія зв’язку ядра визначається за дефектом […]...
- ХІМІЧНИЙ ЕЛЕМЕНТ – ВИД АТОМІВ З ОДНАКОВИМ ЗАРЯДОМ ЯДРА Хімія – універсальний довідник БУДОВА РЕЧОВИНИ ХІМІЧНІ ЕЛЕМЕНТИ. ПЕРІОДИЧНА СИСТЕМА ХІМІЧНИХ ЕЛЕМЕНТІВ Д. І. МЕНДЕЛЄЄВА ХІМІЧНИЙ ЕЛЕМЕНТ – ВИД АТОМІВ З ОДНАКОВИМ ЗАРЯДОМ ЯДРА Атом складається з позитивно зарядженого ядра і негативно заряджених електронів, які обертаються навколо нього. Важливою характеристикою ядра є масове число А. Воно дорівнює загальному числу протонів Z і нейтронів N:...
- Підсумковий урок за рік. Урок-гра “Територія рідної мови” Тема. Підсумковий урок за рік. Урок-гра “Територія рідної мови”. Мета. Залучити учнів до створення ігрових навчальних матеріалів, вчити дітей використовувати отримані на уроках знання для самостійного створення навчальних завдань. Розвивати інтерес до вивчення української мови, творчі здібності, вміння використовувати отримані знання у нестандартних умовах. Виховувати групову згуртованість, взаємовиручку, сміливість брати на себе відповідальність за свою […]...
- Урок розв’язування задач з теми. Підготовка до контрольної роботи Мета : закріпити та поглибити знання з теми під час розв’язування задач; узагальнити та систематизувати знання учнів; розвивати логічне мислення учнів. Тип уроку : урок закріплення знань. Обладнання : збірка задач відповідної тематики. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ПИТАННЯ ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ 1. Тиск обчислюють за формулою… 2. Я знаю такі одиниці тиску… 3. 0,025 кПа […]...
- Радіоактивні перетворення атомних ядер 2-й семестр ЯДЕРНА ФІЗИКА 4. Атомне ядро. Ядерна енергетика Урок 3/50 Тема. Радіоактивні перетворення атомних ядер Мета уроку: розкрити природу радіоактивного розпаду та його закономірності. Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу. План уроку Контроль знань 6 хв. 1. Які властивості?-випромінювання? 2. Які властивості?-випромінювання? 3. Які властивості?-випромінювання? Вивчення нового матеріалу 32 хв. 1. Радіоактивний розпад. 2. […]...
- Загальна характеристика – Урок 4 – Елементи VA групи ХІМІЯ – Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання РОЗДІЛ II. НЕОРГАНІЧНА ХІМІЯ 9. Неметалічні елементи та їхні сполуки. Неметали 9.4. Елементи VA групи 9.4.1. Загальна характеристика До складу головної підгрупи V групи1 входять Нітроген N, Фосфор Р, Арсен As, Стибій Sb і Вісмут Ві. Будова зовнішнього електронного шару елементів – ns’2np3. Це p-елементи: Валентність Нітрогену […]...
- ВВЕДЕННЯ ФОРМУЛ З КЛАВІАТУРИ Розділ 4 Табличний процесор & 16. Використання вбудованих функцій 16.3. ВВЕДЕННЯ ФОРМУЛ З КЛАВІАТУРИ Функції в Microsoft Excel призначені для прискорення дій обчислення. їх використовують як частини формул. Записуючи формули із вбудованими функціями, треба дотримуватися певних правил: – після запису назви функції в дужках записують її аргументи (числа, адреси клітинок, діапазони клітинок, інші функції та […]...
- § 10. МОЛЕКУЛИ. АТОМИ. ХІМІЧНИЙ ЕЛЕМЕНТ № 1. Молекулами називають найменші частинки речовини, що визначають їх властивості і здатні до самостійного існування. № 2. Атом – електронейтральна частинка речовини, що складається з позитивно зарядженого ядра та негативно заряджених електронів. Головними характеристиками атома є електричний заряд ядра і розташування електронів в атомі. № 3. Хімічний елемент – сукупність атомів з однаковим зарядом […]...
- Електронні таблиці та їх об’єкти Розділ 4. ТАБЛИЧНИЙ ПРОЦЕСОР 20. Електронні таблиці та їх об’єкти 1. Електронна таблиця – це комп’ютерний варіант звичайної таблиці. Вона складається з рядків і стовпців, на перетині яких розташовуються клітинки. У клітинках електронної таблиці можуть зберігатись текстові, числові дані та формули, за допомогою яких виконуються розрахунки. Електронна таблиця може містити також зображення та інші мультимедійні […]...
- Формати даних та форматування таблиць Розділ 4. ТАБЛИЧНИЙ ПРОЦЕСОР 22. Формати даних та форматування таблиць 1. Формат даних визначає тип даних, які введено до клітинки, та особливості їх відображення у клітинці. Форматування клітинки, зміна зовнішнього вигляду: шрифту, кольору, накреслення символів, вирівнювання, кольору заливки, розмірів і мереж клітинок тощо. 2. Грошові, фінансові, дата, час” процентний, дробовий, експоненціальний. Для зміни подання числових […]...
- Лабораторна робота № 7 “Дослідження треків заряджених частинок по фотографіях” 2-й семестр АТОМНА І ЯДЕРНА ФІЗИКА УРОК 12/89 Тема. Лабораторна робота № 7 “Дослідження треків заряджених частинок по фотографіях” Мета уроку: навчитися аналізувати фотографії треків заряджених частинок. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. Обладнання: фотографії треків заряджених частинок у підручнику, тонкий папір, олівець, лінійка. ХІД РОБОТИ 1. Поясніть, чому треки 1, 2 і 3 […]...
- Урок з елементами тестування Урок № 29 Тема. Урок з елементами тестування (Про урок – тестування учнів попереджено завчасно. На стенді у математичному кабінеті учні можуть побачити довідковий матеріал, який може їм краще підготуватися до уроку). Мета уроку. Узагальнити і систематизувати знання учнів з даної теми. Вчити узагальнювати, порівнювати. Виховувати культуру математичної мови. Хід уроку І. Аналіз контрольної роботи. […]...
- Радіоактивні перетворення 2-й семестр АТОМНА І ЯДЕРНА ФІЗИКА УРОК 9/86 Тема. Радіоактивні перетворення Мета уроку: розкрити природу радіоактивних перетворень; ознайомити учнів з радіоактивними сімействами. Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу. ПЛАН УРОКУ Контроль знань 3 хв. 1. Радіоактивність. 2. Види радіоактивного випромінювання. Вивчення нового матеріалу 30 хв. 1. Правило зміщення під час -розпаду. 2. Правило зміщення під […]...
- Порівняння десяткових дробів Розділ 2 ДРОБОВІ ЧИСЛА І Дії З НИМИ § 35. Порівняння десяткових дробів Важливим є питання порівняння десяткових дробів. Почнемо з такого прикладу. Відомо, що 3 дм = 30 см = 300 мм. Виразивши 3 дм, 30 см і 300 мм у метрах, матимемо: 3 дм = 0,3 м; 30 см = 0,30 м; 300 […]...