Займенники 1-ї особи однини та множини. Роздільне написання займенників з прийменниками
Урок 79
Тема. Займенники 1-ї особи однини та множини. Роздільне написання займенників з прийменниками
Мета: ознайомити з системою відмінювання, відмінковими формами займенників 1-ї особи, вчити визначати їх роль у реченні, формувати навички роздільного написання займенників з іменниками; розвивати вміння вживати займенники у мові у потрібній формі; виховувати охайність виконання записів у зошитах.
Обладнання: картки індивідуального опитування.
ХІД УРОКУ
I. Перевірка домашнього завдання
1. Робота із вправою 44
2. Картки
Картка 1
Спиши. Вкажи особу займенників.
Невисока в нас полиця –
На полицю злізла киця,
Побачила помазок,
Взяла його за чубок.
Стала всюди ним крутити,
На всі сторони котити,
Закотила хтозна-де,
Не знайде його ніде.
(М. Підгірянка)
Картка 2
Спиши. Знайди займенники визнач їх особу.
Простудились каченята:
– Кахи-ках!
Віднесу я їх до хати на руках,
Буду гарно доглядати день при дні.
Поправляйтесь, каченяточка, мені.
Напою я вас тепленьким молочком.
Нагодую і накрию рушничком.
А коли вам стане зовсім гаряче –
Налякається
(Н. Стефурак)
Картка 3
Спиши. Підкресли займенники 1-ї особи однією лінією, 2-ї особи – двома лініями, 3-ї – хвилястою лінією.
Далеко від нас східні кордони країни. Я пішов до намету, і гусенята побігли за мною, щоразу здіймаючи крик, коли я від них віддалявся. Ми вирішили заночувати над річкою. Не знаю, коли ми заснули, але ранком нас розбудили кулики і чайки. Вони побачили на гострих колючках з десяток жуків та гусениць. Блискавиці пролітали йому над головою, громи котилися по його спині й розбивались об неї на грошенята. Веде стежина Тетянку і все їй показує. Ти для всіх, і всі для тебе.
II. Актуалізація опорних знань та мотивація навчання
– Виберіть займенники 1-ї особи.
Ти, він, мене, я нас, тобі нами, мною, воно, на нас, ми, мені.
– А чому ви вирішили, що займенники мене, нас, нами, мною, на нас, мені належать до 1-ї особи?
III. Оголошення теми і мети уроку
– Сьогодні ми дізнаємось, як змінюються займенники 1-ї особи і які форми мають займенники я і ми.
IV. Первинне сприйняття та усвідомлення нового матеріалу
1. Колективна робота
Вчитель пропонує дітям провідміняти займенники 1-ї особи. Один учень (за бажанням) працює на дошці.
– Що цікавого помітили?
– Як визначити відмінок займенника?
– Прочитайте правило на с. 28. Чи є там щось нове для нас?
2. Коментоване виконання вправи 49
V. Закріплення та систематизація знань
1. Робота у парах (за вправою 47)
– У формі якого відмінка займенник в реченні є підметом?
– А яку роль виконують у реченні займенники у непрямих відмінках?
2. Самостійна робота (за вправою 48)
– Як визначити відмінок займенника?
3. Розвиток зв’язного мовлення
– Прочитайте текст із вправи 46.
– Продовжте усно розповідь краплини.
– Давайте пограємо у гру “Хто більше?”. Будемо шукати у тексті займенники 1-ї особи. Переможе той, хто знайде всі займенники 1-ї особи, визначить їх число і відмінок.
– Знайдіть займенники з прийменниками, поясніть їх правопис.
VI. Підсумок уроку
1. Бесіда
– Виконати усно вправу 60.
– Доведіть свою правоту.
– Чому займенники мною, нас, мене, нами, нам належать до 1-ї особи?
– А що ми дізнались про правопис займенників з прийменниками?
2. Коментар до домашнього завдання
VII. Домашнє завдання
Правила на с. 28, 29; вправа 51.
Related posts:
- Займенники 1-ї особи однини і множини. Написання займенників з прийменниками ЗАЙМЕННИК & 35. Займенники 1-ї особи однини і множини. Написання займенників з прийменниками Прийшов сніг-білоніг Павло Мовчан 297. 1. Виразно прочитай вірш. Прийшов сніг-білоніг, Борода патлата, Сів тихенько на поріг, Попросивсь до хати. Каже: “Холодно мені, Змерзли ноги босі!” Мати каже: “Е, ні-ні, Відпочив – і досить”. Сніг поволеньки підвівсь Та й пішов у поле. […]...
- Займенники першої особи однини і множини. Написання займенників із прийменниками Тема. Займенники першої особи однини і множини. Написання займенників із прийменниками. (Вправи 297-301). Мета. Закріплювати вміння вживати особові займенники, вчити визначати особу та число займенників, роль займенника у реченні, змінювати займенники 1-ї особи за відмінками, тренувати учнів у роздільному написанні займенників з прийменниками. Розвивати вміння висловлювати власні судження і вислуховувати висловлювання однокласників. Виховувати самоповагу. Обладнання: […]...
- Уживання і написання займенників з прийменниками: форми орудного відмінка займенників 3-ої особи однини і множини. (Вправи 251-255) Тема. Уживання і написання займенників з прийменниками: форми орудного відмінка займенників 3-ої особи однини і множини. (Вправи 251-255). Мета. Формувати навички окремого написання займенників з прийменниками; спостерігати за формою орудного відмінка займенників 3-ої особи однини і множини. Обладнання: плакати для гри (або запис на дошці). Хід уроку I. Організація класу. II. Перевірка домашнього завдання. Вправа […]...
- Займенники 3-ї особи однини і множини Урок 81 Тема. Займенники 3-ї особи однини і множини Мета: поглиблювати та поширювати знання про особові займенники, виробляти вміння розрізняти займенники 3-ї особи та їх відмінкові форми, актуалізувати та закріпити знання про текст; розвивати вміння спостерігати, порівнювати й робити висновки, розвивати навички самоперевірки; виховувати самостійність, наполегливість та уважність у навчальній діяльності. Обладнання: картки індивідуального опитування. […]...
- Займенники 2-ї особи однини і множини ЗАЙМЕННИК & 36. Займенники 2-ї особи однини і множини Дитинства золота пора 302. 1. Прочитай вірш. До кого звертається поет? До чого закликає? Гей, нові Колумби й Магеллани, Напнемо вітрила наших мрій! Кличуть нас у мандри океани, Бухту спокою облизує прибій. Василь Симоненко 2. Який особовий займенник вжито в тексті? Назви його початкову форму. 303. […]...
- Займенники 2-ї особи однини і множини Урок 80 Тема. Займенники 2-ї особи однини і множини Мета: вчити змінювати займенники 2-ї особи однини і множини за відмінками, спостерігати за зміною цих займенників, продовжити формувати навички роздільного написання займенників з прийменниками; розвивати мовне чуття; виховувати ввічливість у стосунках з оточуючими, шанобливе ставлення до рідних. Обладнання: етимологічні та тлумачні словники. ХІД УРОКУ I. Перевірка […]...
- Займенники 3-ї особи однини і множини ЗАЙМЕННИК & 37. Займенники 3-ї особи однини і множини Любіть Україну, як сонце, любіть! Володимир Сосюра 307. 1. Прочитай вірш. Які думки і почуття він викликає? Як не любить той край, Де вперше ти побачив Солодкий дивний світ, Що ми звемо життям, Де вперше став ходить і, Квіткою неначе, В його теплі зростав І усміхавсь […]...
- Займенники третьої особи однини і множини Тема. Займенники третьої особи однини і множини. (Вправи 307-311). Мета. Вчити розпізнавати займенники третьої особи однини і множини, змінювати їх за відмінками і вживати в усному і писемному мовленні, показати особливість написання займенників третьої особи після прийменників. Розвивати вміння співвідносити вже отримані навички з тими, які на цьому етапі навчання нові. Виховувати самостійність. Обладнання: різні […]...
- Займенники другої особи однини і множини Тема. Займенники другої особи однини і множини. (Вправи 302-306). Мета. Закріплювати вміння учнів писати окремо займенники з прийменниками, вчити змінювати займенники другої особи за відмінками, показати випадки, коли займенник другої особи множини пишуть з великої літери. Розвивати кмітливість. Виховувати повагу до народних традицій, до старших людей. Обладнання: таблиця відмінювання займенників 2-ї особи, підручник, зошит. Хід […]...
- Відмінювання особових займенників 3-ї особи однини й множини ЗАЙМЕННИК Відмінювання особових займенників 3-ї особи однини й множини 285. Розгляньте таблицю відмінювання. Відмінок, питання 3-я особа однини 3-я особа множини Чол. р. Жін. р. Середн. р. Н. в. хто? Р. в. кого? Д. в. кому? Зн. в. кого? Ор. в. ким? М. в. (на) кому? Він Його, (до)нього Йому Його Ним (на) ньому Вона […]...
- ЗАЙМЕННИКИ 1-3-ї ОСОБИ ОДНИНИ І МНОЖИНИ. ЇХ ЗНАЧЕННЯ, СИНТАКСИЧНА РОЛЬ Мета: вчити учнів добирати потрібні за змістом займенники для передачі зв’язків між реченнями тексту; розпізнавати особові займенники; розвивати мовлення, уважність, мислення; виховувати любов до мови. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ – Оберіть правильну відповідь. Займенник – це частина мови, яка: А) означає назву ознаки предмета або його прикметників; Б) вказує на […]...
- УЖИВАННЯ ЗАЙМЕННИКІВ З ПРИЙМЕННИКАМИ Мета: навчати учнів дотримувати правил уживання займенників з прийменниками; розвивати логічне мислення; підвищувати культуру мовлення; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати любов до рідної мови. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Робота над прислів’ями – Прочитайте, поясніть зміст. Визначте рід, число, відмінок займенників. 1) Шапка велика, та під нею порожньо. 2) Про […]...
- Спостереження за вживанням особових займенників у текстах Урок 77 Тема. Спостереження за вживанням особових займенників у текстах Мета: закріплювати знання про займенник, вчити розпізнавати особові займенники в різних формах і використовувати їх у мовленні; розвивати мовні вміння, вміння висловлювати власні судження; виховувати інтерес до вивчення мови. Обладнання: картки індивідуального опитування, картки із кросвордом із вправи 43. ХІД УРОКУ I. Перевірка домашнього завдання […]...
- Особові займенники, їх відмінювання – Займенник МОРФОЛОГІЯ. ОРФОГРАФІЯ Займенник Особові займенники, їх відмінювання Особові займенники належать до найуживаніших слів. Вони вказують на осіб, на інші істоти, різні предмети, поняття і явища. Особові займенники змінюються за особами, числами і відмінками. Займенники Він, вона, воно змінюються також за родами. Однина 1 особа 2 особа 3 особа Н. Я Ти Він | воно Вона […]...
- Особові займенники – Займенник УКРАЇНСЬКА МОВА. ПІДГОТОВКА ДО ЗНО МОРФОЛОГІЯ Займенник Особові займенники Особові займенники вказують на особу, якій належить висловлювання (я), або на осіб, до яких вона себе відносить (ми), на одну особу або на певну кількість осіб, до яких звертаються (ти, ви), на особу чи предмет, про яких говорять (він, вона, воно, вони). У зв’язку з цим […]...
- Уживання займенників із прийменниками ЗАЙМЕННИК Уживання займенників із прийменниками 289. Прочитайте казку. Перекажіть. Якось зустрів вовк сороку й сказав їй: – Давай утечемо. Несила мені більше жити в цьому лісі! А сорока й питає його: – Що ж тобі не подобається в лісі? Мені тут добре, їжі багато! – Ліс хороший, але ж ти бачиш, як тут усі ставляться […]...
- Повторення та узагальнення вивченого про займенник. Творча робота на вживання займенників Урок 82 Тема. Повторення та узагальнення вивченого про займенник. Творча робота на вживання займенників Мета: повторити й узагальнити вивчене про займенник, провести підготовку до контрольної роботи; розвивати вміння використовувати займенники у мовленні; виховувати працелюбність, бажання допомагати. Обладнання: таблиця із кросвордом із вправи 75, опорна схема “Займенник”. ХІД УРОКУ I. Перевірка домашнього завдання Вислухати декілька творів, […]...
- ВІДМІНЮВАННЯ ОСОБОВИХ ЗАЙМЕННИКІВ Мета: ознайомити учнів з відмінюванням займенників; вчити відмінювати особові займенники за зразком; користуватися навчальною таблицею для визначення відмінків займенників у реченні; розвивати мовлення, мислення, увагу; виховувати любов до рідної землі. ХІД УРОКУ I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Робота над прислів’ями – Прочитайте, поясніть зміст. Підкресліть займенники. 1) Дерево живе, хоча з нього […]...
- Відмінювання особових займенників. (Вправи 244-250) Тема. Відмінювання особових займенників. (Вправи 244-250). Мета. Провести спостереження за зміною займенників 1-ої, 2-ої, 3-ої особи однини і множини за відмінками, з’ясувати їх роль у реченні: формувати навички окремого написання займенників із прийменниками. Обладнання: мовний матеріал, таблиця “Словничок”. Хід уроку I. Організація класу. II. Перевірка домашнього завдання. 1. Вправа “Крісло автора”. Діти зачитують текст із […]...
- Відмінювання особових займенників 1 ЗАЙМЕННИК Відмінювання особових займенників 1 – ї та 2-ї особи однини й множини 280. Прочитайте загадки, розкриваючи дужки в третій загадці. 1. Хоч не шию я ніколи, а голок маю доволі. 2. Усі ми в шапочках-брилях заховались під кущі, бо. як вийдемо на шлях, враз опинимось в борщі. 3. Люблять (я), поважають, та б’ють (я), […]...
- Основні ознаки займенника як частини мови. Роль займенників у текстах. Узагальнення знань і вмінь з теми “Займенник”. (Вправи 256-260) Тема. Основні ознаки займенника як частини мови. Роль займенників у текстах. Узагальнення знань і вмінь з теми “Займенник”. (Вправи 256-260). Мета. Узагальнити знання про особові займенники. Обладнання: індивідуальні картки. Хід уроку I. Організація класу. II. Перевірка домашнього завдання (вправа 255). 1. Вправа “Інтерв’ю”. – Прочитайте виразно вірш. – Які займенники 5-ої особи однини і множини […]...
- Написання закінчень у дієсловах другої особи Урок 95 Тема. Написання закінчень у дієсловах другої особи Мета: познайомити дітей з системою закінчень дієслів різних дієвідмін в однині та множині 2-ї особи, вчити розпізнавати дієслова 2-ї особи, правильно писати і вживати їх у мовленні; розвивати уважність, зібраність і спостережливість; виховувати самостійність у навчанні. Обладнання: картки індивідуального опитування. ХІД УРОКУ I. Перевірка домашнього завдання […]...
- ПОБУДОВА СПОЛУЧЕНЬ СЛІВ І РЕЧЕНЬ ІЗ ЗАЙМЕННИКАМИ В РІЗНИХ ФОРМАХ. ВПРАВИ НА ВИКОРИСТАННЯ ЗАЙМЕННИКІВ ДЛЯ ЗВ’ЯЗКУ РЕЧЕНЬ У ТЕКСТАХ. УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕКСТІВ, ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯ ЗАЙМЕННИКІВ ЗАМІСТЬ ЛЕКСИЧНИХ ПОВТОРІВ Мета: вчити учнів будувати словосполучення і речення з особовими займенниками, використовувати займенники для зв’язку речень у тексті, з метою уникнення лексичних повторів; формувати правописні вміння і навички; збагачувати словниковий запас; розвивати пізнавальну самостійність, мовлення учнів; виховувати культуру писемного мовлення. ХІД УРОКУ I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Робота над прислів’ями – Прочитайте, поясніть […]...
- ОСОБОВІ ЗАЙМЕННИКИ. УЖИВАННЯ ОСОБОВИХ ЗАЙМЕННИКІВ У ТЕКСТАХ Мета: вчити учнів упізнавати на слух і в текстах особові займенники, пояснювати їх лексичне значення, роль у реченні; формувати правописні вміння і навички; збагачувати словниковий запас; розвивати пізнавальну самостійність, мовлення учнів; виховувати культуру писемного мовлення. ХІД УРОКУ I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Робота над прислів’ями – Прочитайте прислів’я та приказки. Підкресліть особові […]...
- Написання закінчень у дієсловах 3-ї особи Урок 96 Тема. Написання закінчень у дієсловах 3-ї особи Мета: познайомити учнів з системою закінчень дієслів 3-ї особи однини і множини, вчити розпізнавати дієслова 3-ї особи, правильно писати й вживати їх у мовленні, підготувати дітей до знайомства з орфограмою “Ненаголошений голосний у закінченнях дієслів”; розвивати культуру письмового спілкування; виховувати почуття патріотизму, інтерес до історії країни. […]...
- Уявлення про один предмет і багато предметів. Практичне вживання форм однини і множини (без уживання термінів). Вимова й написання слів ясен і календар Урок 45 Тема. Уявлення про один предмет і багато предметів. Практичне вживання форм однини і множини (без уживання термінів). Вимова й написання слів ясен і календар Мета: ознайомити учнів з числом іменника (без уживання термінів); вправляти у змінюванні слів – назв предметів за числами, визначенні числа наведених слів; розвивати уважність, мислення учнів; виховувати інтерес до […]...
- Займенник як частина мови, його основні ознаки. Особові займенники Урок 76 Тема. Займенник як частина мови, його основні ознаки. Особові займенники Мета: розширювати уявлення дітей про частини мови, познайомити із займенником, з його особливостями, вчити розпізнавати особові займенники, познайомити з граматичною категорією особи; розвивати аналітичні вміння, вміння спостерігати й робити висновки зі спостережень; виховувати інтерес до усної народної творчості, вивчення мови. Обладнання: таблиця “Особи […]...
- Спостереження за вживанням особових займенників у текстах. (Вправи 240-243) Тема. Спостереження за вживанням особових займенників у текстах. (Вправи 240-243). Мета. Розвивати вміння розпізнавати особові займенники, виявляти їх роль у тексті. Обладнання: мовний матеріал, таблиця “Почуття”. Хіт уроку I. Організація класу. II. Перевірка домашнього завдання. Інтерв’ю за вправою 239. – Прочитайте речення, назвіть особові займенники, визначте їх особу і число. – Яку із згаданих українських […]...
- Arten von Pronomen. Типи займенників – Das pronomen. Займенник Німецька мова Das pronomen. Займенник Arten von Pronomen. Типи займенників ich, du, er, sie, es, wir, ihr, sie, Sie (я, ти, він, вона, воно, ми, ви, вони, Ви) Присвійні займенники mein, dein, sein, ihr, unser, euch, sein, Ihr (мій, твій, його, її, наш, ваш, їх, Ваш) Зворотний займенник sich (-ся) Безособовий займенник es (не перекладається) […]...
- ВІДМІНЮВАННЯ ОСОБОВИХ ЗАЙМЕННИКІВ РОЗДІЛ 4 СЛОВО ЗНАЧЕННЯ СЛОВА ЧАСТИНИ МОВИ ЗАЙМЕННИК & 35 ВІДМІНЮВАННЯ ОСОБОВИХ ЗАЙМЕННИКІВ Як відмінюють особові займенники? 244. Попрацюйте разом. 1. Розгляньте таблицю відміню’ вання займенників 1 – ої особи однини і множини. Відмінки Питання Займенники 1-ої особи Однина Множина Називний Хто? Я Ми Родовий Кого? Мене Нас Давальний Кому? Мені Нам Знахідний Кого? Мене […]...
- Особові займенники Тема. Особові займенники. (Вправи 292-296). Мета. Вчити розрізняти і застосовувати особові займенники в усному і писемному мовленні. Розвивати мовленнєву компетентність учнів. Виховувати повагу до людей, які працюють у сільському господарстві. Обладнання: таблиця “Значення особових займенників”, підручник, зошит. Хід уроку I. Організація класу. Мотивація навчальної діяльності. Привітання, побажання хорошого настрою. Висловлювання дітьми їхніх очікувань від уроку. […]...
- Роль займенників у текстах Тема. Роль займенників у текстах. (Вправи 312-315). Мета. Повторити й узагальнити вивчений матеріал про займенник, вчити визначати роль займенників у реченні. Розвивати творчу уяву. Виховувати наполегливість, вміння доводити розпочату справу до завершення. Обладнання: таблиця “Частини мови. Займенник”, роздаткові матеріали до творчої роботи, підручник, зошит. Хід уроку I. Організація класу. Мотивація навчальної діяльності. Привітання, побажання хорошого […]...
- ЗАЙМЕННИК. ОСОБОВІ ЗАЙМЕННИКИ ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО В ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ §4. ЗАЙМЕННИК. ОСОБОВІ ЗАЙМЕННИКИ 38. Роздивіться таблицю. Прочитайте текст. Серед виділених у тексті назвіть займенники першої, другої і третьої особи. Скориставшись таблицею, визначте число кожного з цих займенників. Особи займенників Особа Однина Множина 1 Я Ми II Ти Ви III Він, вона, воно Вони Сподобалося жабі, як журавель співає. Сидить […]...
- Відмінювання займенників – Займенник ДІЛОВА УКРАЇНСЬКА МОВА Розділ 3. Граматична парадигма самостійних частин мови в ділових паперах 3.4. Займенник Займенник – це самостійна частина мови, яка вказує на предмети, ознаки і кількість, але не називає їх. Інше визначення займенника Займенник – це частина мови, яка узагальнено вказує на предмети, ознаки або кількість, не називаючи їх. У процесі мовлення значення […]...
- Особові і зворотний займенники МОРФОЛОГІЯ І ОРФОГРАФІЯ ЗАЙМЕННИК §39. Особові і зворотний займенники Особові (рос. личные) займенники вказують на особу або осіб. Займенники першої особи (я, ми) вказують на мовця – того, хто говорить; другої особи (ти, ви) – на співрозмовника – того, до кого звертаються; третьої особи (він, вона, воно) – на стороннього – того, хто не бере […]...
- Урок розвитку мовлення. Особові займенники. Контрольна робота: усний твір. (Вправи 235-239) Тема. Особові займенники. Контрольна робота: усний твір. (Вправи 235- 239). Мета. Вчити розпізнавати особові займенники, влучно використовувати займенники в мовленні. Обладнання: таблиця “Особові займенники”, аркуш чистого паперу для гри “Мовчанка”. Хід уроку I. Організація класу. Контрольні роботи (усний твір) вчитель проводить упродовж уроку (на етапі, який відведено для перевірної роботи). Предметом перевірки є самостійне зв’язне […]...
- Неозначені займенники – Займенник УКРАЇНСЬКА МОВА. ПІДГОТОВКА ДО ЗНО МОРФОЛОГІЯ Займенник Неозначені займенники Неозначені займенники утворюються додаванням до питально-відносних займенників префіксів Де – (дехто, деякий), Аби – (абихто, абичий), Будь – (будь-що, будь-який), хтозна – (хтозна-хто) або суфіксів – сь (хтось, щось), – небудь (скільки-небудь, чий-небудь). Неозначені займенники відмінюються так само, як питально-відносні, від яких вони утворені. У неозначених […]...
- Роль займенників у текстах ЗАЙМЕННИК & 38. Роль займенників у текстах Про що співає зимовий вітер? 312. 1. Підготуйся і виразно прочитай вірш. Ой ти, вітре зимовий, Попід хату не ходи! Стань, як хочеш, під вікном, Як загасне сірий день; Заспівай нам перед сном Ще неспіваних пісень Про зиму, що за селом Сипле зорями із жмень. Роман Завадович 2. […]...
- Personalpronomen. Особові займенники – Das pronomen. Займенник Німецька мова Das pronomen. Займенник Personalpronomen. Особові займенники Відмінювання особових займенників...
- Поточний рахунок в іноземній валюті фізичної особи – іноземця (резидента чи нерезидента), особи без громадянства та громадянина України – нерезидента БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК У БАНКАХ ДОДАТКИ (зразки первинних документів) Додаток 26 Поточний рахунок в іноземній валюті фізичної особи – іноземця (резидента чи нерезидента), особи без громадянства та громадянина України – нерезидента* Відкрити поточний рахунок №_____________________________ (назва установи уповноваженого банку) У______________________________________________________ (найменування валюти) _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (підписи службових осіб банку) “____ “___________ 20______ р. Заява Від ___________________________________________________________________________________________ (прізвище, […]...