ПАБЛІК РИЛЕЙШНЗ: ВИЗНАЧЕННЯПаблик рилейшнз

СЛОВНИК ОСНОВНИХ ПОНЯТЬ

ПАБЛІК РИЛЕЙШНЗ: ВИЗНАЧЕННЯ

“Паблік рилейшнз складається з усіх форм планової комунікації, спрямованих всередину й назовні, між організацією та її громадськістю для досягнення специфічної мети, що належить до галузі взаєморозуміння” (Jefkins, 1992: 8).

“ПР – це мистецтво і наука досягнення гармонії за допомогою взаєморозуміння, основаного на правді й повній інформованості” (Блек, 1990: 17).

“ПР є функцією менеджменту, яка встановлює і підтримує взаємовигідні відносини між організацією

й громадськістю, від котрої залежить успіх чи неуспіх” (Cutlip S. М. а. о., 1994: 6).

“Основна філософія практики паблік рилейшнз дуже проста. Вона керується тим, що з суспільною підтримкою й розумінням набагато легше досягти успіху в формулюванні мети, ніж у разі суспільної опозиції чи байдужості. Паблік рилейшнз можуть бути підсумовані в кількох ключових словах. Мова йде про репутацію, сприйняття, довіру, впевненість, гармонію й пошук взаєморозуміння, основаного на правді й повній інформ^ваності. Це не є визначенням. Однак у цьому є необхідні прагнення” (Black, 1993: 11).

“Паблік рилейшнз, як я розумію,

– це галузь діяльності, яка має знаходити взаємодію між індивідом, групою, уявленням чи іншою одиницею й громадськістю, від котрої вони залежать. Спеціаліст з паблік рилейшнз – це експерт, котрий консультує з питань взаємовідносин з цією громадськістю” (Bernays, 1986: 1).


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No Ratings Yet)
Loading...


Правила користування водогоном тепловими мережами.
Ви зараз читаєте: ПАБЛІК РИЛЕЙШНЗ: ВИЗНАЧЕННЯ