Практична робота 5. Робота з об’єктами у середовищі текстового редактора
ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН)
Урок 36
Практична робота 5. Робота з об’єктами у середовищі текстового редактора
Мета:
– навчити учнів працювати з графічними об’єктами та автофігурами у середовищі текстового процесора;
– розвивати практичні навички опрацювання графічної інформації під час роботи з текстовими документами, розвивати інтерес до інформатики;
– виховувати культуру користувача ПК.
Тип уроку: комбінований.
ХІД УРОКУ
І. Актуалізація опорних знань
Фронтальне опитування учнів
1.
2. Знайдіть відповідну функцію для кожної кнопки (усно):
Виконання практичного завдання на комп’ютері
Створити у документі таблицю, відредагувати її та здійснити форматування.
№ з/п | Назва | Товар 1 | Товар 2 | Вартість |
Ціна | Кількість | Ціна | Кількість | |
1 | Магазин 1 | |||
2 | Магазин 2 | |||
3 | Магазин 3 |
II. Вивчення нового матеріалу
Міні-лекція
Намалювати
– для того щоб намалювати об’єкт, треба спочатку натиснути на відповідну кнопку;
– об’єкт малюється протаскуванням миші; після того як ви відпустите кнопку, вважається, що об’єкт намальовано;
– якщо одночасно з протаскуванням миші ви натиснете клавішу Shift, то буде намальовано правильний об’єкт (круг, квадрат);
– якщо одночасно з протаскуванням миші ви натиснете клавішу Ctrl, то при малюванні не буде зміщуватися центр об’єкта;
– якщо одночасно з протаскуванням миші ви натиснете клавішу >
Далі за планом:
1. Графічні об’єкти у Word.
2. Додавання у документ графічних об’єктів.
3. Панель Малювання.
4. Малювання примітивів.
5. Операції з графічними об’єктами:
– зміна розмірів об’єкта;
– переміщення і копіювання об’єктів;
– повертання і відображення об’єкта;
– групування і розгрупування об’єктів;
– задавання порядку об’єктів;
– форматування графічних об’єктів;
– параметри графічних об’єктів.
6. Робота з фігурним текстом WordArt. Форматування фігурного тексту WordArt.
7. Малюнки з колекції Microsoft Office.
8. Вставка малюнків із файлу.
III. Закріплення матеріалу
Виконання учнями практичних завдань на комп’ютері
1. Намалюйте за допомогою піктограми Автофігури наступні графічні примітиви:
– овал
– трапецію
– зірку
– стрілку
2. Побудуйте автофігури за зразком, використовуючи операцію копіювання та змінення розміру фігури:
3. Використовуючи операції повернення та відображення, створіть автофігури за зразком:
4. Намалюйте та здійсніть форматування автофігури за зразком:
5. Оформіть слово “Канікули” фігурним текстом за зразком:
6. Вставте у документ будь-які три малюнки з колекції Microsoft Office.
IV. Підсумок уроку
1. Яка панель інструментів у Word призначена для створення автофігур?
2. Як намалювати коло, квадрат, криву?
3. Як повернути об’єкт на 180°?
4. Як змінити розмір об’єкта, зберігаючи його пропорції?
5. У чому полягає операція групування і розгрупування?
6. Як створити фігурний текст WordArt?
7. Як виконати вставку малюнка у документ?
V. Домашнє завдання
Опрацювати текст підручника. Заповнити таблицю.
Дія | Спосіб виконання |
Виконання простих малюнків | |
Вставка малюнків із файлів | |
Вставка автофігур | |
Вставка фігурного тексту | |
Вставка організаційних діаграм |
Related posts:
- Практична робота 1. Завантаження текстового редактора. Система вказівок текстового редактора. Зчитування тексту із зовнішніх носіїв і його збереження на зовнішніх носіях комп’ютера. Уведення тексту з клавіатури ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 30 Практична робота 1. Завантаження текстового редактора. Система вказівок текстового редактора. Зчитування тексту із зовнішніх носіїв і його збереження на зовнішніх носіях комп’ютера. Уведення тексту з клавіатури Мета: – навчити учнів уводити текст з клавіатури у середовищі ТП згідно з існуючими правилами уведення тексту, вставляти у документ спеціальні […]...
- Пошук інформації у середовищі текстового редактора. Пошук і заміна фрагментів тексту ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 32 Пошук інформації у середовищі текстового редактора. Пошук і заміна фрагментів тексту Мета: – перевірити знання учнів з теми “Редагування та форматування текстів” з подальшою індивідуальною корекцією; – навчити учнів здійснювати пошук інформації та заміну деяких фрагментів у середовищі текстового редактору; – розвивати практичні вміння та навички оформлення […]...
- Практична робота 2. “Опрацювання табличної інформації в середовищі табличного процесора: копіювання, редагування, вилучення, переміщення, форматування” ТЕМА 5.4. ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ (10 ГОДИН) Урок 52 Практична робота 2. “Опрацювання табличної інформації в середовищі табличного процесора: копіювання, редагування, вилучення, переміщення, форматування” Мета: – закріпити навички учнів щодо використання основних принципів копіювання, переміщення, редагування, вилучення та форматування інформації; – розвивати вміння передавати свої знання іншим людям та використовувати набуті знання на практиці; – виховувати […]...
- Практична робота № 7. Уведення, редагування та форматування даних у середовищі табличного процесора Розділ 4. ТАБЛИЧНИЙ ПРОЦЕСОР 23. Практична робота № 7. Уведення, редагування та форматування даних у середовищі табличного процесора – В клітинки таблиці вводимо дані текстові або числові. Це клітинки і вміст клітинки можна форматувати та вміст клітинок можна використовувати при розрахунках. – Для введення використовується клавіатура, для редагування – групи Буфер обміну вкладки Основне. Для […]...
- Тексти і текстовий редактор. Середовище текстового редактора. Правила введення тексту. Відкриття і збереження текстового документа Тема. Тексти і текстовий редактор. Середовище текстового редактора. Правила введення тексту. Відкриття і збереження текстового документа. Мета. Сформувати уявлення про середовище текстового редактора, його призначення. Ознайомити учнів з правилами введення тексту. Навчити учнів розпочинати і завершувати роботу з текстовим редактором, зберігати текстовий документ на носії, виділяти фрагменти тексту (слово). редагувати символи, переключати мовні режими роботи […]...
- Системи опрацювання текстів, їх класифікація, призначення й основні функції. Завантаження текстового редактора ТЕМА 6.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) № уроку у темі Зміст Кількість годин 1 Системи опрацювання текстів, їх класифікація, призначення й основні функції. Завантаження текстового редактора 1 2 Практична робота 1 Завантаження текстового редактора. Система вказівок текстового редактора. Зчитування тексту з зовнішніх носіїв і його збереження на зовнішніх носіях комп’ютера. Уведення тексту з клавіатури 1 […]...
- ЯК ПРАЦЮВАТИ З ОБЄКТАМИ РОБОЧОГО СТОЛА Розділ 2 ОСНОВНІ СКЛАДОВІ КОМП’ЮТЕРА. ПОЧАТКОВІ НАВИЧКИ РОБОТИ З КОМП’ЮТЕРОМ 8 ЯК ПРАЦЮВАТИ З ОБЄКТАМИ РОБОЧОГО СТОЛА Сьогодні ми: – дізнаємося про будову та призначення комп’ютерної миші, правила роботи з нею; – навчимося працювати з тренажером миші. Продовжуємо знайомство з комп’ютерною мишею Ти вже знаєш, що з об’єктами Робочого стола зручно працювати за допомогою комп’ютерної […]...
- Практична робота 1. Робота з графічними файлами. Система вказівок графічного редактора ТЕМА 5.2. ГРАФІЧНИЙ РЕДАКТОР (4 ГОДИНИ) Урок 42 Практична робота 1. Робота з графічними файлами. Система вказівок графічного редактора Мета: – оволодіння навичками створення зображення із застосуванням графічного редактора PAINT за допомогою вказівок графічного редактора; – удосконалення навичок роботи з файлами в середовищі Windows; – розвиток уміння застосовувати здобути знання на практиці; – виховання творчих […]...
- ФОРМАТУВАННЯ СТОРІНОК ТЕКСТОВОГО ДОКУМЕНТА ТА ЙОГО ДРУК. ДОВІДКОВА СИСТЕМА ТЕКСТОВОГО ПРОЦЕСОРА Розділ 6. Текстовий процесор LIBREOFFICE WRITER 6.5. ФОРМАТУВАННЯ СТОРІНОК ТЕКСТОВОГО ДОКУМЕНТА ТА ЙОГО ДРУК. ДОВІДКОВА СИСТЕМА ТЕКСТОВОГО ПРОЦЕСОРА 1. Яка послідовність операцій під час опрацювання текстових документів? У чому полягає їх сутність? 2. Які об’єкти може містити текстовий документ? Опишіть властивості цих об’єктів. 3. Форматування яких об’єктів текстового документа ви вже виконували? Якими способами це […]...
- Практична робота 2. Редагування тексту. Форматування тексту. Перевірка орфографії ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 31 Практична робота 2. Редагування тексту. Форматування тексту. Перевірка орфографії Мета: – навчити учнів прийомам редагування та форматування символів, абзаців, сторінок та використання шрифтів; – розвивати практичні навички та вміння щодо оформлення текстової інформації за допомогою засобів пункту горизонтального меню “Формат”; – виховувати культуру споживача ПК. Тип уроку: […]...
- Практична робота 2. Вказівки до малювання графічних примітивів ТЕМА 5.2. ГРАФІЧНИЙ РЕДАКТОР (4 ГОДИНИ) Урок № 43 Практична робота 2. Вказівки до малювання графічних примітивів Мета: Закріпити вміння та навички учнів щодо використання основних вказівок малювання графічних примітивів при створенні малюнків; Розвивати вміння передавати свої знання іншим людям та використовувати набуті знання на практиці; виховувати сучасну інформаційно-компетентну людину. Тип уроку: урок закріплення та […]...
- Практична робота 3. Використання формул і вбудованих функцій у середовищі табличного процесора. Використання логічних функцій для опрацювання табличної інформації ТЕМА 5.4. ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ (10 ГОДИН) Урок 54 Практична робота 3. Використання формул і вбудованих функцій у середовищі табличного процесора. Використання логічних функцій для опрацювання табличної інформації Мета: – формувати теоретичну базу знань учнів з теми, спираючись на міжпредметні зв’язки; – розвивати практичні вміння та навички щодо опрацювання табличної інформації за допомогою формул та вбудованих […]...
- Практична робота 2. Основні вказівки операційної системи для роботи з файлами, папками, дисками ТЕМА 3. ОПЕРАЦІЙНІ СИСТЕМИ (9 ГОДИН) Урок 16 Практична робота 2. Основні вказівки операційної системи для роботи з файлами, папками, дисками Мета: – ознайомити учнів з основними вказівками операційної системи для роботи з об’єктами; – навчити учнів створювати, копіювати, переносити, вилучати, перейменовувати файли та папки; – розвивати практичні навички самостійно працювати з об’єктами ОС та […]...
- Практична робота 6. Складання та виконання алгоритмів із повторенням та розгалуженням у середовищі Скретч Розділ 3. АЛГОРИТМИ З ПОВТОРЕННЯМ ТА РОЗГАЛУЖЕННЯМ 19. Практична робота 6. Складання та виконання алгоритмів із повторенням та розгалуженням у середовищі Скретч – Скористатися планом створення проектів в Скретч: 1) Визначити об’єкти проекту та їх зображення; 2) Виділити події проекту та дібрати відповідні команди для їх реалізації; 3) Задати метод розв’язування завдання, розділити завдання на […]...
- Практична робота 4. Використання таблиць у текстах ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 35 Практична робота 4. Використання таблиць у текстах Мета: – навчити створювати таблиці у Word різними способами, редагувати та форматувати їх; – розвивати практичні навики обробки табличної інформації; – виховувати особистість, яка здатна навчатись упродовж усього життя. Тип уроку: урок систематизації, корекції та поглиблення знань, умінь і навичок. […]...
- Практична робота 4. Ділова графіка. Побудова діаграм і графіків на основі табличної інформації. Друкування діаграм ТЕМА 5.4. ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ (10 ГОДИН) Урок 55 Практична робота 4. Ділова графіка. Побудова діаграм і графіків на основі табличної інформації. Друкування діаграм Мета: – навчити учнів будувати діаграми та графіки за допомогою засобів ЕТ; – розвивати вміння самостійно міркувати, аналізувати та використовувати інформацію; – виховувати сучасну людину, яка спирається на естетичні цінності при оформленні […]...
- Практична робота № 8. Створення діаграм. Аналіз даних, поданих на діаграмі Розділ 4. ТАБЛИЧНИЙ ПРОЦЕСОР 25. Практична робота № 8. Створення діаграм. Аналіз даних, поданих на діаграмі – Діаграма створюється на основі даних таблиці. Тому перш ніж створювати діаграму, спочатку потрібно створити чи відкрити в середовищі табличного процесора файл – електронну таблицю, що містить потрібні дані. – стовпчаста діаграма використовується для порівняння даних, а кругова – […]...
- Практична робота 5. Створення бази даних у середовищі табличного процесора, упорядкування та пошук потрібної інформації. Фільтрація даних. Групування даних ТЕМА 5.4. ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ (10 ГОДИН) Урок 56 Практична робота 5. Створення бази даних у середовищі табличного процесора, упорядкування та пошук потрібної інформації. Фільтрація даних. Групування даних Мета: – формувати навики створення у ЕТ баз даних за допомогою форм та вмінь застосовувати засоби їх обробки; – розвивати вміння аналізувати інформацію та використовувати для розв’язання поставленої […]...
- Практична робота 3. Використання буфера обміну. Робота з фрагментами тексту ТЕМА 6.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 33 Практична робота 3. Використання буфера обміну. Робота з фрагментами тексту – видалення, копіювання, вилучення, вставлення, переміщення Мета: – навчити учнів прийомам редагування тексту з використанням буфера обміну; – розвивати вміння застосовувати набуті знання на практиці; – виховувати культуру спілкування у процесі спільної роботи. Тип уроку: урок формування […]...
- Тексти і текстовий редактор. Середовище текстового редактора ОПРАЦЮВАННЯ ТЕКСТУ НА КОМП’ЮТЕРІ § 5. Тексти і текстовий редактор. Середовище текстового редактора Данилку, мерщій зі мною! Я приготував для тебе цікаву подорож. Поглянь, це туристична агенція. Робітники працюють за комп’ютерами. Запитаймо їх, для чого вони використовують комп’ютери. А ось представники інших професій теж використовують комп’ютер для своєї роботи. Листи, записи, довідки, об’яви, звіти, статті […]...
- Практична робота 2. Створення освітніх презентації. Демонстрація презентації ТЕМА 5.3. КОМП’ЮТЕРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ (4 ГОДИНИ) Урок 48 Практична робота 2. Створення освітніх презентації. Демонстрація презентації Мета: – систематизувати та узагальнити знання учнів з теми; – розвивати вміння застосовувати набуті знання, які базуються на міжпредметних зв’язках, на практиці; – виховувати повагу до однокласників, уміння слухати та вчитись у товаришів. Тип уроку: узагальнення та систематизації знань. […]...
- Практична робота 6. Уведення формул, оздоблення тексту ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 37 Практична робота 6. Уведення формул, оздоблення тексту Мета: – навчити учнів працювати із вбудованими об’єктами у середовищі текстового процесора; – розвивати практичні вміння та навички щодо уведення математичних формул, побудови діаграм, створення структурних схем під час роботи у текстовому процесорі; – виховувати культуру міжпредметних зв’язків; Тип уроку: […]...
- Практична робота 7 Розділ 4 Текстовий процесор 23. Практична робота 7. Редагуємо і форматуємо текстовий документ ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА Під час виконання практичних завдань пам’ятай про правила безпеки життєдіяльності при роботі за комп’ютером! № Завдання Бали Завдання 4. Подоляночка Уведи текст пісні за зразком і відформатуй за завданням Відкрий папку Практичні роботи твоєї структури папок. Створи в […]...
- Контрольна робота 3 з теми “Текстовий редактор” ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 39 Контрольна робота 3 з теми “Текстовий редактор” Мета: перевірка знань, умінь та навичок учнів з теми “Бази даних. Системи управління базами даних”. Тип уроку: урок контролю знань, умінь та навичок. ХІД УРОКУ І варіант II варіант І рівень (тестові завдання, за кожну правильну відповідь по 0,5 бали) […]...
- Практична робота 8 Розділ 4 Текстовий процесор 25. Практична робота 8. Вставляємо графічні об’єкти в текстовий документ ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА Під час виконання практичних завдань пам’ятай про правила безпеки життєдіяльності при роботі за комп’ютером! № Завдання Бали Завдання 4. Фрукти та овочі Виконай обтинання малюнка та зміни значення вказаних параметрів Форматування 1 Відкрий папку Практичні роботи твоєї […]...
- Робота у середовищі табличного процесора. Аналіз даних у середовищі табличного процесора ТЕМА 5.4. ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ (10 ГОДИН) Урок 57 Робота у середовищі табличного процесора. Аналіз даних у середовищі табличного процесора Мета: – сформувати навички використання вивченого навчального матеріалу, засобів ЕТ як допомогу при вивченні інших предметів, зокрема економіки, психології; – розвивати вміння колективної праці на загальний результат; – виховувати риси сучасної комунікабельної людини. Тип уроку: урок […]...
- Редагування текстового документа Розділ 4 Текстовий процесор 21. Редагування текстового документа ТИ ВЗНАЄШСЯ: Вивчаємо Як відредагувати текст у середовищі текстового процесора? Внесення змін до вмісту текстового документа називають його редагуванням. Редагування тексту – внесення змін у текст: виправлення помилок, видалення, переміщення, копіювання, вставляння фрагментів тексту та інших об’єктів. Тобі вже доводилося виправляти помилки в текстовому документі та виконувати […]...
- Дії з графічними об’єктами текстового документа Розділ 4 Текстовий процесор 24. Дії з графічними об’єктами текстового документа ТИ ДІЗНАЄШСЯ: Вивчаємо Як вставити графічний об’єкт у текстовий документу Microsoft Word? Часто до текстового документа додають графічні об’єкти: фото, малюнки, схеми або діаграми. Такий і люстрований текст сприймається легше, а відомості, подані у графічній формі, краще запам’ятовуються. Додати потрібні графічні об’єкти до тексту […]...
- Середовище редактора презентацій РОБОТА З ПРЕЗЕНТАЦІЯМИ § 18. Середовище редактора презентацій От якби і мені навчитися створювати презентації. Я тоді зміг би підготувати цікаву розповідь про свої захоплення і доповнити її показом ілюстрацій та цікавих фактів, а ще обов’язково створив би презентацію про свою школу. Комп’юшку, а ти можеш навчити мене створювати презентації? Звісно, зможу, але спочатку я […]...
- СТВОРЕННЯ НОВОГО ТЕКСТОВОГО ДОКУМЕНТА РОЗДІЛ 2 ОПРАЦЮВАННЯ ТЕКСТУ НА КОМПЮТЕРІ 10. СТВОРЕННЯ НОВОГО ТЕКСТОВОГО ДОКУМЕНТА Художні тексти бувають прозові й віршовані. Вони по-різному розташовуються на папері. Наприклад: Зимовий вечір Падає сніг, такий лагідний, м’який, пухнастий, великими сніжинками. Яскраві, темніші, а то й зовсім білі зірочки падають повільно й тихо. У небі не видно золотих зірок. Вечір гарний. Такі приємні […]...
- Контрольна робота з теми “Електронні таблиці” ТЕМА 5.4. ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ (10 ГОДИН) Урок 58 Контрольна робота з теми “Електронні таблиці” Мета: перевірка знань, вмінь та навичок учнів з теми “Електронні таблиці”. Тип уроку: урок контролю знань, умінь та навичок. ХІД УРОКУ І варіант II варіант І рівень (тестові завдання, за кожну правильну відповідь по 0,5 бала) 1. Основний документ EXCEL – […]...
- Практична робота № 4. Складання та виконання алгоритмів з повторенням Розділ 3. АЛГОРИТМИ З ПОВТОРЕННЯМ ТА РОЗГАЛУЖЕННЯМ 14. Практична робота № 4. Складання та виконання алгоритмів з повторенням – Відкрити графічний редактор та натиснути кнопку “Створити”, за допомогою панелі інструментів і інструментів створюємо малюнок. За допомогою цих, же інструментів і редагуємо малюнок. – Скористатися ярликом з Робочого столу, натиснувши на ньому двічі лівою клавішею миші. […]...
- РОБОТА З ПРЕЗЕНТАЦІЯМИ РОБОТА З ПРЕЗЕНТАЦІЯМИ § 17. Презентація та слайди 1. Призначення електронної презентації – допомогти краще запам’ятати інформацію, уявити те, що презентують, а також більше зацікавити аудиторію. 2. Слайд презентації – це окрема екранна сторінка, яка може містити різні об’єкти презентації (текст, відео, звук, малюнок та інше). 3. На мою думку, доречно і цікаво використовувати презентації […]...
- Практична робота 5 Розділ 3 Мультимедіа 15. Практична робота 5. Працюємо з мультимедіа ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА Під час виконання практичних завдань пам’ятай про правила безпеки життєдіяльності при роботі за комп’ютером! N2 Завдання Бали Завдання 4. Мультимедійні об’єкти У файлі Сім чудес України. avi встанови кількість мультимедійних об’єктів 1 Відкрий папку Мультимедіа\Відео й виділи файл Сім чудес України. […]...
- Практична робота 2. Різні способи введення та редагування даних ТЕМА 5.5. БАЗИ ДАНИХ. СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БАЗАМИ ДАНИХ (10 ГОДИН) Урок 61 Практична робота 2. Різні способи введення та редагування даних Мета: – навчити учнів створювати таблиці, які містяться у базі даних, за допомогою різних способів: режиму таблиць, конструктора таблиць, майстра таблиць та імпорту таблиць; – розвивати практичні вміння учнів щодо вибору оптимального способу створення […]...
- Робота зі шрифтами. Шаблони документів. Робота з ними. Структура документа. Друкування документа ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 38 Робота зі шрифтами. Шаблони документів. Робота з ними. Структура документа. Друкування документа Мета: – навчити встановлювати параметри сторінки, використовувати нумерацію сторінок, колонтитули та зноски; – формувати та розвивати основні практичні вміння та навички роботи з різноманітними шрифтами; – виховувати культуру оформлення текстових документів. Тип уроку: урок систематизації, […]...
- СТВОРЕННЯ ТЕКСТОВОГО ДОКУМЕНТА. УВЕДЕННЯ ТА РЕДАГУВАННЯ ТЕКСТУ Розділ 6. Текстовий процесор LIBREOFFICE WRITER 6.2. СТВОРЕННЯ ТЕКСТОВОГО ДОКУМЕНТА. УВЕДЕННЯ ТА РЕДАГУВАННЯ ТЕКСТУ 1. Як увести велику літеру? Символи верхнього регістру? Як змінити мову введення тексту? 2. Назвіть клавіші редагування. Поясніть їх призначення. 3. Які помилки вам траплялися на уроках української мови? Як ви їх виправляли? СТВОРЕННЯ ТЕКСТОВОГО ДОКУМЕНТА Створити новий документ у текстовому […]...
- Середовище графічного редактора Scratch. Панель інструментів. Колір фігури і колір фону. Створення простих графічних зображень. Збереження зображень Тема. Середовище графічного редактора Scratch. Панель інструментів. Колір фігури і колір фону. Створення простих графічних зображень. Збереження зображень. Мета. Продовжити ознайомлювати учнів із середовищем графічного редактора Scratch. Вчити школярів задавати і змінювати колір фігури і колір фону. Закріпити вміння створювати просте графічне зображення в графічному редакторі Scratch, зберігати його за вказаною адресою. Формувати ІКТ – […]...
- Створення текстового документа Тема. Створення текстового документа. Мета. Закріпити знання і вміння роботи в середовищі текстового редактора. Формувати 1 КТ-компетентності учнів та ключові компетентності для реалізації творчого потенціалу дітей. Розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення, самостійність учнів. Розвивати інтерес до здобуття знань. Формувати особисту відповідальність за власний результат і результат роботи товаришів, сприяти відповідальному ставленню до своїх обов’язків. Виховувати […]...
- Середовище графічного редактора Scratch. Панель інструментів. Перетворення фрагментів малюнка Тема. Середовище графічного редактора Scratch. Панель інструментів. Перетворення фрагментів малюнка. Мета. Продовжити знайомити учнів із середовищем графічного редактора Scratch. Вчити школярів обирати і використовувати потрібні інструменти середовища графічного редактора для перетворення малюнка. Закріпити вміння зберігати створене зображення за вказаною адресою. Формувати ІКТ-компетентності учнів та ключові компетентності для реалізації творчого потенціалу дітей. Розвивати увагу, пам’ять, мислення. […]...