Узагальнювальний урок з теми “Атомна і ядерна фізика”
2-й семестр
АТОМНА І ЯДЕРНА ФІЗИКА
УРОК 15/92
Тема. Узагальнювальний урок з теми “Атомна і ядерна фізика”
Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал і підготувати учнів до тематичного оцінювання знань.
Тип уроку: урок закріплення знань.
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Урок необхідно присвятити підготовці учнів до тематичного оцінювання знань. Узагальнюючи вивчений матеріал, можна запропонувати учням завдання у вигляді тестів з однією правильною відповіддю. Ці тести призначені для підготовки до самостійної роботи й пропонуються
Таке використання тестів дає можливість забезпечувати оперативний зворотний зв’язок й здійснювати вчителем оцінювання ступеня готовності учнів до цієї роботи. Варіант правильної відповіді (А, Б, В або Г) учні можуть показувати, піднімаючи, наприклад, 1, 2, 3 або 4 пальці. При цьому працює весь клас, і ні в кого немає страху одержати погану оцінку.
Розглянемо кілька прикладів таких задач.
ТРЕНУВАЛЬНІ ТЕСТИ
1. Скориставшись рисунком, визначте енергію фотона, поглиненого атомом Гідрогену під час переходу з основного стану на третій енергетичний рівень.
А 1,5 еВ.
Б 7,5 еВ.
В 12 еВ.
Г 13 еВ.
2. Атом Гідрогену перебуває в основному стані. Скориставшись рисунком з попереднього завдання, визначте енергію, яку він може поглинути.
А 1,5 еВ.
Б 3,4 еВ.
В 4,9 еВ.
Г 14 еВ.
3. Під час переходу зі збудженого стану A в основний стан атом послідовно випромінює два фотони, які відповідають довжині хвилі 900 і 600 нм. Визначте довжину хвилі світла, що виникло б внаслідок моментального переходу зі стану A в основний стан.
А 300 нм.
Б 360 нм.
В 750 нм.
Г 1500 нм.
4. Дефект мас ядра становить 0,5 а. е. м. Визначте (приблизно) енергію зв’язку цього ядра.
А 0,5 МеВ.
Б 470 МеВ.
В 930 МеВ.
Г 1,9 ГеВ.
5. Внаслідок з’єднання трьох ядер Гелію-4 у ядро Карбону-12 питома енергія зв’язку збільшилася від 7,07 МеВ до 7,68 МеВ/нуклон. Визначте енергетичний вихід цієї термоядерної реакції.
А 570 МеВ.
Б 2,3 МеВ.
В 4,5 ГеВ.
Г 6,8 ГеВ.
6. На скільки відсотків зменшується число радіоактивних атомів за 4 періоди напіврозпаду?
А На 94 %.
Б На 75 %.
В На 25 %.
Г На 6 %.
7. Внаслідок радіоактивних розпадів радон-222 перетворився в полоній-214. Скільки -розпадів і скільки?-розпадів відбулося під час цього перетворення?
А 2 і 2.
Б 4 і 2.
В 2 і 4.
Г 2 і 1.
8. Визначте енергію, що виділяється внаслідок ділення 2,35 г урану-235. Уважайте, що під час ділення кожного ядра виділяється енергія 200 МеВ.
А 960 МДж.
Б 120 ГДж.
В 160 ГДж.
Г 192 ГДж.
Домашнє завдання
1. Підр-1: § 50-59. Підр-2: § 25-30.
2. Підготуватися до підсумкового оцінювання знань з теми “Атомна і ядерна фізика”.
Related posts:
- Тематичне оцінювання з теми “Атомна і ядерна фізика” 2-й семестр АТОМНА І ЯДЕРНА ФІЗИКА УРОК 16/93 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Атомна і ядерна фізика” Мета уроку: контроль і оцінювання знань, умінь і навичок учнів з вивченої теми. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Підсумкове тематичне оцінювання можна провести у вигляді контрольної роботи. Кожний варіант контрольної роботи містить шість задач. […]...
- Узагальнювальний урок з теми “Хвильова й квантова оптика” 2-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 5. Хвильова й квантова оптика УРОК 18/76 Тема. Узагальнювальний урок з теми “Хвильова й квантова оптика” Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал і підготувати учнів до тематичного оцінювання знань. Тип уроку: урок закріплення знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Урок необхідно присвятити підготовці учнів до тематичного оцінювання знань. Узагальнюючи вивчений матеріал, учням можна запропонувати завдання у […]...
- Узагальнювальний урок з теми “Електромагнітне поле” 1-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 3. Електромагнітне поле УРОК 14/41 Тема. Узагальнювальний урок з теми “Електромагнітне поле” Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал і підготувати учнів до тематичного оцінювання знань. Тип уроку: урок закріплення знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Урок передбачає підготовку учнів до тематичного оцінювання знань. Узагальнюючи вивчений матеріал, можна запропонувати учням завдання у вигляді тестів. З метою поступової […]...
- Узагальнювальний урок з теми “Електромагнітні коливання й хвилі” 2-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 4. Електромагнітні коливання й хвилі УРОК 15/57 Тема. Узагальнювальний урок з теми “Електромагнітні коливання й хвилі” Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал і підготувати учнів до тематичного оцінювання знань. Тип уроку: урок закріплення знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Урок необхідно присвятити підготовці учнів до тематичного оцінювання знань. Узагальнюючи вивчений матеріал, можна запропонувати учням завдання у […]...
- Узагальнювальний урок з теми “Електричний струм” 1-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 2. Електричний струм УРОК 15/26 Тема. Узагальнювальний урок з теми “Електричний струм” Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал і підготувати учнів до тематичного оцінювання знань. Тип уроку: урок закріплення знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Урок необхідно присвятити підготовці учнів до тематичного оцінювання знань. На цьому уроці необхідно нагадати учням закони постійного струму; згадати послідовне й […]...
- АТОМНА І ЯДЕРНА ФІЗИКА Рівень А № 361 Існування електронів у складі атома, підтверджується виникненням катодних променів, явищами фотоефекту та електризації тіл. Доказами складної будови атома стали відкриття рентгенівського випромінювання та радіоактивності, розсіювання α-частинок на металевій фользі, спектрів випромінювання та поглинання. № 362 Енергія іонізації – це найменша енергія, яка потрібна, щоб вирвати електрон від вільного атома в основному […]...
- Узагальнювальний урок з теми “Електричне поле” 1-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 1. Електричне поле УРОК 10/10 Тема. Узагальнювальний урок з теми “Електричне поле” Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал і підготувати учнів до тематичного оцінювання знань. Тип уроку: урок закріплення знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Урок необхідно присвятити підготовці учнів до тематичного оцінювання знань. Під час підготовки до тематичного оцінювання знань необхідно приділити увагу трьом групам […]...
- Тематичне оцінювання знань по темі: “Атомне ядро. Ядерна енергетика” 2-й семестр ЯДЕРНА ФІЗИКА 4. Атомне ядро. Ядерна енергетика Урок 14/61 Тема. Тематичне оцінювання знань по темі: “Атомне ядро. Ядерна енергетика” Мета уроку: контроль та оцінювання знань, умінь і навичок учнів з вивченої теми. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Підсумкове тематичне оцінювання можна провести у вигляді тестування або звичайної контрольної роботи. […]...
- Узагальнювальний урок 2-й семестр МЕХАНІКА 3 . Закони збереження в механіці Урок 14/58 Тема. Узагальнювальний урок Мета уроку: систематизувати й узагальнити знання учнів з теми “Закони збереження в механіці” Тип уроку: закріплення знань РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ УРОКУ На цьому уроці вчитель повинен узагальнити вивчений матеріал з теми “Закони збереження в механіці”. Крім того, необхідно підготувати учнів до […]...
- Узагальнюючий урок з теми “Хвильова й квантова оптика” ЕЛЕКТРОДИНАМІКА Хвильова й квантова оптика УРОК 11/48 Тема. Узагальнюючий урок з теми “Хвильова й квантова оптика” Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал і підготувати учнів до тематичного оцінювання знань. Тип уроку: урок закріплення знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Урок присвячено підготовці учнів до тематичного оцінювання знань. Узагальнюючи вивчений матеріал, учням можна запропонувати завдання у вигляді тестів з однією […]...
- Розв’язування задач. Узагальнювальний урок 2-й семестр МОЛЕКУЛЯРНА ФІЗИКА Й ТЕРМОДИНАМІКА 1. Властивості газів, рідин, твердих тіл Урок 17/88 Тема. Розв’язування задач. Узагальнювальний урок Мета уроку: систематизувати та узагальнити знання учнів з теми “Властивості газів, рідин і твердих тіл” Тип уроку: закріплення знань РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ УРОКУ На цьому уроці необхідно закріпити теоретичний матеріал про основні закони МКТ, газові закони, […]...
- Узагальнюючий урок з теми “Коливання й хвилі” ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 2-й семестр Коливання й хвилі УРОК 14/36 Тема. Узагальнюючий урок з теми “Коливання й хвилі” Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал і підготувати учнів до тематичного оцінювання знань. Тип уроку: урок закріплення знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Урок необхідно присвятити підготовці учнів до тематичного оцінювання знань. Узагальнюючи вивчений матеріал та з метою поступової підготовки до перевірки знань, […]...
- Три закони Ньютона. Узагальнювальний урок ДИНАМІКА Урок № 6 Тема. Три закони Ньютона. Узагальнювальний урок Мета: узагальнити та систематизувати знання учнів про закони Ньютона, удосконалити вміння розв’язувати якісні та розрахункові задачі, виконувати завдання на основі відомих законів і закономірностей; розвивати вміння застосовувати одержані знання на практиці, працювати в групі; виховувати взаємоповагу, наполегливість у здобутті знань. Тип уроку: узагальнення та систематизації […]...
- Контрольна робота № 1 з теми “ФІЗИКА ЯК ПРИРОДНИЧА НАУКА. ПІЗНАННЯ ПРИРОДИ” Тип уроку: урок контролю знань. Мета: оцінити знання, уміння та навички учнів з вивченої теми. Обладнання та наочність: тексти контрольної роботи. Відеофрагмент:____________________________ Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ III. ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ Приблизний варіант контрольної роботи. Рівень 1 (3 бали) 1. Виберіть правильну відповідь (1,5 бала): 1) Площа позначається: A) V; Б) […]...
- Атомна одиниця маси. Відносна атомна маса хімічних елементів Тема 1 ПОЧАТКОВІ ХІМІЧНІ ПОНЯТТЯ Урок 8 Тема. Атомна одиниця маси. Відносна атомна маса хімічних елементів Цілі уроку: розширити знання учнів про періодичну систему елементів; закріпити знання учнів про хімічний елемент, хімічну символіку; ознайомити учнів з поняттям абсолютної та відносної атомної маси, одиницею вимірювання відносної атомної маси – атомною одиницею маси (а. о. м.); навчити […]...
- Поняття про періодичну систему хімічних елементів Д. І. Менделєєва. Атомна одиниця маси. Відносна атомна маса ТЕМА 1. ПОЧАТКОВІ ХІМІЧНІ ПОНЯТТЯ Урок 4. Поняття про періодичну систему хімічних елементів Д. І. Менделєєва. Атомна одиниця маси. Відносна атомна маса Цілі: ознайомитися з періодичною системою хімічних елементів і її будовою, навчитися розрізняти періоди і групи, визначати елементи за місцем у періодичній системі й місце елементів у ній; дати поняття “атомна одиниця маси” і […]...
- Узагальнюючий урок з теми “Прикметник”. Навчальний переказ Урок 70 Тема. Узагальнюючий урок з теми “Прикметник”. Навчальний переказ Мета: узагальнити знання і вміння учнів з теми “Прикметник”, підготувати їх до контрольної роботи; розвивати мовлення дітей; виховувати вміння співпрацювати у групі. Обладнання: рулетка для гри, картки із завданням. ХІД УРОКУ I. Перевірка домашнього завдання Виставка книжок-маляток. Вчитель пояснює дітям, що у подальшому їх можна […]...
- Узагальнювальний урок за темою “моє шкільне життя” Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення в межах теми “Школа. Урок англійської мови”; виховувати інтерес до іноземної мови; розвивати мовну здогадку. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Hi, my dear friends. I’m glad to see you. How are you? What day is it today? ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ […]...
- Узагальнювальний урок за темою “Про мене, мою сім’ю та друзів” Мета: повторити вивчений лексико-граматичний матеріал; удосконалювати навички усного та писемного мовлення. Обладнання: підручник, матеріали для завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Good morning, boys and girls! Ps. Good morning, good morning! Good morning to you! Good morning, our teacher, We are glad to see you! T. Thank you. I am glad to see […]...
- Узагальнюючий урок 2-й семестр ЯДЕРНА ФІЗИКА 4. Атомне ядро. Ядерна енергетика Урок 13/60 Тема. Узагальнюючий урок Мета уроку: узагальнити й систематизувати знання учнів за вивченою темою, підготувати їх до тематичного оцінювання. Тип уроку: урок закріплення знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ На цьому уроці вчитель повинен узагальнити вивчений матеріал з теми “Атомне ядро. Атомна енергетика” і підготувати учнів до підсумкового […]...
- Узагальнювальний урок за темою “Cпорт у моєму житті” Мета: узагальнювати та систематизувати знання учнів у межах теми “Спорт”; вдосконалювати навички усного та писемного мовлення; виховувати культуру спілкування. Обладнання: підручник, матеріали для завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Good morning, my dear children. I am very glad and happy to see all of you today. Arrange the letters in the right order […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК З ТЕМИ “СПОЖИВАЧ ЯК ОСНОВНИЙ СУБ’ЄКТ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ” УРОК № 13. ПІДСУМКОВИЙ УРОК З ТЕМИ “СПОЖИВАЧ ЯК ОСНОВНИЙ СУБ’ЄКТ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ” Мета уроку: узагальнити знання з теми; продовжувати формувати логічність і послідовність у викладенні своєї думки, розвивати вміння самостійно опрацьовувати матеріал; виховувати ощадливе ставлення до коштів. Тип уроку: урок узагальнення знань. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Закріплення нових знань та вмінь учнів […]...
- Заключний урок з теми “Геометричні побудови” Урок № 51 Тема. Заключний урок з теми “Геометричні побудови” Мета: систематизувати та узагальнити знання учнів, набуті в ході вивчення теми “Геометричні побудови”. Систематизувати та узагальнити вміння учнів розв’язувати задачі: – на застосування означення та властивостей кола і його елементів; – на побудову за допомогою циркуля та лінійки; – на метод застосування означення та властивостей […]...
- Підсумковий урок з теми “Релятивістська механіка” РЕЛЯТИВІСТСЬКА МЕХАНІКА Урок № 4 Тема. Підсумковий урок з теми “Релятивістська механіка” Мета: узагальнити та поглибити знання учнів з вивченої теми; сформувати в учнів усвідомлення пізнаваності світу; встановити зв’язки мікро – і макросвіту на основі розгляду теорії відносності в астрономії й атомній фізиці; формувати в учнів уявлення про роль науки в житті суспільства, значення громадської […]...
- Підсумковий урок з теми “Системи рівнянь з двома змінними” УРОК № 37 Тема. Підсумковий урок з теми “Системи рівнянь з двома змінними” Мета уроку: повторити, систематизувати й узагальнити знання та вміння учнів щодо змісту вивчених у розділі “Системи рівнянь з двома змінними вищих степенів” понять і схем розв’язування типових задач шляхом складання загальних алгоритмів розв’язування задач. Провести корекційну роботу з метою усунення причин найтиповіших […]...
- Урок розв’язування задач з теми. Підготовка до контрольної роботи Мета : закріпити та поглибити знання з теми під час розв’язування задач; узагальнити та систематизувати знання учнів; розвивати логічне мислення учнів. Тип уроку : урок закріплення знань. Обладнання : збірка задач відповідної тематики. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ПИТАННЯ ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ 1. Тиск обчислюють за формулою… 2. Я знаю такі одиниці тиску… 3. 0,025 кПа […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК ТЕМИ “ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ РИНКУ: ПОПИТ, ПРОПОЗИЦІЯ, РИНКОВА ЦІНА” УРОК 33. ПІДСУМКОВИЙ УРОК ТЕМИ “ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ РИНКУ: ПОПИТ, ПРОПОЗИЦІЯ, РИНКОВА ЦІНА” Мета уроку: узагальнити й систематизувати знання з вивченої теми; закріпити практичні вміння і навички учнів із розв’язування задач та аналізу ситуацій; розвивати навички самоконтролю та взаємоконтролю. Тип уроку: контролю і коригування знань, умінь і навичок. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Перевірка й […]...
- Підсумковий урок з теми “Елементи прикладної математики” УРОК № 47 Тема. Підсумковий урок з теми “Елементи прикладної математики” Мета уроку: повторити, систематизувати й узагальнити знання та вміння учнів щодо змісту вивчених у темі З понять і схем розв’язування типових задач шляхом складання загальних алгоритмів розв’язування задач. Провести корекційну роботу з метою усунення причин найтиповіших помилок учнів. Підготувати учнів до виконання завдань контрольної […]...
- Урок узагальнення та систематизації знань з теми “Багаточлени” Урок № 41 Тема. Урок узагальнення та систематизації знань з теми “Багаточлени” Мета: повторити, узагальнити та систематизувати знання та вміння учнів, які вони дістали з теми “Багаточлени”. Тип уроку: систематизація та узагальнення знань. Хід уроку I. Перевірка домашнього завдання @ Для перевірки домашнього завдання вчитель збирає зошити, але оскільки аналіз самостійної роботи необхідний (тим більше, […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК ТЕМИ “РИНКОВЕ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІКИ: ЩО, ЯК, ДЛЯ КОГО ВИРОБЛЯТИ” УРОК № 26. ПІДСУМКОВИЙ УРОК ТЕМИ “РИНКОВЕ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІКИ: ЩО, ЯК, ДЛЯ КОГО ВИРОБЛЯТИ” Мета уроку: узагальнити і систематизувати знання з теми; установити рівень оволодіння учнями основними теоретичними знаннями; закріпити практичні вміння учнів розв’язувати задачі. Тип уроку: урок контролю і корекції знань, умінь і навичок. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Перевірка і оцінювання […]...
- Узагальнення знань і вмінь з теми “Дієслово”. Урок-гра Урок 103 Тема. Узагальнення знань і вмінь з теми “Дієслово”. Урок-гра Мета: в ігровій формі повторити й узагальнити знання з теми, готувати учнів до контрольної роботи; розвивати інтерес до вивчення рідної мови; виховувати патріотизм. Обладнання: карта країни “Дієслово”. ХІД УРОКУ I. Мотивація навчання Учні читають вірші. Мов багато є на світі – Всі вони, неначе […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Хвильова й квантова оптика” 2-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 5. Хвильова й квантова оптика УРОК 19/77 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Хвильова й квантова оптика” Мета уроку: контроль і оцінювання знань, умінь і навичок учнів з вивченої теми. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Підсумкове тематичне оцінювання можна провести у вигляді контрольної роботи. Кожний варіант контрольної роботи містить […]...
- Підсумковий урок з теми Мета : узагальнити, систематизувати й поглибити знання учнів про тиск твердих тіл, рідин і газів; розвивати інтерес до фізики й техніки; формувати навички колективної праці, вміння відповідально й зосереджено працювати. Тип уроку : урок узагальнення й систематизації знань. Унаочнення : демонстрування прикладів дії законів Паскаля та Архімеда. Обладнання : гральні кубики (2 шт.), аркуш чистого […]...
- Підсумковий урок з теми “Множення і ділення раціональних дробів” Урок № 22 Тема. Підсумковий урок з теми “Множення і ділення раціональних дробів” Мета: повторити, систематизувати та узагальнити знання і способи дій, які опанували учні під час вивчення теми “Множення і ділення раціональних дробів. Раціональні рівняння”. Тип уроку: систематизація та узагальнення знань і вмінь. Наочність та обладнання: опорні конспекти. Хід уроку I. Організаційний етап II. […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК З ТЕМИ “ЗМІСТ ОСНОВНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА ЯВИЩ” УРОК № 8. ПІДСУМКОВИЙ УРОК З ТЕМИ “ЗМІСТ ОСНОВНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА ЯВИЩ” Мета уроку: узагальнити й систематизувати знання учнів з теми; закріпити практичні вміння і навички учнів із розв’язування практичних вправ і задач; провести диференційований тематичний контроль навчальних досягнень; розвивати навички самоконтролю, взаємного контролю; виховувати культуру спілкування. Тип уроку: урок перевірки й оцінювання навчальних […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК З ТЕМИ “ДОХОДИ В РИНКОВІЙ ЕКОНОМІЦІ” УРОК № 53. ПІДСУМКОВИЙ УРОК З ТЕМИ “ДОХОДИ В РИНКОВІЙ ЕКОНОМІЦІ” Мета уроку: узагальнити й систематизувати знання з теми “Доходи в ринковій економіці”; закріпити практичні вміння і навички. Тип уроку: перевірки й оцінювання навчальних досягнень. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Актуалізація опорних знань і вмінь учнів III. Перевірка й оцінювання навчальних досягнень Ігрова ситуація […]...
- Тематичне оцінювання в теми “Закони збереження в механіці” 2-й семестр МЕХАНІКА 3 . Закони збереження в механіці Урок 15/59 Тема. Тематичне оцінювання в теми “Закони збереження в механіці” Мета уроку: контроль та оцінювання знань, умінь і навичок учнів з теми “Закони збереження в механіці” Тип уроку: контролю й оцінювання знань РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ УРОКУ Учням можна запропонувати контрольну роботу, що складається з шести […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Електричний струм” 1-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 2. Електричний струм УРОК 16/27 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Електричний струм” Мета уроку: контроль і оцінювання знань, умінь і навичок учнів з вивченої теми. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Підсумкове тематичне оцінювання можна провести у вигляді контрольної роботи. Кожний варіант контрольної роботи містить шість завдань. Більш докладно […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Властивості газів, рідин і твердих тіл” 2-й семестр МОЛЕКУЛЯРНА ФІЗИКА Й ТЕРМОДИНАМІКА 1. Властивості газів, рідин, твердих тіл Урок 18/89 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Властивості газів, рідин і твердих тіл” Мета уроку: контроль та оцінювання знань, умінь і навичок учнів з теми “Властивості газів, рідин і твердих тіл” Тип уроку: контролю та оцінювання знань РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ УРОКУ Учням можна […]...
- Підсумковий урок з теми “Квадратні рівняння. Формула коренів квадратного рівняння. Теорема Вієта” Урок № 54 Тема. Підсумковий урок з теми “Квадратні рівняння. Формула коренів квадратного рівняння. Теорема Вієта” Мета: повторити, систематизувати та узагальнити знання і вміння учнів щодо виділення квадратних рівнянь серед інших рівнянь з однією змінною, класифікації квадратних рівнянь, а також застосування різних (передбачених програмою з математики) способів розв’язання квадратних рівнянь різного виду. Тип уроку: систематизація […]...