Контрольна робота № 6 з теми “Лексикологія” (тестові завдання). Контрольна перевірка навичок аудіювання (тестові завдання)
Фонетика. Орфоепія. Орфографія
Урок № 95
Тема. Контрольна робота № 6 з теми “Лексикологія” (тестові завдання). Контрольна перевірка навичок аудіювання (тестові завдання)
Мета:
– навчальна: перевірити знання учнів із теми “Лексикологія”, вміння школярів сприймати й розуміти аудіотекст, виконувати тестові завдання, працювати самостійно;
– розвивальна: розвивати логічне мислення, мовленнєві уміння і навички, навички самоконтролю, збагачувати словниковий запас;
– виховна: виховувати увагу до слова; пильність,
Внутрішньопредметні зв’язки: культура мовлення й стилістика, текст (риторичний аспект).
Міжпредметні зв’язки: виконання тестових завдань (формування ключової компетенції), епітети, порівняння, синоніми, характерні для усної народної творчості (література).
Обладнання: роздавальні матеріали (тестові завдання).
Тип уроку: урок перевірки знань та навичок учнів.
ХІД УРОКУ
I. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ
II. МОТИВАЦІЯ ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ, МЕТИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ
Ознайомлення з критеріями оцінювання тестових завдань закритої та відкритої
Критерії оцінювання тестових завдань із теми: завдання 1-8 оцінюють максимально в 1 бал кожне, завдання 9 оцінюють максимально в 4 бали. Всього за виконані завдання максимально можна отримати 12 балів.
III. ВИКОНАННЯ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ
І варіант
> Завдання 1-8 мають по три варіанти відповіді, серед яких лише один правильний. Потрібно вибрати правильний варіант відповіді.
1. Позначте рядок з реченням, у якому неправильно вжито слово неділя.
А У неділю рано зілля копала (Народна пісня);
Б Була неділя – тихий час дозвілля (М. Рильський);
В Ця неділя була важкою: щодня по шість уроків (3 розмови);
Г У неділю Кайдаші пішли до Довбушів на оглядини (І. Нечуй-Левицький).
2. Позначте рядок, у якому всі прикметники – означення вжиті в переносному значенні:
А солодкий сон, солодка цукерка, гіркий полин, гіркий смак;
Б білий сніг, білий голуб, біла заздрість, білі скроні;
В гострий погляд, добре серце, тепле слово, солодкий спів;
Г теплий одяг, гострий ніж, гостре слово, тверда рука.
3. Позначте рядок, у якому вказані слова становлять синонімічний ряд:
А височина, вершина, високий, височінь;
Б мовчазний, безмовний, неговіркий, небалакучий;
В слово, словник, словотвір, словниковий;
Г мовити, говорити, кричати, слухати.
4. Позначте пару слів, що є антонімами:
А велетень, гігант;
Б мужній, сміливий;
В велетень, силач;
Г велетень, карлик.
5. Позначте рядок, у якому словосполучення є омонімами:
А крило літака – крило лелеки;
Б моторний хлопець – моторний цех;
В палаючий степ – палаюче сонце;
Г радісний погляд – сумний настрій.
6. Позначте рядок, у якому всі вказані слова є багатозначними:
А абрикос, балет, голос, доля;
Б азбука, бігти, говорити, дивуватися;
В голова, дружина, міст, пілот;
Г артист, кипіти, важкий, гарячий.
7. Позначте рядок, у якому синоніми мають стилістичне забарвлення:
А стародавній, давній, колишній, старовинний;
Б сміятися, реготати, хихикати, скалити зуби;
В великий, чималий, немалий, здоровенний;
Г грубий, нечемний, неввічливий, некультурний.
8. У реченні “Лице в Орисі було оригінальне: зверху широке, внизу вузьке” (І. Нечуй-Левицький) виділені лексичні одиниці:
А омонімами;
Б синонімами;
В антонімами;
Г спільнокореневими.
> Завдання 9 має на меті встановлення відповідності між рядками. До кожного рядка, позначеного цифрою, доберіть відповідник, позначений буквою.
9. Установіть відповідність між словами і лексикологічною групою, до якої вони належать.
1 Холодно, спекотно
2 лише, тільки
3 мати (іменник), мати (дієслово)
4 дамоклів меч, ахіллесова п’ята
А омоніми
Б антоніми
В синоніми
Г діалектизми
Д фразеологізми
II варіант
> Завдання 1-8 мають по три варіанти відповіді, серед яких лише один правильний. Потрібно вибрати правильний варіант відповіді.
1. Укажіть рядок, у якому слова в словосполученнях ужиті тільки в прямому значенні:
А Усміхнене сонце, ляпає язиком, гострий погляд;
Б рожевий шовк, водити за руку, краяти серце;
В усміхнені діти, холодне повітря, дзвонити по телефону;
Г квашена капуста, паперовий літачок, м’який характер.
2. Укажіть рядок, у якому всі слова є синонімами:
А Лагідний, дивний, сумирний;
Б безмежний, безкрайній, безконечний;
В дбайливий, старанний, жагучий;
Г цікавий, привабливий, привітний.
3. Укажіть рядок, у якому всі антонімічні пари дібрано правильно:
А Сухий – мокрий, знайти – загубити, тямовитий – розумний;
Б гіркий – солодкий, балакучий – мовчазний, старанний – недбалий;
В боязливий – безстрашний, сумний – здоровий, замерзлий – розталий;
Г заснути – прокинутись, добро – підлість, відкрити – закрити.
4. Укажіть рядок, у якому всі слова є синонімами слова старанний:
А Ретельний, дбайливий, сумлінний, пильний;
Б поважний, серйозний, солідний, статечний;
В лагідний, тихий, смирний, сумирний;
Г запопадливий, добросовісний, працьовитий, уважний.
5. Укажіть рядок, у якому прислів’я містить синонім та антонім:
А Хто ошпарився на молоці, той і на воду дме.
Б Добре роби – добре й буде!
В Багатому щастя, а вбогому трясця.
Г Ранні пташки росу п’ють, а пізні слізки ллють.
6. Укажіть рядок, у якому всі словосполучення є омонімічними:
А Вода з ключа – журавлиний ключ – ключ від дверей;
Б співає завірюха – співає дівчина – співає сопілка;
В вити гніздо – вити на місяць – вити вовком;
Г накреслити коло – знаходиться коло хати – велике коло.
7. Укажіть рядок, у якому синонімічною є пара слів:
А спати – відпочивати;
Б летіти – йти;
В квіти – троянди;
Г самостійний – незалежний.
8. Омоніми – це слова, що:
А мають однакову форму, але різне значення;
Б близькі за значенням, але різні за формою;
В протилежні за значенням;
Г вживають мешканці певного регіону.
> Завдання 9 має на меті встановлення відповідності між рядками. До кожного рядка, позначеного цифрою, доберіть відповідник, позначений буквою.
9. Доберіть до слів першої колонки антоніми з другої колонки.
1 мовчати; А прощатися;
2 виглянути; Б сховатися;
3 вітатися; В галасувати;
4 нападати Г заглянути.
Д захищати
IV. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ, УМІНЬ, НАВИЧОК
Аудіювання тексту
НАРОДЖЕННЯ СЛАВУТИ
Мальовнича стежина веде до села з однієї хати. Її господаря – одинака діда Микулу – тут вважають мало не рідним братом Дніпра. Кажуть, дні і ночі може прясти старий розповідь про таємниче народження джерела, що дає Дніпрові початок. Слухаючи діда, ніхто не годен збагнути, де той вододіл, що відмежує бувальщину від легенди, казку від правди.
…Жорстоке плем’я весів викрало князівну степів Дану, струнку полянку з очима кольору весняного неба. Довго умовляв її стати йому за дружину вождь весів Ятага, та марно. Вільна, як степовий вітер, світла і чиста, наче роса на калині, Дана кохала мужнього князя Хорива і від нього чекала сина. Життям своїм поклялася князівна ще не народженій крихітці: “Славуто, дитя моє! Нехай загинемо удвох втікаючи, але не можу, щоб народився ти рабом на чужій землі, не знавши батьківщини і роду свого…”
Дев’ять днів і дев’ять ночей утікала болотами Дана, доки відчула за спиною хиже дихання. Дикий регіт розлігся над болотом. Бо втішався Ятага, намотуючи довгі дівочі коси на волосату лапу. Зойкнула Дана і упала обличчям у драгву. Захиталося болото, немов проломилися його глибини, і поглинуло в себе дівчину.
Скрикнув Ятага і вкляк – замість дівочої коси в його лаписьках пручалася молода береза. А з-під коріння забила дзвінка і нестримна вода, зануртувала водоспадом, засміялася кольорами веселки. То прагнув неба, волі і простору не знищений і лагідний син непокірної Дани! Позеленів од люті Ятага і впав у болото миршавим мохом.
Схилилося до живої води березове гілля. А Славута, з кожною хвилиною набираючи дедалі дужчої сили, обціловував затверділе коріння мамине, прощався. А потім полинув через ліси у широкий світ, несучи в собі красу матері…
Кажуть, коли ревуча хвиля принесла в степи звістку про смерть Дани, закам’яніло від горя серце мужнього воїна Хорива, а з ним і його братів Кия і Щека. Й усі вони стали горами… І втопили сльозисвої в Дніпро вірні подруги Дани – Десна і Либідь. Особливо сумувала остання, поки й захиріла зовсім через тисячу літ…
Так розповідає дід Микула про народження Славути. Чи сам він вигадав цю поетичну казку? Чи нашепотіло її чисте і прозоре джерельце? Чи проспівали сині хвилі могутньої ріки? І що тут вигадка, а що правда? Сам оповідач цього не скаже, бо й сам він зрісся із життям Дніпра, його вічною правдою і благословенною легендою (За О. Дмитренком).
Тестування
1. Рідним братом Дніпра вважають:
А Хорива;
Б Микулу;
В Кия;
Г Щека.
2. Князівна степів була з очима кольору:
А весняного неба;
Б небесної блакитні;
В блакитного барвінку;
Г волошок у полі.
3. Дана була світла і чиста, наче:
А джерельна вода;
Б дівоча сльоза;
В материнська любов;
Г роса на калині.
4. Князівна поклялася своєму ненародженому сину, що він ніколине буде:
А сином Штаги;
Б рабом на чужій землі;
В зрадником батьківщини;
Г людиною без роду-племені.
5. Зойкнула Дана й упала обличчям у:
А болото;
Б драгву;
В озеро;
Г річку.
6. Славута, попрощавшись з матір’ю, полинув у широкий світ, несучи в собі:
А мамину ласку;
Б вічність кохання;
В красу матері;
Г світлу пам’ять
V. ПІДСУМОК УРОКУ
Оцінювання контрольного тесту
Тип завдання | Завдання закритої форми | ||||||||
З вибором однієї правильної відповіді | На встановлення відповідності | ||||||||
Номер завдання | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Варіант 1 | В | В | Б | Г | Б | Г | Б | В | 1-Б, 2-В, 3-А, 4-Д |
Варіант 2 | В | Б | Б | А | Г | А | Г | А | 1-В, 2-Б, 3-А, 4-Д |
Кількість балів | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
Оцінювання контрольного аудіювання
Номер завдання | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Правильні відповіді | Б | А | Г | Б | Б | В |
Кількість балів | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Підсумкова бесіда за аудіотекстом
– Хто й чому викрав князівну степів Дану?
– Визначте тему й основну думку тексту,
– Визначте стиль тексту, назвіть його ознаки
Словесне малювання
> Уявіть, що художник написав портрет Дани. Розкажіть, що ви побачили.
Рефлексія
> Які завдання були складними? Чому? З якими завданнями впоралися легко?
VI. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
> Знайдіть і прочитайте твори митців слова, у яких оспівана могутня українська ріка Дніпро. Підготуйтесь до презентації їх у класі.
Будова слова
Related posts:
- КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 2 З ТЕМИ “ЛЕКСИКОЛОГІЯ. ФРАЗЕОЛОГІЯ” (ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ) Мета: навчальна: перевірити знання учнів з лексики та фразеології; розвивальна: розвивати вміння школярів виконувати тестові завдання; логічне мислення; мовленнєві навички; працювати самостійно. виховна: виховувати любов до мови. Внутрішньопредметні зв’язки: орфографія, пунктуація. Міжпредметні зв’язки: виконання тестових завдань (формування ключової компетенції). Тип уроку: урок перевірки знань та навичок учнів. ПЕРЕБІГ УРОКУ ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ МОТИВАЦІЯ ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. ПОВІДОМЛЕННЯ […]...
- КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 2 З ТЕМИ “СЛОВОТВІР. ОРФОГРАФІЯ” (ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ) Мета: навчальна: перевірити знання учнів про словотвір, знання вивчених орфограм; розвивальна: розвивати вміння школярів виконувати тестові завдання; працювати самостійно; логічне мислення; мовленнєві навички; виховна: виховувати любов до мови. Внутрішньопредметні зв’язки: орфографія, пунктуація. Міжпредметні зв’язки: виконання тестових завдань (формування ключової компетенції). Тип уроку: урок перевірки знань та навичок учнів. ПЕРЕБІГ УРОКУ ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ МОТИВАЦІЯ ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. […]...
- КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 3 З ТЕМИ “ІМЕННИК” (ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ) Мета: навчальна: перевірити знання учнів про іменник; розвивальна: розвивати вміння школярів виконувати тестові завдання; працювати самостійно; логічне мислення; мовленнєві навички; виховна: виховувати любов до мови. Внутрішньопредметні зв’язки: орфографія, пунктуація. Міжпредметні зв’язки: виконання тестових завдань (формування ключової компетенції). Тип уроку: урок перевірки знань та навичок учнів. ПЕРЕБІГ УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ МОТИВАЦІЯ ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ, […]...
- Контрольна робота № 7 з теми “Будова слова” (тестові завдання) Фонетика. Орфоепія. Орфографія Урок № 107 Тема. Контрольна робота № 7 з теми “Будова слова” (тестові завдання) Мета: – навчальна: перевірити знання учнів із теми “Будова слова”, вміння школярів виконувати тестові завдання, працювати самостійно; – розвивальна: розвивати логічне мислення, навички самоконтролю, збагачувати словниковий запас; – виховна: виховувати увагу до слова; пильність. Внутрішньопредметні зв’язки: культура мовлення […]...
- Контрольна робота № 8 з теми “Повторення” (тестові завдання) Фонетика. Орфоепія. Орфографія Урок № 121 Тема. Контрольна робота № 8 з теми “Повторення” (тестові завдання) Мета: – навчальна: перевірити знання учнів із виучуваних тем, уміння школярів виконувати тестові завдання, працювати самостійно; – розвивальна: розвивати логічне мислення, навички самоконтролю, збагачувати словниковий запас; – виховна: виховувати увагу до слова; пильність, наполегливість у навчанні. Внутрішньопредметні зв’язки: культура […]...
- Тестові завдання “Будова слова. Словотвір. Орфографія”. Аудіювання БУДОВА СЛОВА. СЛОВОТВІР. ОРФОГРАФІЯ УРОК № 92 Тема. Тестові завдання “Будова слова. Словотвір. Орфографія”. Аудіювання Мета: перевірити знання відомостей про будову слова, основні способи словотвору, знання орфографічних правил, уміння визначати будову слова, спосіб творення слів; розпізнавати вивчені орфограми; перевірити вміння сприймати інформацію, правильно і повно відповідати на запитання, засвідчуючи розуміння змісту тексту; виховувати в учнів […]...
- Контрольна робота № 5 з теми “Фонетика. Орфоепія. Орфографія” Фонетика. Орфоепія. Орфографія Урок № 83 Тема. Контрольна робота № 5 з теми “Фонетика. Орфоепія. Орфографія” Мета: – навчальна: перевірити знання учнів з теми “Фонетика. Орфоепія. Орфографія”; – розвивальна: розвивати логічне мислення, мовленнєві навички, уміння виконувати тестові завдання; самостійно працювати; – виховна: виховувати шанобливе ставлення до мови. Внутрішньопредметні зв’язки:орфоепія, фонетика, орфографія, пунктуація. Міжпредметні зв’язки: виконання […]...
- ЗАВДАННЯ ДЛЯ САМОКОНТРОЛЮ – ЛЕКСИКОЛОГІЯ. ФРАЗЕОЛОГІЯ ЛЕКСИКОЛОГІЯ. ФРАЗЕОЛОГІЯ ЗАВДАННЯ ДЛЯ САМОКОНТРОЛЮ 1. Знайдіть серед поданих судження, яке відповідає лексичному значенню слова “квітка”: A) іменник жіночого роду, однини називного відмінка; Б) будь-яка красива рослина; B) частина рослини, переважно у вигляді пелюсток навколо тичинок і маточки, яка звичайно має виразне забарвлення і запах; Г) різнокольорові листочки на дереві чи траві, що пахнуть. 2. […]...
- Тестові завдання до теми 5 Тестові завдання до теми 5 1 – б, 2 – в, 3 – а, 4 – г, 5 – в, 6 – г, 7 – в, 9 – в, 10 – б, 11 – б, 12 – в. 13. Укажіть відповідність між генотипами батьків і розщепленням фенотипів у нащадків від дигібридного схрещування. АаВв? АаВв 9 […]...
- Контрольна робота 2 з теми “Операційна система” ТЕМА 3. ОПЕРАЦІЙНІ СИСТЕМИ (9 ГОДИН) Урок 19 Контрольна робота 2 з теми “Операційна система” Мета: перевірка знань, вмінь та навичок учнів з теми “Операційна система”. Тип уроку: урок контролю знань, умінь та навичок. ХІД УРОКУ І варіант II варіант І рівень (тестові завдання, за кожну правильну відповідь по 0,5 бали) 1. Визначте сукупність програм, […]...
- Контрольна робота з мовної теми “Числівник. Займенник” Тема. Контрольна робота з мовної теми “Числівник. Займенник”. Мета. Перевірити знання і рівень сформованості вмінь, набутих під час опрацювання розділів “Числівник”, “Займенник”. Обладнання: картки-завдання. Хід уроку I. Організація класу. II. Виконання контрольної роботи з теми. Варіант 1 Вибери правильну відповідь і підкресли її або познач (1-4). 1. Числівники – це слова, що означають: А) назву […]...
- Контрольна робота з теми “Металічні елементи та їхні сполуки” ІІ семестр Тема 2. МЕТАЛІЧНІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ЇХНІ СПОЛУКИ (13 годин) УРОК 34 Контрольна робота з теми “Металічні елементи та їхні сполуки” Цілі уроку: узагальнити й систематизувати знання учнів з теми “Металічні елементи та їхні сполуки”; визначити рівень навчальних досягнень учнів з теми, розуміння основних понять, уміння використовувати їх на практиці. Тип уроку: контролю й […]...
- Тематична контрольна робота з теми “Органічні сполуки” Тема 3 НАЙВАЖЛИВІШІ ОРГАНІЧНІ СПОЛУКИ Урок 61 Тема уроку. Тематична контрольна робота з теми “Органічні сполуки” Цілі уроку: узагальнити й скоригувати знання учнів з теми “Органічні сполуки”; з’ясувати рівень навчальних досягнень учнів з теми, розуміння основних понять, уміння використовувати їх на практиці. Тип уроку: контролю й коригування знань, умінь і навичок. Форма роботи: письмова самостійна […]...
- Контрольна робота з мовної теми “Іменник. Прикметник” Тема. Контрольна робота з мовної теми “Іменник. Прикметник”. Мета. Перевірити знання і рівень сформованої вмінь, набутих під час опрацювання розділів “Іменник”, “Прикметник”. Обладнання: картки-завдання. Хід уроку I. Організація класу. II. Виконання контрольної роботи з теми. I варіант Вибери правильну відповідь і підкресли або познач її (1 – 4). 1. Іменники змінюються за: А) за числами […]...
- Тестові завдання до теми 6 Тестові завдання до теми 6 1 – в, 2 – г, 3 – а, 4 – в, 5 – в, 6 – б, 7 – в, 8 – а, 9 – б, 10 – в, 11 – в, 12 – а. 13. Установіть відповідність між правилом чи законом генетики та сформульованим положенням: Третій закон Менделя […]...
- Контрольна робота з мовної теми “Мова і мовлення. Текст. Речення” Тема. Контрольна робота з мовної теми “Мова і мовлення. Текст. Речення”. Мета. Перевірити знання і рівень сформованості вмінь під час опрацювання розділів “Мова і мовлення”, “Текст”, “Речення”. Обладнання: картки-завдання. Хід уроку I. Організація класу. II. Виконання перевірної роботи з теми. І варіант Вибери правильну відповідь і підкресли або познач її (1-4). 1. Культура мовлення – […]...
- КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 1 З ТЕМИ: “ПОЧИНАЄМО ВИВЧАТИ ФІЗИКУ” Мета: перевірити й оцінити якість засвоєних учнями знань; вчити учнів працювати самостійно; формувати вміння грамотно та охайно оформлювати роботу. Тип уроку: урок контролю знань. Обладнання та наочність: тексти контрольної роботи. ХІД УРОКУ І. Організаційний етап ІІ. Перевірка домашнього завдання (вибірково). Стислий аналіз виконання лабораторної роботи ІІІ. Виконання завдань контрольної роботи Приблизний варіант контрольної роботи 1 […]...
- Тестові завдання до теми 4 Тестові завдання до теми 4 1 – в, 2 – в, 3 – б, 4 – а, 5 – г, 6 – а, 7 – г, 8 – г, 9 – б, 10 – а, 11 – б, 12 – г 13. Установіть відповідність між видом живої істоти та способом її розмноження. Амеба Поділ тіла […]...
- ТЕМАТИЧНА КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 3. КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ Мета: – навчальна: оцінити рівень навчальних досягнень семикласників з теми “Дієприкметник”; перевірити знання й уміння, необхідні для правильного використання дієприкметників у мовленні; – розвивальна: здійснити перевірку здатності семикласників читати мовчки незнайомий текст публіцистичного стилю монологічного характеру із належною швидкістю і розуміти й запам’ятовувати після одного прочитання фактичний зміст, виражально-зображувальні засоби прочитаного твору. Форма проведення тематичної […]...
- КОНТРОЛЬНА РОБОТА (ТЕСТ). КОНТРОЛЬНЕ АУДІЮВАННЯ ПОГЛИБЛЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ НАЙВАЖЛИВІШИХ ВІДОМОСТЕЙ З ЛІНГВІСТИКИ ТЕКСТУ І СТИЛІСТИКИ Урок № 32 КОНТРОЛЬНА РОБОТА (ТЕСТ). КОНТРОЛЬНЕ АУДІЮВАННЯ Мета: оцінити рівень навчальних досягнень одинадцятикласників із теорії тексту; з’ясувати можливі недоліки в ході узагальнення й систематизації знань; оцінити рівень уміння слухати й сприймати текст. Тип уроку: урок оцінювання навчальних досягнень учнів. ПЕРЕБІГ УРОКУ I. Мотиваційно-організаційний етап […]...
- Контрольна робота 3 з теми “Текстовий редактор” ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 39 Контрольна робота 3 з теми “Текстовий редактор” Мета: перевірка знань, умінь та навичок учнів з теми “Бази даних. Системи управління базами даних”. Тип уроку: урок контролю знань, умінь та навичок. ХІД УРОКУ І варіант II варіант І рівень (тестові завдання, за кожну правильну відповідь по 0,5 бали) […]...
- Контрольна робота з мовної теми “Дієслово. Прислівник” Тема. Контрольна робота з мовної теми “Дієслово. Прислівник”. Мета. Перевірити знання і рівень сформованості вмінь, набутих під час опрацювання розділів “Дієслово”, “Прислівник”. Обладнання: картки-завдання. Хід уроку I. Організація класу. II. Виконання контрольної роботи з теми. Варіант 1 1. Початковою формою дієслова є: А) теперішній час; Б)неозначена форма; В) число. 2. У реченні дієслово найчастіше буває: […]...
- Тематична контрольна робота з теми “Повторення і систематизація навчального матеріалу за курс алгебри 8 класу” Урок № 65 Тема. Тематична контрольна робота з теми “Повторення і систематизація навчального матеріалу за курс алгебри 8 класу” Мета: перевірити якість виконання основних програмових вимог до знань і вмінь учнів, набутих ними під час вивчення алгебри у 8 класі. Тип уроку: контроль знань та вмінь. Хід уроку I. Організаційний етап II. Перевірка домашнього завдання […]...
- Контрольна робота № 1 з теми “ФІЗИКА ЯК ПРИРОДНИЧА НАУКА. ПІЗНАННЯ ПРИРОДИ” Тип уроку: урок контролю знань. Мета: оцінити знання, уміння та навички учнів з вивченої теми. Обладнання та наочність: тексти контрольної роботи. Відеофрагмент:____________________________ Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ III. ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ Приблизний варіант контрольної роботи. Рівень 1 (3 бали) 1. Виберіть правильну відповідь (1,5 бала): 1) Площа позначається: A) V; Б) […]...
- Тематична контрольна робота з теми “Арифметичний квадратний корінь з числа та його властивості. Тотожні перетворення ірраціональних виразів” Урок № 46 Тема. Тематична контрольна робота з теми “Арифметичний квадратний корінь з числа та його властивості. Тотожні перетворення ірраціональних виразів” Тип уроку: контроль знань та вмінь. Хід уроку I. Організаційний етап II. Перевірка домашнього завдання Зібрати зошити із виконаною домашньою контрольною роботою (роботу перевірити та врахувати під час виставлення тематичного балу). III. Формулювання мсти […]...
- КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 2 З ТЕМИ “НЕМЕТАЛІЧНІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ЇХНІ СПОЛУКИ” ТЕМА 1. НЕМЕТАЛІЧНІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ЇХНІ СПОЛУКИ УРОК 15. КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 2 З ТЕМИ “НЕМЕТАЛІЧНІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ЇХНІ СПОЛУКИ” Цілі: перевірити й закріпити знання про оксигеновмісні сполуки неметалів, їх склад, властивості, добування, застосування; формувати вміння складати хімічні формули й рівняння реакцій. Обладнання: роздавальний матеріал. Тип уроку: контроль. Форми роботи: письмова тестова перевірка. ХІД УРОКУ […]...
- КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 23 ТЕМИ: “БУДОВА РЕЧОВИНИ” Мета: перевірити й оцінити якість засвоєних учнями знань; вчити учнів працювати самостійно; формувати вміння грамотно та охайно оформлювати роботу. Тип уроку: урок контролю знань. Обладнання та наочність: тексти контрольної роботи. ХІД УРОКУ І. Організаційний етап ІІ. Перевірка домашнього завдання (вибірково) ІІІ. Виконання завдань контрольної роботи Приблизний варіант контрольної роботи 1 рівень 1. Виберіть вірну відповідь: […]...
- Тестові завдання до теми 8 Тестові завдання до теми 8 1 – в, 2 – г, 3 – г, 4 – б, 5 – в, 6 – г, 7 – б, 8 – а, 9 – г, 10 – б, 11 – а, 12 – 6. 13. Установіть відповідність між видом організму та особливостями його життєвого циклу: Медуза Статева і […]...
- Тематична контрольна робота з теми “Квадратні рівняння. Формула коренів квадратного рівняння. Теорема Вієта” Урок № 55 Тема. Тематична контрольна робота з теми “Квадратні рівняння. Формула коренів квадратного рівняння. Теорема Вієта” Мета: перевірити рівень засвоєння учнями змісту основних понять теми “Квадратні рівняння” та рівень умінь, сформованих у ході вивчення теми. Тип уроку: контроль знань та вмінь. Хід уроку I. Організаційний етап II. Перевірка домашнього завдання Зібрати зошити із виконаною […]...
- Контрольна робота № 5 з теми “МЕХАНІЧНА РОБОТА ТА ЕНЕРГІЯ” Тип уроку: урок контролю знань. Мета: оцінити знання, уміння та навички з вивченої теми. Обладнання та наочність: тексти контрольної роботи. Відеофрагмент:_______________________ Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ III. ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ Приблизний варіант контрольної роботи Рівень 1 (3 бали) 1. Запишіть формулу для обчислення механічної роботи. (0,5 бала) 2. Брусок рівномірно тягнуть […]...
- Тестові завдання до теми 2 Тестові завдання до теми 2 Розділ V 1 – в, 2 – б, 3 – б, 4 – в, 5 – а, 6 – в, 7 – а, 8 – г, 9 – в, 10- г, 11 – в, 12 – в. 13. Установіть відповідність між етапами біогенезу і подіями, що відбувалися: І Синтез органічних […]...
- Тестові завдання до теми 7 Тестові завдання до теми 7 1 – в, 2 – б, 3 – б, 4 – в, 5 – г, 6 – а, 7 – б, 8 – б, 9 – а, 10 – а, 11 – в, 12 – в. 13. Установіть відповідність між поняттями та їх визначеннями: Структурний ген Ділянка на ДНК, що […]...
- Контрольна робота № 1 з теми “Неметали та їхні сполуки” I СЕМЕСТР Тема 1. НЕМЕТАЛІЧНІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ЇХНІ СПОЛУКИ (18 год.) УРОК 16 Тема уроку. Контрольна робота № 1 з теми “Неметали та їхні сполуки” Цілі уроку: узагальнити та скоригувати знання учнів з теми “Неметали та їхні сполуки”; визначити рівень навчальних досягнень учнів з теми, розуміння основних понять, уміння використовувати їх на практиці. Тип уроку: […]...
- Тематична контрольна робота № 5 УРОК № 51 Тема. Тематична контрольна робота № 5 Мета уроку: контроль навчальних досягнень учнів з мети “Вектори”. Тип уроку: комбінований. Вимоги до рівня підготовки учнів: застосовують означення та властивості геометричних фігур при розв’язуванні задач. Хід уроку І. Тематичне оцінювання № 5 Тематичне оцінювання № 5 можна провести у вигляді тематичної контрольної роботи. Наводимо текст […]...
- Контрольна робота № 4 з теми “ВЗАЄМОДІЯ ТІЛ” Тип уроку: урок контролю знань. Мета: оцінити знання, уміння та навички з вивченої теми. Обладнання та наочність: тексти контрольної роботи. Відеофрагмент:______________________________ Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ III. ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ Приблизний варіант контрольної роботи Рівень 1 (3 бали) 1. У трьох однакових посудинах налиті спирт, вода, олія. Яка з рідин найменше […]...
- Тестові завдання до теми 1.Розділ IV Тестові завдання до теми 1 Розділ IV Надорганізмові рівні організації життя 1 – б, 2 – а, 3 – б, 4 – а, 5 – г, 6 – б, 7 – в, 8 – а, 9 – в, 10 – б, 11 – а, 12 – в. 13. Установіть відповідність між терміном і його визначенням: […]...
- Тестові завдання до теми 1.Розділ V Тестові завдання до теми 1 Розділ V 1 _ в, 2 – в, 3 – б, 4 – а, 5 – г, 6 – в, 7 – б, 8 – б, 9 – г, 10 – г, 11 – б, 12 – г. 13. Установіть відповідність між видом добору та його характером: Спрямований Виживання особин […]...
- Контрольна робота з теми “Бази даних. Системи управління базами даних” ТЕМА 5.5. БАЗИ ДАНИХ. СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БАЗАМИ ДАНИХ (10 ГОДИН) Урок 68 Контрольна робота з теми “Бази даних. Системи управління базами даних” Мета: перевірка знань, вмінь та навичок учнів з теми “Бази даних. Системи управління базами даних”. Тип уроку: урок контролю знань, умінь та навичок. ХІД УРОКУ І варіант II варіант І рівень (тестові завдання, […]...
- КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 3 (КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ) СТИЛІСТИЧНІ ЗАСОБИ ЛЕКСИКОЛОГІЇ І ФРАЗЕОЛОГІЇ Урок № 43 КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 3 (КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ) Мета: перевірити й оцінити рівень навчальних досягнень десятикласників із розділу “Стилістичні засоби лексикології”, з’ясувати можливі недоліки в ходу опанування мовною теорією; розвивати навички роботи з тестовими завданнями, навички самостійної роботи; виховувати шанобливе ставлення до рід ної мови. Тип уроку: урок перевірки […]...
- Контрольна робота з теми “Неметали та їхні сполуки” ІІ семестр Тема 1. НЕМЕТАЛІЧНІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ЇХНІ СПОЛУКИ (продовження) УРОК 22 Тема уроку. Контрольна робота з теми “Неметали та їхні сполуки” Цілі уроку: узагальнити та скоригувати знання учнів з теми “Неметали та їхні сполуки”; визначити рівень навчальних досягнень учнів з теми, розуміння учнями основних понять, уміння використовувати їх на практиці. Тип уроку: контролю й […]...