Передавання інформації. Програма “Туристичні маршрути”
Урок 1 1
Тема. Передавання інформації. Програма “Туристичні маршрути”
Мета.
1. Познайомити із різними способами передачі інформації у давнину та сьогодні.
2. Розвивати пам’ять, уяву, мислення.
3. Виховувати інтерес до інформатики.
Обладнання: програма “Карта України”.
Хід уроку
I. Організаційний момент та повторення правил техніки безпеки.
Які правила поведінки в комп’ютерному класі ви знаєте?
1. Під час роботи з комп’ютером руки повинні бути чистими й сухими.
2. Сидіти потрібно за комп’ютером
3. Шкільне приладдя не можна класти на клавіатуру.
4. Показувати зображення на моніторі потрібно вказівкою.
5. Забороняється торкатися проводів.
II. Перевірка домашнього завдання.
1. Питання.
Що таке оперативна пам’ять? (Оперативна пам’ять – це пам’ять у якій зберігається інформація, яка потрібна під час виконання програми. Оперативна пам’ять дає змогу зчитувати і записувати інформацію значно швидше, ніж носії інформації).
2. Розминка
Розв’язання логічних завдань.
– Розгадати анаграми і вилучити зайве слово.
ААЛТІРКА (тарілка)
АВАЗІЛ
КОЖАЛ (ложка)
ШКААЛЧ (чашка)
– Зробіть висновок, що таке анаграма. (Це загадки, для розв’язання яких треба переставляти місцями букви).
III. Актуалізація опорних знань.
– Яка інформація про анаграми допомогла вам їх розгадати?
– Пригадайте, що таке інформація?
– Які є властивості інформації? (Робота в групах)
Інформація – це запитання, відповіді, прохання, сміх і сльози.
Властивості інформації: потрібна і непотрібна, правильна і неправильна, зрозуміла і незрозуміла тощо.
IV. Пояснення нового матеріалу.
1. Бесіда
Тема сьогоднішнього уроку – “Передавання інформації”
2. Робота з підручником, с 22 -23.
Обговоріть в парі інформацію, яку б хотіли передати друзям. Обміняйтеся нею за допомогою міміки, жестів з сусідньою парою.
3. Фізкультхвилинка.
V. Робота з програмою “Карта України” (1 група).
Перед тобою – карта України. Ти маєш розробити туристичні маршрути обласними центрами.
Для цього з’єднай міста, в назвах яких:
А) наголошений перший склад;
Б) наголошений другий склад;
В) наголошений третій склад;
Г) наголос падає на четвертий склад.
Шукай найкоротші маршрути.
Гра “Фантазери” (2 група).
Із букв слова “Дніпропетровськ” утвори якомога більше слів. (Н-д, Дніпро, Петро, проповідь, просо, вітер, сорт тощо).
VI. Підведення підсумків.
– Як люди передають інформацію один одному?
– Чи можуть тварини передавати інформацію?
VII. Домашнє завдання.
Виконати завдання “Для Розумників і Розумниць”, с. 23.
Related posts:
- Поняття про операційну систему. Програма “Туристичні маршрути” Урок 3 Тема. Поняття про операційну систему. Програма “Туристичні маршрути” Мета: 1. Ознайомити учнів з поняттям “операційна система”, дати уявлення про функції, які виконує операційна система. 2. Закріпити знання з української мови про наголос у словах. 3. Розширювати кругозір, просторові уявлення, вміння орієнтуватися на карті України. 4. Розвивати практичні навички роботи на комп’ютері. 5. Виховувати […]...
- У світі інформації. Сприйняття і використання інформації. Програма “Магазин” Урок 5 Тема. У світі інформації. Сприйняття і використання інформації. Програма “Магазин” Мета. 1. Формувати вміння сприймати і використовувати інформацію. 2. 3акріплення навичок роботи з комп’ютером. З. Розвиток логічного мислення, просторової уяви, уваги. 4. Повторення правил поведінки при роботі з комп’ютером. 5. Виховувати культуру поведінки у кабінеті інформатики. Обладнання: комп’ютер, картки з завданням. Хід уроку […]...
- Кодування інформації. Програма “Курчата” Урок 12 Тема. Кодування інформації. Програма “Курчата” Мета. 1. Ознайомити з різними способами кодування інформації. 2. Формувати уміння розгадувати інформацію, подану в шарадах, ребусах. 3. Виховувати інформаційну культуру молодших школярів. Хід уроку І. Організаційний момент та повторення правил техніки безпеки. 1. Повторення правил поводження з комп’ютером. Гра “Так чи ні”. – Чи можна включати комп’ютер […]...
- Збереження інформації. Сучасні засоби збереження інформації. Програма “Кросворд “Явища природи” Урок 7 Тема. Збереження інформації. Сучасні засоби збереження інформації. Програма “Кросворд “Явища природи” Мета. 1. Дати уявлення про сучасні засоби збереження інформації. 2. Формувати вміння розгадувати інформацію. 3. Розвивати логічне мислення. 4. Розвивати пам’ять та пізнавальну цікавість. 5. Виховувати інтерес у дітей до вивчення комп’ютерної грамоти. 6. Закріпити знання з техніки безпеки. Тип уроку. Комбінований. […]...
- Місце і способи збереження інформації. Програма “Явища природи” Урок 8 Тема. Місце і способи збереження інформації. Програма “Явища природи” Мета. 1. Ознайомити учнів із способами збереження інформації, програмою “Явища природи”. 2. Розвивати навички збереження інформації, логічного мислення. 3. Систематизувати набуті знання про явища природи. 4. Виховувати любов до природи. Тип уроку: урок застосування знань, умінь і навичок. Обладнання: комп’ютерна програма “Явища природи”, дидактичний […]...
- Носії інформації, форми і способи подання інформації. Види інформації. Інформація і шум та їх взаємне перетворення ТЕМА 1. ВСТУП. ІНФОРМАЦІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ (5 ГОДИН) Урок 2 Носії інформації, форми і способи подання інформації. Види інформації. Інформація і шум та їх взаємне перетворення Мета: – навчити учнів відрізняти різні види інформації, форми та способи представлення інформації; – удосконалювати практичні вміння самостійно працювати з підручником, виділяти головні аспекти тексту; – розвивати навички […]...
- Способи збереження інформації. Програма “Магазин” Урок 9 Тема. Способи збереження інформації. Програма “Магазин” Мета. 1. Формувати вміння розгадувати інформацію. 2. Дати уявлення про способи збереження інформації. 3. Розвивати пам’ять та пізнавальну цікавість. 4. Закріплення навичок роботи з комп’ютером. 5. Розвиток логічного мислення, просторової уяви. 6. Виховання культури мовлення, інтерес до інформатики. Обладнання. Комп’ютери, підручники, програма “Магазин”. Хід уроку І. Організаційний […]...
- Способи упорядкування інформації. Програма “Магазин” Урок 6 Тема. Способи упорядкування інформації. Програма “Магазин” Мета: 1. Ознайомити учнів із способами упорядкування інформації; 2. Розвивати пам’ять, логічне мислення; 3. Виховувати цікавість до уроку інформатики Обладнання: програма “Магазин”, словники, книги, ілюстрації тварин, алфавіт, таблиці підказки Хід уроку I. Організаційний момент. – Діти, ви всі готові до уроку. А чи цікавий буде наш урок, […]...
- Власник інформації Власник інформації – фізична або юридична особа, яка володіє, користується і розпоряджається інформацією. Відповідно до Закону України “Про інформацію” інформація є об’єктом права власності громадян, організацій (юридичних осіб) і держави. В. і. має право здійснювати щодо об’єктів своєї власності будь-які законні дії. Підставами виникнення права власності на інформацію є; створення інформації своїми силами і за […]...
- Дефрагментація диска. Відновлення інформації на диску. Правила записування та зчитування інформації з дискет ТЕМА 4. ОСНОВИ РОБОТИ З ДИСКАМИ (5 ГОДИН) Урок 21 Дефрагментація диска. Відновлення інформації на диску. Правила записування та зчитування інформації з дискет Мета: – закріпити вміння і навички учнів у роботі з програмами з обслуговування дисків; – розвивати уважність, кмітливість; – виховувати інтерес до предмету. Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу. ХІД УРОКУ I. […]...
- Обробка інформації. Клавіатурний тренажер Урок 14 Тема. Обробка інформації. Клавіатурний тренажер Мета. 1. Формувати уміння розгадувати інформацію. 2. познайомити з поняттям “обробка інформації”. 3. розвивати пам’ять, логічне мислення, уяву. 4. виховувати інформаційну культуру. Обладнання: програма “Клавіатурний тренажер”. Хід уроку І. Організаційний момент. Повторення правил техніки безпеки. – Пригадайте, що ми повинні зробити перед початком роботи на комп’ютері. (Відповіді дітей) […]...
- Туристичні послуги міжнародні Туристичні послуги міжнародні – послуги, які надають туристичні організації з метою забезпечення обміну людьми між країнами, зокрема ведення ними ділових переговорів і укладання відповідних угод, ознайомлення з новими країнами та ін. За сучасних умов розрізняють бл. 500 основних (розміщення людей, харчування, екскурсійні послуги тощо) і додаткових (фізкультурно-оздоровчі послуги, культурно-видовищні та ін.) видів послуг. Значного поширення […]...
- Кодування інформації. Клавіатурний тренажер Урок 13 Тема. Кодування інформації. Клавіатурний тренажер Мета. 1. Ознайомити учнів з різними способами кодування інформації. 2. Формувати уміння роботи на клавіатурі комп’ютера. 3. Розвивати в учнів уяву, пам’ять, увагу, логічне мислення. 4. Виховувати охайність, відповідальність. Обладнання. Комп’ютер, підручник, зошити, програма “Клавіатурний тренажер” Хід уроку І. Організаційний момент. Техніка безпеки. Повторення правил поводження з комп’ютером. […]...
- Програма діяльності Кабінету Міністрів України Державне управління Програма діяльності Кабінету Міністрів України. Документ, який містить концептуальне викладення стратегії діяльності, засобів та строків виконання завдань Кабінету Міністрів України на період його повноважень. До П. д. К. М. У. додаються структура виконавчої влади та інформація про членів Кабінету Міністрів України. Новосформований Кабінет Міністрів України не пізніш як у місячний термін після набуття […]...
- ІНФОРМАЦІЙНІ ДЖЕРЕЛА. ПРОЦЕСС ПОШУКУ ІНФОРМАЦІЇ РОЗДІЛ 3 ОСНОВИ ТЕХНІКИ, ТЕХНОЛОГІЙ І ПРОЕКТУВАННЯ ОСНОВИ ПРОЕКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ § 25. ІНФОРМАЦІЙНІ ДЖЕРЕЛА. ПРОЦЕСС ПОШУКУ ІНФОРМАЦІЇ Опорні поняття: інформаційні джерела, Всесвітня мережа Інтернет, бібліотека, періодичні видання, пошук інформації. У процесі проектування дизайнер опрацьовує інформацію, яка стосується теми проекту, у вигляді різних зображень і схем технічних об’єктів, виробів, зразків-аналогів, їх технічних описів і характеристик, тощо. […]...
- Туристичні подорожі водним транспортом Організація транспортних подорожей і перевезень туристів Розділ 4. ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТУРИСТІВ НА ВОДНОМУ ТРАНСПОРТІ 4.3. Туристичні подорожі водним транспортом Особливості пасажирського водного транспорту визначають його функції в системі сучасного туризму. У теперішній час переважну частину пасажирів морських і річкових суден складають туристи. Це підтверджується даними спеціальних досліджень: 70-80% людей, що обирають морський пасажирський транспорт як засіб […]...
- Джерела географічної інформації про материки й океани ВСТУП & 2. Джерела географічної інформації про материки й океани Пригадайте: 1. Які ви знаєте джерела географічної інформації? 2. Якими джерелами інформації вам доводилося користуватися? Джерела вивчення й дослідження материків і океанів. Знання про Землю, її природу, населення та його господарську діяльність накопичувалися протягом тисячоліть. Завдяки дослідженням багатьох сміливих мандрівників і вчених-географів поступово виникла загальна […]...
- Вимога інформації Вимога інформації – письмовий запит відповідних органів і службових осіб про надання даних, документації, які характеризують діяльність підприємств, установ, організацій, інших юридичних осіб незалежно від форм власності, об’єднань громадян, необхідних їм для виконання своїх обов’язків. На відміну від інформаційного запиту, який подають громадяни України, державні органи, організації, об’єднання громадян, реалізуючи своє право на інформацію, В. […]...
- ВІДОБРАЖЕННЯ ФІЗИКО-ГЕОГРАФІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ НА ГЕОГРАФІЧНИХ КАРТАХ Розділ І. УКРАЇНА ТА ЇЇ ГЕОГРАФІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТЕМА 2. ДЖЕРЕЛА ГЕОГРАФІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ УРОК 6. ВІДОБРАЖЕННЯ ФІЗИКО-ГЕОГРАФІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ НА ГЕОГРАФІЧНИХ КАРТАХ Тема. Способи зображення географічних об’єктів та явищ на картах. Географічні атласи. Електронні карти й атласи. Навчальний атлас природних умов і ресурсів України. Навчальна мета: розширити знання учнів про способи зображення географічної інформації на тематичних картах […]...
- Кодування повідомлень, за допомогою яких передається інформація. Властивості інформації ТЕМА 1. ВСТУП. ІНФОРМАЦІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ (5 ГОДИН) Урок 3 Кодування повідомлень, за допомогою яких передається інформація. Властивості інформації Мета: – систематизувати та узагальнити знання учнів про сутність інформації, її властивості, види, одиниці вимірювання, про інформаційні процеси; – поширити знання учнів про кодування інформації; – вдосконалювати вміння учнів застосовувати знання для розв’язання задач; – […]...
- Представлення інформації. Системи обчислення ТЕМА 1. ВСТУП. ІНФОРМАЦІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ (5 ГОДИН) Урок 4 Представлення інформації. Системи обчислення Мета: – поширити знання учнів про форми представлення числової інформації; – навчити учнів переводити числа з однієї системи обчислення в іншу; – розвивати навички швидкого рахунку, увагу та математичні здібності учнів, логічне мислення, пам’ять; – виховувати допитливість, повагу до товаришів […]...
- Джерела географічної інформації Географія Фізична географія України Україна та її географічні дослідження Джерела географічної інформації Розрізняють такі джерела географічної інформації. 1. Географічні інформаційні системи (ГІС). ГІС – це створені за допомогою ЕОМ “архіви” географічних знань про територіальну організацію і взаємодію суспільства та природи. До складу ГІС включаються: – ЕОМ; – програмне забезпечення; – просторова інформація у вигляді картографічних […]...
- ОСНОВНІ ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ ІНФОРМАЦІЙНІ ДЖЕРЕЛА ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПРОЕКТНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ 3.Основні інформаційні джерела. Технологія пошуку інформації засобами Інтернету 3.2.ОСНОВНІ ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ Джерело інформації – об’єкт, що ідентифікує її походження. Усе інформаційне середовище поділяють на три типи джерел інформації: ■ людина; ■ документ; ■ предметно-речове середовище. Людина є ключовою ланкою в системі інформаційних джерел. Використання цих знань на […]...
- Засекречування інформації Засекречування інформації – встановлення обмеження доступу до інформації наданням відповідному документу, виробу або іншому матеріальному носію інформації грифа секретності. Право на З. і. мають посадові особи, перелік яких затверджується керівником підприємства, установи або організації, що здійснює діяльність, пов’язану з державною таємницею. Строк 3. і. залежить від ступеня її секретності та встановлюється рішенням Державного експерта з […]...
- Заснування друкованого засобу масової інформації Заснування друкованого засобу масової інформації – створення самостійного господарчого статутного суб’єкта, який має права юридичної особи. Право на З. д. з. м. і. мають: громадяни України, громадяни інших держав та особи без громадянства, не обмежені у цивільній правоздатності та цивільній дієздатності; юридичні особи України та інших держав; трудові колективи підприємств, установ і організацій на підставі […]...
- ДЖЕРЕЛА ГЕОГРАФІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ. КАРТИ МАТЕРИКІВ ТА ОКЕАНІВ, ЇХ КЛАСИФІКАЦІЯ Мета: – актуалізувати та розширити знання про джерела географічної інформації; скласти загальні уявлення про підходи до класифікації карт; формувати практичні вміння розрізняти та порівнювати різні види карт, сприяти опануванню основ картографічної грамотності; – розвивати вміння знаходити та аналізувати інформацію, самостійно та за допомогою вчителя обирати критерії для класифікації, встановлювати причиново-наслідкові зв’язки, будувати логічні міркування; – […]...
- ЯКІСТЬ СОЦІОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ Соціологія короткий енциклопедичний словник ЯКІСТЬ СОЦІОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ – одна з складових частин якості соціол. дослідження. В широкому значенні під Я. с. і. розуміють властивості тієї чи іншої соціол. інформації, в т. ч. і зібраної в результаті соціол. дослідження, її спроможність правильно відображати соціальну дійсність. Більш поширеним є розуміння Я. с. і. у вузькому сенсі, що […]...
- Давні і сучасні засоби передачі інформації. Виготовлення власної візитки УРОК 21 Тема. Давні і сучасні засоби передачі інформації. Виготовлення власної візитки Мета: ознайомити із засобами передачі інформації; розповісти про інформаційні пристрої; навчити виготовляти візитки; вдосконалювати вміння і навички роботи з папером, ножицями; розвивати уявлення, мислення; виховувати самостійність, охайність, працьовитість. ХІД УРОКУ І. Організаційний момент 1. Перевірка готовності до уроку. 2. Привітання. 3. Упорядкування робочих […]...
- ДЖЕРЕЛА МАРКЕТИНГОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІЧНИЙ АНАЛІЗ ПРОЕКТУ 12. Маркетингові дослідження проекту 12.4. ДЖЕРЕЛА МАРКЕТИНГОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ Існує безліч різних видів маркетингової інформації, використовуваних маркетологами. Основними з них є: факти, оцінки, прогнози, узагальнені зв’язки, чутки. Факт – подія або умова, що спостерігається прямо (найпростіший вид маркетингової інформації). Оцінки відрізняються від фактів тим, що базуються скоріше на умовиводах і (або) статистичних прийомах, […]...
- ТЕХНОЛОГІЯ ПОШУКУ ІНФОРМАЦІЇ ЗАСОБАМИ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ ІНФОРМАЦІЙНІ ДЖЕРЕЛА ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПРОЕКТНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ 3.Основні інформаційні джерела. Технологія пошуку інформації засобами Інтернету 3.4. ТЕХНОЛОГІЯ ПОШУКУ ІНФОРМАЦІЇ ЗАСОБАМИ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ Рис. 12 Нині найзручнішим і найсучаснішим засобом пошуку та систематизації необхідної інформації для проекту є Інтернет-ресурси. Інтернет – всесвітня асоціація комп’ютерних мереж, або, простіше, – всесвітня комп’ютерна мережа (павутина) (WWW). Серед численних […]...
- ВАЛІДНІСТЬ СОЦІОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ Соціологія короткий енциклопедичний словник ВАЛІДНІСТЬ СОЦІОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ – одна з складових частин надійності соціол. інформації. Під В. с. і. розуміється ступінь відсутності в інформації теорет. помилок, тобто помилок, пов’язаних з хибними початковими теорет. засадами при розробці методики дослідження, з невідповідністю між кількісною моделлю та емпіричною системою, що вивчається тощо. Інформацію вважають валідною, якщо дослідник виміряє […]...
- Нелегальні методи збору інформації – Методи шпигунства, методи збирання інформації Економічна безпека підприємства Розділ 3. ЕКОНОМІЧНА РОЗВІДКА (економічне шпигунство) 3.3. Методи шпигунства (методи збирання інформації) 3.3.3. Нелегальні методи збору інформації Як уже підкреслювалося, нелегальні методи збору розвідувальної інформації стосуються таємних відомостей, що охороняються власником, а нерідко і законом. Численні нелегальні методи збору інформації можуть бути класифіковані в такий спосіб: 1. Викрадання власності конкурента. 2. Викрадання […]...
- Напівлегальні методи збору інформації – Методи шпигунства, методи збирання інформації Економічна безпека підприємства Розділ 3. ЕКОНОМІЧНА РОЗВІДКА (економічне шпигунство) 3.3. Методи шпигунства (методи збирання інформації) 3.3.2. Напівлегальні методи збору інформації Як уже зазначалося, ці методи збору інформації найчастіше стосуються моральної норми міжособистісних взаємин, етики менеджменту і підприємництва. Тому їх не прийнято представляти сторонньому погляду. Арсенал напівлегальних методів збору інформації досить широкий. Серед них можна виділити […]...
- ІНФОРМАЦІЙНІ ДЖЕРЕЛА. ПОШУК ІНФОРМАЦІЇ РОЗДІЛ 3 ОСНОВИ ТЕХНІКИ, ТЕХНОЛОГІЙ І ПРОЕКТУВАННЯ §26. ІНФОРМАЦІЙНІ ДЖЕРЕЛА. ПОШУК ІНФОРМАЦІЇ Опорні поняття: інформаційні джерела; інформація – образно-знакова, сигнальна, усна, письмова; пошук інформації. У процесі створення нових об’єктів фахівці використовують інформаційні джерела. Інформаційні джерела – це засоби, предмети, механізми, які несуть інформацію про властивості, характерні ознаки, функції та призначення будь-якого об’єкта. Інформацію (від лат. […]...
- Аудиту програма Аудиту програма – комплекс аудиторських дій та процедур, за допомогою яких здійснюється перевірка конкретних об’єктів аудиту і накопичується інформація для аудиторського висновку. A. п. є конкретизацією плану аудиту і складається аудитором (керівником аудиторської фірми) у письмовій формі. В ній розробляються конкретні завдання, заходи і процедури для кожного об’єкта аудиту і видів робіт. A. п. повинна […]...
- Організація потоку біологічної інформації у клітині МЕДИЧНА БІОЛОГІЯ Розділ 1 БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ 1.2. Молекулярно-генетичний і клітинний рівні організації життя 1.2.3. Спадковий апарат еукаріотичних клітин і його функціонування на молекулярному рівні Клітини здатні підтримувати високу впорядкованість своєї організації завдяки генетичній інформації, що зберігається, відтворюється, реалізується й удосконалюється. В основі названих фундаментальних явищ є молекулярні процеси, що відбуваються за допомогою ДНК […]...
- Виконавці. Програма “Садівник” Урок 2 1 Тема. Виконавці. Програма “Садівник” Мета: 1. Познайомити з поняттям ” виконавці”, програмою “Садівник”. 2. Розвивати алгоритмічне мислення, вміння аналізувати і робити висновки. 3. Виховувати бережливе ставлення до природи. Обладнання: програма “Садівник”, картки, малюнки. Тип: урок засвоєння нових знань. Хід уроку I. Організація класу та повторення правил техніки безпеки. – Як правильно сидіти […]...
- Друковані засоби масової інформації (преса) Друковані засоби масової інформації (преса) – періодичні і продовжувані видання, що виходять під постійною назвою, з періодичністю один і більше номерів (випусків) на рік на підставі свідоцтва про державну реєстрацію. Додатки до Д. з. м. і. на зразок газет і журналів є окремими періодичними і продовжуваними друкованими виданнями і підлягають реєстрації на загальних підставах. Друковані […]...
- ЛЮДИНА У СВІТІ ІНФОРМАЦІЇ ПОНЯТТЯ ПРО ПОВІДОМЛЕННЯ, ІНФОРМАЦІЮ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ 17. ЛЮДИНА У СВІТІ ІНФОРМАЦІЇ 1 З’єднай стрілочками. 2 Встанови відповідність. З’єднай стрілочками за зразком. 3 З’єднай стрілочками дію з відповідним інформаційним процесом. 4 Викресли зайве. Що залишилося? Запиши одним словом. Малювання, записування, виконання обчислень, фотографування. Знаходження зайвого, виконання обчислень, розфарбовування, розв’язування задачі. Промова, демонстрування фотографій, перегляд фільму....
- Канали витікання інформації Економічна безпека підприємства Розділ 3. ЕКОНОМІЧНА РОЗВІДКА (економічне шпигунство) 3.4. Канали витікання інформації Для того, щоб максимально захистити секрети підприємства від шпигунів, необхідно насамперед визначити, яка саме інформація може стати об’єктом комерційного та промислового шпигунства, хто або що є її носієм, яким чином до неї можна отримати доступ, а також хто може бути зацікавлений в […]...