Повторення теми Моя сім’я Ігри на формування мовних навичок на основі вивчених слів
Урок 16
Тема. Повторення теми “Моя сім’я” Ігри на формування мовних навичок на основі вивчених слів.
Мета:
– Навчати монологічного й діалогічного мовлення
– Повторити й активізувати ЛО теми.
– Повторити літери англійського алфавіту.
– Продовжувати формувати вміння сприймання тексту на слух.
– Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
– Розвивати комунікативні здібності учнів.
– Виховувати поважне ставлення до членів своєї родини
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА
1.Привітання.
Т: Good morning, children! Ps: Good morning, teacher!
Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні ми повторимо відомі вам слова, а також вивчимо, як вітати з Різдвом англійською.
So, let’s start our lesson!
Уведення в іншомовну атмосферу.
1)Повторення віршів “Family Alphabet”, “Here Is My Family”, пісні “Grandfather and Grandmother”.
Учні спочатку хором розповідають вірші, потім співають пісню. За бажанням вони можуть розповісти вірші самостійно.
2)Вивчення вірша “І Have a Father”.
Учитель читає вірш, потім читає його по рядку. Учні повторюють. Після цього клас розповідає вірш
І HAVE A FATHER
І have a father.
І have a mother.
І have a sister.
І have a brother.
Father, mother, sister, brother –
Hand in hand with one another.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Фонетична зарядка.
1) Розпізнавання звука [г].
Учні слухають вже знайому пісню “Christmas Tree” й рахують, скільки разів у її тексті зустрінеться звук [г].
2) Репродукція.
Учні хором разом з учителем співають пісню “Christmas Tree”.
Потім практикують вимовляння звука [г] на привітанні: “Merry Christmas!”
2. Рольова гра. Впр. 1 (с. 36).
1) Бесіда за підручником.
Т: Подивіться на малюнки на сторінці 36 (показує відповідну сторінку). Кого ви бачите? There is a girl, her family – her mother, father, grandmother and grandfather (діти вказують на відповідні малюнки у підручнику) – and the girl’s friend. What is the girl saying? Listen and repeat.
Учні слухають аудіозапис вправи, а потім по черзі повторюють слова дівчинки. Т: Тепер подивіться на другий малюнок. Ми бачимо Санта Клауса. And he says, “Merry Christmas!” (“Веселого Різдва!”) Repeat, please: Merry Christmas! Учні повторюють хором, а потім по черзі.
Т: Подивіться на сторінку 37. Дівчинка впізнає в Санта Клаусі свого братика. Вона говорить: “This is my brother Ben! I love my brother!” Listen to the dialogue again and repeat. Учні слухають текст діалогу й хором повторюють його за вчителем.
3.Вивчення пісні. Впр. З (с. 37).
Учні слухають пісню “Merry Christmas!”, а потім разом з учителем співають хором.
4.Фізкультхвилинка.
Танок “Christmas Dance”.
Танок виконується під пісню “Merry Christmas!”. Звучить пісня. Учитель показує,
Що треба робити. Учні виконують рухи за ним.
(В такт пісні хитаються й розмахують руками.)
We wish you a merry Christmas,
We wish you a merry Christmas,
We wish you a merry Christmas,
And a happy New Year!
Let’s all do a little clapping (Плескають у долоні),
Let’s all do a little clapping (Плескають у долоні),
Let’s all do a little clapping (Плескають у долоні),
To spread Christmas cheer! (Повертаються один до одного,
Простягаючи руки у вітанні.)
(В такт пісні хитаються й розмахують руками.)
We wish you a merry Christmas,
We wish you a merry Christmas,
We wish you a merry Christmas,
And a happy New Year!
Let’s all do a little jumping (Підстрибують),
Let’s all do a little jumping (Підстрибують),
Let’s all do a little jumping (Підстрибують),
To spread Christmas cheer! (Повертаються один до одного,
Простягаючи руки у вітанні.)
(В такт пісні хитаються й розмахують руками.) v
We wish you a merry Christmas,
We wish you a merry Christmas,
We wish you a merry Christmas, And a happy New Year!
Let’s all do a little turning (Повертаються навколо себе), Let’s all do a little turning (Повертаються навколо себе), Let’s all do a little turning (Повертаються навколо себе), To spread Christmas cheer! (Повертаються один до одного, простягаючи руки у вітанні.)
(В такт пісні хитаються й розмахують руками.) We wish you a merry Christmas, We wish you a merry Christmas, We wish you a merry Christmas, And a happy New Year!
Повторення.
1) Аудіювання. Впр. 1 (c. 38).
Учні слухають аудіозапис речень (див. Teacher’s Files, c. 94) і співвідносять малюнками на с. 38 підручника.
2) РЗ, впр. 2 (с. 31).
Учні обводять літери в алфавітній послідовності й виявляють, що намалювали ялинку.
Учитель стежить за правильністю виконання завдань.
3)РЗ, впр. З (с. 31).
Учні вітають зі святом Різдва Санта Клауса й один одного. Учитель контрі правильність вимови слів.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Чого ви вже навчилися на уроках англійської мови? Які теми ми пройшли? Які літери ви вже знаєте?
2. Закінчення уроку.
Т: Goodbye! Ps: Goodbye!