Узагальнення знань за темою “Політичні засади людського існування”
Розділ VII. ПОЛІТИЧНІ ЗАСАДИ ЛЮДСЬКОГО ІСНУВАННЯ
Урок 51 . Узагальнення знань за темою “Політичні засади людського існування”
Мета: перевірити знання учнів з теми, виховувати самостійність у здобутті знань.
Тип уроку: урок систематизації та узагальнення знань.
Форма проведення: семінарське заняття з використанням “Методу кейсів”.
Епіграф:
– Тільки сильна держава забезпечує свободу своїм громадянам. (Ж.-Ж. Руссо)
ХІД УРОКУ
І. Організаційний момент
ІІ. Актуалізація знань. Мотивація навчальної діяльності
Запитання для обговорення
1. Як ви розумієте епіграф уроку?
2. Які ознаки “сильної держави” ви могли б сьогодні визначити на прикладі України?
ІІІ. Семінар за “Методом кейсів”
“Метод кейсів” – групова форма організації інтерактивного навчання, за якою викладачі та учні беруть участь у безпосередньому обговоренні ділових ситуацій і завдань.
– 1-й кейс. “Політика і влада: сучасний стан”.
– 2-й кейс. “Сучасні політичні системи: пошук ідеальної моделі”.
– 3-й кейс. “Держава як інститут політичної системи. Світовий досвід”,
– 4-й кейс.
– 5-й кейс. “Законодавча влада – серце держави, влада виконавча – її мозок”.
– 6-й кейс. “Політична партія як соціальне явище”.
– 7-й кейс. “Сучасна українська політична еліта: актуальні інтерв’ю”
– 8-й кейс. “Як виховати політичну культуру та політичну свідомість?”
До кожного кейсу вчитель та учні заздалегідь добирають змодельовані чи реальні ситуації, які вимагають обговорення з метою пошуку істини, визначення плюралізму думок, розстановки всіх крапок над “і”. На обговорення кожного кейсу відводиться певний час. Наприкінці обговорення учні роблять висновки, які записують у зошити.
Наприклад: Кейс “Політична партія як соціальне явище”.
Ситуації для обговорення
1. Довести, що громадське об’єднання, політичний інститут, який називається політичною партією, обов’язково повинен мати певні ознаки.
2. Визначити партійну систему конкретної держави.
3. Використовуючи історичні приклади, довести ефективність багатопартійної системи.
4. Як заснувати свою партію? Складіть алгоритм.
IV. Підсумок уроку
V. Домашнє завдання
1. Написати творчу роботу “Як подолати політичну байдужість суспільства?”
2. Підготувати повідомлення про світові релігії.
Related posts:
- Узагальнення знань за темою “Світ та особливості його існування” Розділ II. СВІТ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЙОГО ІСНУВАННЯ Урок 13 . Узагальнення знань за темою “Світ та особливості його існування” Мета: закріпити й узагальнити матеріал теми; сприяти взаємозв’язку теоретичних знань та набутих практичних навичок за розглянутою темою; виховувати активну життєву позицію. Тип уроку: урок узагальнення знань. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент ІІ. Виконання завдань 1-й рівень […]...
- Узагальнення знань за темою “Феномен людського життя” Розділ І. ФЕНОМЕН ЛЮДСЬКОГО ЖИТТЯ Урок 7 . Узагальнення знань за темою “Феномен людського життя” Мета: закріпити й узагальнити вивчений матеріал; сприяти взаємозв’язку теоретичних знань та набутих практичних навичок з розглянутої теми; виховувати активну життєву позицію. Тип уроку: урок узагальнення знань. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент ІІ. Різнорівнева контрольна робота 1-й рівень – репродуктивний 1. […]...
- Узагальнення знань за темою “Суспільне життя людини” Розділ VI. СУСПІЛЬНЕ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ Урок 43 . Узагальнення знань за темою “Суспільне життя людини” Мета: систематизувати й узагальнити знання учнів з теми, що вивчалася. Тип уроку: систематизації та узагальнення знань. Обладнання: плакати, олівці, папір. ХІД УРОКУ І. Організаційний момент ІІ. Мотивація навчальної діяльності учнів Інструктаж учителя щодо завдань, які належить виконати учням у процесі […]...
- Узагальнення знань за темою “Людина і культура” Розділ VIII. ЛЮДИНА І КУЛЬТУРА Урок 59 . Узагальнення знань за темою “Людина і культура” Мета: узагальнити й систематизувати знання учнів з теми “Людина і культура”, виховувати самостійність у здобутті знань й формуванні вмінь. Тип уроку: узагальнення й систематизація знань. Форма проведення: захист проектів. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент ІІ. Основна частина уроку Бесіда 1. […]...
- Узагальнення знань за темою “Світогляд людини” Розділ ІХ. СВІТОГЛЯД ЯК НАЙВИЩА ФОРМА САМОУСВІДОМЛЕННЯ ЛЮДИНИ Урок 68 . Узагальнення знань за темою “Світогляд людини” Мета: систематизувати й узагальнити знання учнів з теми; виховувати навички самостійної дослідницької діяльності під час підготовки та захисту проектів. Тип уроку: систематизації й узагальнення знань. Форма проведення: захист проектів. Обладнання: комп’ютери, мультимедійне обладнання. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент […]...
- Узагальнення знань за темою “Свідомість і пізнання” Розділ IV. СВІДОМІСТЬ І ПІЗНАННЯ Урок 28 . Узагальнення знань за темою “Свідомість і пізнання” Мета: повторити, закріпити та узагальнити вивчений матеріал; розвинути навички та знання, набуті під час вивчення теми. Тип уроку: урок узагальнення знань. Форма проведення уроку: тестування. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Мотивація навчальної діяльності учнів Учитель. Сьогодні на уроці ми […]...
- Узагальнення знань за темою “духовне життя і духовність людини” Розділ III. ДУХОВНЕ ЖИТТЯ І ДУХОВНІСТЬ ЛЮДИНИ Урок 20 . Узагальнення знань за темою “духовне життя і духовність людини” Мета: повторити, закріпити та узагальнити вивчений матеріал; розвивати навички та знання, набуті під час вивчення теми. Тип уроку: урок узагальнення вивченого. Форма проведення уроку: бліцопитування. ХІД УРОКУ І. Організаційний момент ІІ. Мотивація навчальної діяльності учнів Учитель. […]...
- Узагальнення знань за темою “Людина і природа” Розділ V. ЛЮДИНА І ПРИРОДА Урок 35 . Узагальнення знань за темою “Людина і природа” Мета: повторити, закріпити та узагальнити вивчений матеріал; розвивати навички та знання, набуті під час вивчення теми. Тип уроку: урок узагальнення вивченого. Форма проведення уроку: тестування. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент ІІ. Виконання завдань Учитель. Сьогодні на уроці ми з вами […]...
- УЗАГАЛЬНЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ І ВМІНЬ ЗА ТЕМОЮ “ПРИКМЕТНИК” Урок 63. УЗАГАЛЬНЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ І ВМІНЬ ЗА ТЕМОЮ “ПРИКМЕТНИК” Мета: перевірити вміння учнів визначати рід і число прикметників, узгоджувати прикметники з іменниками, визначати відмінок прикметників; збагачувати словниковий запас; розвивати пізнавальну самостійність, мовлення учнів; виховувати культуру писемного мовлення. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Перевірка домашнього завдання (вправа 212 (2), […]...
- Засоби зв’язку речень у тексті. Узагальнення знань і вмінь учнів за темою “Текст” Урок 25 Тема. Засоби зв’язку речень у тексті. Узагальнення знань і вмінь учнів за темою “Текст” Мета: поглибити знання учнів про структуру тексту; продемонструвати засоби зв’язку речень у тексті; формувати вміння аналізувати структуру тексту; учити складати текст, дотримуючись його структури; систематизувати й узагальнити знання про текст; розвивати увагу учнів, виховувати інтерес до спостережень у природі. […]...
- УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ І ВМІНЬ ЗА ТЕМОЮ “ПРИКМЕТНИК” Мета: перевірити вміння учнів визначати рід і число прикметників, узгоджувати прикметники з іменниками, визначати відмінок прикметників; збагачувати словниковий запас; розвивати пізнавальну самостійність, мовлення учнів; виховувати культуру писемного мовлення. ХІД УРОКУ I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Вікторина “Прикметник” – Яка частина мови називається прикметником? – Як змінюються прикметники? – З якою частиною мови […]...
- Узагальнення знань і вмінь учнів за темою “Слова, які позначають дію предметів”. Складання розповіді за серією малюнків та питаннями Урок 72 Тема. Узагальнення знань і вмінь учнів за темою “Слова, які позначають дію предметів”. Складання розповіді за серією малюнків та питаннями Мета: вчити вживати дієслова з урахуванням мовленнєвої ситуації; поглиблювати знання про текст-опис та його частини; учити складати зв’язні розповіді за серією малюнків та запитаннями; виховувати співчуття та доброзичливість. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент […]...
- ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ, ПОЛІТИЧНІ ЕЛІТИ, ПОЛІТИЧНЕ ЛІДЕРСТВО Політологія ПРИКЛАДНА ПОЛІТОЛОГІЯ ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ, ПОЛІТИЧНІ ЕЛІТИ, ПОЛІТИЧНЕ ЛІДЕРСТВО Короткі висновки В Україні активно формується багатопартійна цивілізована система партій лівого, центристського й правого спрямування. Багатопартійність в Україні позначається гострою боротьбою, в тому числі всередині всіх партій. В умовах формування і зміцнення нової політичної системи українській багатопартійності належить пройти ще доволі довгий шлях становлення, щоб стати […]...
- Інститути політичні Політологічний словник Інститути політичні – установи, здатні приймати політичні рішення і втілювати їх у відповідні правові норми та практику державно-політичного і громадського життя. Сукупність таких інститутів, що здійснюють владу і управління суспільством, становить політичну систему тієї чи іншої країни. Центральним елементом політичної системи є держава. Держава – це інституціоналізована форма політики, в якій зосереджені провідні […]...
- Узагальнення і систематизація знань ТЕМА 1. ПОЧАТКОВІ ХІМІЧНІ ПОНЯТТЯ Урок 19. Узагальнення і систематизація знань Цілі: узагальнити набуті знання, вміти використовувати їх під час виконання завдань різного типу. Обладнання: періодична таблиця хімічних елементів. Тип уроку: узагальнююче повторення. Форми роботи: хімічна розминка, самостійна робота, робота в групах, прес-конференція. ХІД УРОКУ I. Організація класу II. Оголошення теми й мети уроку III. […]...
- Контроль знань і вмінь за темою “Робота. Професії” ТЕМА: РОБОТА. ПРОФЕСІЇ UNIT 4. PLENTY OF THINGS TO DO УРОК 46 КОНТРОЛЬНИЙ Підтема: Контроль знань і вмінь за темою “Робота. Професії”. Мета: Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів. Обладнання: Підручник, зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, тест 4. ХІД УРОКУ I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Greeting and Aim 1. Привітання і […]...
- УЗАГАЛЬНЕННЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ. ЗАХИСТ МІНІ-ПРОЕКТІВ Цілі уроку: – освітня: узагальнити, систематизувати і закріпити знання з теми; – розвивальна: розвивати вміння використовувати раніше вивчену інформацію, аналізувати, зіставляти та робити висновки; – виховна: виховувати розуміння єдності всього живого, бережливе ставлення до життя та розуміння відповідальності людини за наслідки її діяльності. Обладнання й матеріали: таблиці, схеми або слайди презентації із зображенням особливостей внутрішньої […]...
- Контроль знань і вмінь учнів за темою “Я, моя родина та друзі” ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я UNIT 9. HE> УРОК 104 КОНТРОЛЬНИЙ Підтема: Контроль знань і вмінь учнів за темою “Я, моя родина та друзі”. Мета: Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів. Тренувати учнів у виконанні тестових завдань. Обладнання: Підручник, робочий зошит, зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, тест 7. ХІД УРОКУ […]...
- Контроль знань і вмінь учнів за темою “Повторення” ТЕМА: ПОВТОРЕННЯ (INTRODUCTION) УРОК 5 КОНТРОЛЬНИЙ Підтема: Контроль знань і вмінь учнів за темою “Повторення”. Мета: Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів за темою. Обладнання: Підручник, робочий зошит, зошит для тематичного оцінювання, Тест 1. ХІД УРОКУ I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Greeting and Aim 1. Привітання і повідомлення теми та мети уроку. Т: […]...
- Закріплення знань про однорідні члени речення. Узагальнення знань за розділом. (Вправи 70-73) Тема. Закріплення знань про однорідні члени речення. Узагальнення знань за розділом. (Вправи 70-73). Мета. Закріпити й узагальнити знання про однорідні члени речення; розділові знаки при однорідних членах; виробляти синтаксичні вміння; виховувати любов до прекрасного. Обладнання: ілюстрований матеріал. Хід уроку I. Організація класу. II. Перевірка домашнього завдання. 1. Вправа “Кастинг дикторів українського радіо”. Інтонування речень з […]...
- ДЕРЖАВНИЙ УСТРІЙ КРАЇН СВІТУ. ПОЛІТИЧНІ ТА ЕКОНОМІЧНІ СИСТЕМИ КРАЇН УРОК 3. ДЕРЖАВНИЙ УСТРІЙ КРАЇН СВІТУ. ПОЛІТИЧНІ ТА ЕКОНОМІЧНІ СИСТЕМИ КРАЇН Навчальна мета: актуалізувати й поглибити знання про форми державного правління та адміністративно-територіального устрою; формувати вміння характеризувати основні форми державного устрою, політичні системи країн; розвивати вміння оцінювати політико-географічне положення країн, користуючись політичною картою світу. Основні поняття: республіка, монархія, федеративна держава, унітарна держава, політична система, економічна […]...
- Контроль знань і вмінь учнів за темою “Життя суспільства” ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 37 КОНТРОЛЬНИЙ Підтема: Контроль знань і вмінь учнів за темою “Життя суспільства”. Мета: Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів. Формувати навички самостійної роботи. Обладнання: Підручник, зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів. ХІД УРОКУ I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Greeting and Aim 1. […]...
- Контроль знань і вмінь учнів за темою “Ми українці” ТЕМА: МИ УКРАЇНЦІ UNIT 10. WE ARE UKRAINIANS УРОК 114 КОНТРОЛЬНИЙ Підтема: Контроль знань і вмінь учнів за темою “Ми українці”. Мета: Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів за темою. Обладнання: Підручник, робочий зошит, зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, тест 8. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Greeting and Aim […]...
- Контроль знань і вмінь учнів за темою “Свята і традиції” ТЕМА: СВЯТА І ТРАДИЦІЇ UNIT 6. PARTIES AND HOLIDAYS УРОК 73 КОНТРОЛЬНИЙ Підтема: Контроль знань і вмінь учнів за темою “Свята і традиції”. Мета: Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів за темою. Обладнання: Підручник, зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, тест 5. ХІД УРОКУ I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Greeting and Aim […]...
- Узагальнення й систематизація знань про вуглеводні, взаємозв’язок між вуглеводнями Тема 3 НАЙВАЖЛИВІШІ ОРГАНІЧНІ СПОЛУКИ Урок 42 Тема уроку. Узагальнення й систематизація знань про вуглеводні, взаємозв’язок між вуглеводнями Цілі уроку: узагальнити й систематизувати знання учнів про ненасичені вуглеводні, їх хімічні властивості, застосування; показати взаємозв’язок між вуглеводнями. Тип уроку: узагальнення й систематизації знань. Форми роботи: групова робота. Обладнання: картки-завдання. ХІД УРОКУ I. Організація класу II. Перевірка […]...
- ТЕМАТИЧНИЙ КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ З ТЕМИ “ОРГАНІЗМИ І СЕРЕДОВИЩЕ ІСНУВАННЯ” Урок 63. ТЕМАТИЧНИЙ КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ З ТЕМИ “ОРГАНІЗМИ І СЕРЕДОВИЩЕ ІСНУВАННЯ” Знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього. Народна мудрість Мета уроку: визначити рівень навчальних досягнень учнів з теми “Організми і середовище існування”. Розвивати логічне мислення, увагу, пам’ять. Виховувати культуру оформлення письмових робіт. Обладнання і матеріали: картки для контролю знань. Тип […]...
- УЗАГАЛЬНЕННЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ ІЗ ТЕМИ Цілі уроку: – освітня: узагальнити, систематизувати і закріпити знання з теми; – розвивальна: розвивати вміння використовувати раніше вивчену інформацію, аналізувати, зіставляти та робити висновки; – виховна: виховувати розуміння єдності всього живого, бережливе ставлення до життя та розуміння відповідальності людини за наслідки її діяльності. Обладнання і матеріали: таблиці й рисунки із зображеннями тварин, таблиці “Клітина тварин”, […]...
- Узагальнення за темою “Індія. Китай” ІНДІЯ КИТАЙ Узагальнення за темою “Індія. Китай” Держави Китаю в середні віки Династія Суй (581-618) Будова Великого каналу спроба об’єднання Китаю Адміністративна Династія Тан (618-907) Адміністративна реформа повстання селян (875-884) Система Китаю Епоха “П’яти династій і десяти царств” (907-960) Імператор – “Син Неба” Династія Сун (960-1279) Об’єднання Китаю 1234 – підкорення Китаю Канцлери, міністри Монголами […]...
- Узагальнення й систематизація знань про природні джерела вуглеводнів І СЕМЕСТР Тема 3. ПРИРОДНІ ДЖЕРЕЛА ВУГЛЕВОДНІВ ТА ЇХ ПЕРЕРОБКА Урок 27 Тема уроку. Узагальнення й систематизація знань про природні джерела вуглеводнів Цілі уроку: узагальнити й систематизувати знання учнів про природні джерела вуглеводнів, їх переробку, використання продуктів переробки. Тип уроку: узагальнення й систематизації знань. Форми роботи: групова. Обладнання: картки-завдання. ХІД УРОКУ I. Організація класу II. […]...
- Узагальнення і систематизація набутих знань із стилістики 8.5. Узагальнення і систематизація набутих знань із стилістики У 5-7 класах на основі ознайомлення з текстом, його різновидами та структурними елементами закладаються знання про типи і стилі мовлення. У наступних класах знання про стилі мовлення поглиблюються й розширюються. У 8-9 класах ця робота проводиться принагідно під час аналізу текстів різних стилів. Великі можливості для удосконалення […]...
- АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. УЗАГАЛЬНЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ УЧНІВ Мета: проаналізувати допущені в контрольній роботі помилки, організувати роботу над ними; повторити і закріпити вивчений матеріал; розвивати мислення, пам’ять; виховувати акуратність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ – Сьогодні на уроці ми проведемо роботу над помилками, допущеними у контрольній роботі. III. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Загальна характеристика результатів виконання контрольної […]...
- ОКЕАНИ ЗЕМЛІ. УЗАГАЛЬНЕННЯ ЗНАНЬ Мета: Навчальна: узагальнити та систематизувати знання учнів за темою “Океани”; формувати вміння використовувати географічні знання та вміння в нестандартній ситуації; Розвивальна: формувати вміння організовувати навчальну співпрацю з однолітками, працювати у групі, формулювати, аргументувати та відстоювати свою позицію; розвивати вміння свідомо використовувати мовні засоби відповідно до завдань комунікації; Виховна: сприяти освоєнню соціальних норм, правил поведінки, ролей […]...
- Узагальнення знань і вмінь з теми “Дієслово”. Урок-гра Урок 103 Тема. Узагальнення знань і вмінь з теми “Дієслово”. Урок-гра Мета: в ігровій формі повторити й узагальнити знання з теми, готувати учнів до контрольної роботи; розвивати інтерес до вивчення рідної мови; виховувати патріотизм. Обладнання: карта країни “Дієслово”. ХІД УРОКУ I. Мотивація навчання Учні читають вірші. Мов багато є на світі – Всі вони, неначе […]...
- Узагальнення знань про кисень ТЕМА 2. ПРОСТІ РЕЧОВИНИ МЕТАЛИ І НЕМЕТАЛИ Урок 5. Узагальнення знань про кисень Цілі: закріпити знання про кисень як просту речовину, способи його добування, фізичні й хімічні властивості; закріпити вміння складати реакції розкладу і сполучення на прикладах добування і хімічних властивостей кисню; застосовувати набуті знання для складання рівнянь реакцій горіння простих і складних речовин, складати […]...
- Узагальнення за темою “Слов’яни та їхні сусіди” СЛОВ’ЯНИ ТА ЇХНІ СУСІДИ Узагальнення за темою “Слов’яни та їхні сусіди” Чеське королівство Угорщина Польське королівство 1085 – князь Брати – слав II отримує титул короля Чехії; економічно розвинена країна в складі Священної Римської імперії Бл. 1000 р. – утворення Угорської держави Іштван І Святий – засновник Угорської держави X ст. – утворення Польської держави; […]...
- УЗАГАЛЬНЕННЯ й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ. ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА РІК АРИФМЕТИЧНІ ДІЇ МНОЖЕННЯ ТА ДІЛЕННЯ (продовження) Урок 136. УЗАГАЛЬНЕННЯ й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ. ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА РІК Мета: повторити вивчені таблиці множення і ділення; узагальнити і систематизувати знання учнів; розвивати логічне мислення; виховувати наполегливість. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ Перевірка домашнього завдання (с. 157, завдання 1056; 1057) Завдання 1056 – Прочитайте виписані […]...
- Урок узагальнення та систематизації знань з теми “Багаточлени” Урок № 41 Тема. Урок узагальнення та систематизації знань з теми “Багаточлени” Мета: повторити, узагальнити та систематизувати знання та вміння учнів, які вони дістали з теми “Багаточлени”. Тип уроку: систематизація та узагальнення знань. Хід уроку I. Перевірка домашнього завдання @ Для перевірки домашнього завдання вчитель збирає зошити, але оскільки аналіз самостійної роботи необхідний (тим більше, […]...
- Узагальнення і систематизація знань з лексикології та фразеології ЛЕКСИКОЛОГІЯ. ФРАЗЕОЛОГІЯ УРОК № 75 Тема. Узагальнення і систематизація знань з лексикології та фразеології Мета: узагальнити й систематизувати знання учнів з теми “Лексикологія. Фразеологія”; удосконалювати навички практичного використання знань із цих тем в усному й писемному мовленні, користування різними видами словників; прищеплювати учням любов до рідної мови, культури. Обладнання: підручник. ХІД УРОКУ I. ОГОЛОШЕННЯ ТЕМИ […]...
- Узагальнення й систематизація знань про неметали, їх оксиди, гідрати. Розв’язання задач I СЕМЕСТР Тема 1. НЕМЕТАЛІЧНІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ЇХНІ СПОЛУКИ (18 год.) УРОК 15 Тема уроку. Узагальнення й систематизація знань про неметали, їх оксиди, гідрати. Розв’язання задач Цілі уроку: узагальнити й систематизувати знання учнів про неметали, їх оксиди, гідриди, гідрати; удосконалювати знання, уміння й навички учнів складати реакції іонного обміну, окисно-відновні реакції, розв’язувати задачі на вихід […]...
- Узагальнення й систематизація знань про нітрогеновмісні органічні сполуки II Семестр Тема 5. НІТРОГЕНОВМІСНІ ОРГАНІЧНІ СПОЛУКИ Урок 57 Тема уроку. Узагальнення й систематизація знань про нітрогеновмісні органічні сполуки Цілі уроку: узагальнити й систематизувати знання учнів про нітрогеновмісні органічні сполуки, рівні організації органічних сполук. Тип уроку: узагальнення й систематизації знань. Форми роботи: групова робота, семінар. Обладнання: картки-завдання. ХІД УРОКУ I. Організація класу II. Перевірка домашнього […]...