Нуль і мільярд

Тема. Нуль і мільярд

Мета: Продовжувати поглиблювати знання учнів про числа та дії над ними. Розвивати в учнів логічне мислення, творчу активність, допитливість.

Учні повинні вміти: читати і записувати числа з мільярдами, записувати числа у вигляді суми розрядних доданків, знати властивості нуля.

Хід уроку

І. Перевірка домашнього завдання.

Наявність домашнього завдання перевіряють чергові учні. Правильність завдання перевіряють коментуванням, а при необхідності із записами на дошці.

ІІ. Розв’язування вправ на дошці

під керівництвом учителя № 59, 68, 73, 75, 77, 81, 83.

1. Математичний диктант

А). Записати числами: дванадцять мільярдів два мільйони сто двадцять тисяч вісім, 168 мільярдів 320 мільйонів 265 тисяч 163, 20 мільярдів 40 мільйонів 62.

Б). Записати у вигляді суми розрядних доданків число: 35815464825.

В). Обчислити 128 – 128; 543 + 0; 648 – 0; 1246 . 0.

Г). У скільки разів зменшиться число 1840300, якщо закреслити два останні нулі.

Д). На скільки зменшиться число 153400, якщо закреслити два останні нулі.

2.Самоперевірка і взаємоперевірка диктанту в парах. Звірка відповідей з записами на дошці.

Вчитель ставить питання : чи вмієте ви читати

ребуси? Пояснює як потрібно розгадувати їх. Виконуються № 86 , 87 , 39, 40.

ІV. Гра “Кращий художник”.

Учні по двох виходять до дошки і малюють одночасно лівою “9” , а правою рукою цифру “6”.

V. Завдання додому.

§2. № 76, 79, 82, 84, 92.

V. Підведення підсумків уроку методом “Мікрофон “

1. Що нового ви дізналися на уроці?

2. Чи зрозуміли ви вивчений матеріал?

3. Чи цікаво вам було навчатись?


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...


Ви зараз читаєте: Нуль і мільярд