Велика буква у назвах міст, сіл, вулиць, річок. Навчальний діалог. Вимова й написання слова вулиця
Урок 52
Тема. Велика буква у назвах міст, сіл, вулиць, річок. Навчальний діалог. Вимова й написання слова вулиця
Мета: розширити й поглибити знання учнів про вживання великої літери; вчити правильно писати назви міст, сіл, вулиць, річок; учити складати діалог із дотриманням мовних нормативів та правил етикету; розвивати мовлення дітей, збагачувати словниковий запас; виховувати культуру спілкування.
Обладнання: фізична мапа України, мапа Харкова.
ХІД УРОКУ
I. Організаційний момент
II. Актуалізація опорних знань і мотивація
1. Перевірка домашнього завдання (вправи 227, 232)
Учні пояснюють уживання великої літери на письмі.
– Які слова слід завжди писати з великої літери?
2. Бесіда
– Прочитайте текст із вправи 240. Поясніть вживання великої букви.
– А що позначають слова Київ, Дніпро? Чому вони написані з великої літери, адже це не імена людей і не клички тварин?
III. Повідомлення теми й мети уроку
– Отже, сьогодні ми будемо вчитися писати з великої літери не тільки назви міст, сіл, річок, а й вулиць.
IV. Робота над вивченням нового матеріалу
1. Хвилинка чистопису
Ха Бе Де Десна
– Чому слово
2. Самостійна робота з підручником (вправа 234)
– Зробіть висновок із записаного. Звірте свої спостереження з правилом на с. 109.
– Які ще слова тепер ми завжди писатимемо з великої літери?
3. Робота з фізичною мапою України і мапою Харкова
I варіант: виписати назви найбільших міст України;
II варіант: виписати назви найбільших річок України;
III варіант: виписати назви гір і морів України;
IV варіант: виписати назви найбільших вулиць міста.
– Які слова ви записали з великої літери? Чому?
4. Фізкультхвилинка
V. Закріплення та систематизація знань
1. Робота в парах (вправа 237)
Перевірка – опитування пари.
2. Інструктаж щодо виконання домашнього завдання
– Прочитайте текст із вправи 241. Чого там не вистачає?
– Як ви напишете ці слова?
– Прочитайте завдання. Чи будете ви списувати текст?
3. Складання діалогу (вправа 233)
Учитель звертає увагу учнів на дотримання норм культури спілкування. Далі учням пропонується інсценувати складений діалог.
– Чи можна за такою адресою знайти, де мешкає хлопець?
– А як треба було назвати свою адресу?
4. Словникова робота
– Назвіть одним словом: простір між двома рядами будинків для їзди та ходіння; місце надворі, де люди збираються на прогулянку. (Вулиця)
– Прочитайте це слово в рамочці на с. 108. На що треба звернути увагу?
– Напишіть рядок слова у зошит і підкресліть ту літеру, яку в ньому слід запам’ятати.
– Запишіть, на якій вулиці ви живете.
– Яке слово ви написали з великої літери? Чому?
VI. Підсумок уроку
1. Бесіда
– Запишіть свою повну адресу. Прочитайте слова, які ви записали з великої літери. Чому?
– Які ще слова ви завжди писатимете з великої букви?
2. Гра “Будь уважний”
– Як тільки почуєте слово, що пишеться з великої букви, сплесніть у долоні.
Місто Київ, дівчинка Оленка, корова Зірка, собака Жук, пташка ластівка, річка Лопань, вулиця Армійська, Ірина Сергіївна, Павлик Золотухін.
– Чому слова пташка, ластівка пишемо з малої літери?
– А чому слова Ірина Сергіївна та Павлик Золотухін пишемо з великої літери?
VII. Домашнє завдання
Правило на с. 109, вправа 241.
Related posts:
- Велика буква у назвах міст, сіл, вулиць, річок СЛОВО §27 Велика буква у назвах міст, сіл, вулиць, річок 312. Попрацюйте в парах! 1. Прочитайте діалог в особах. Придумайте зачин і кінцівку цього тексту. – Чого ти плачеш, хлопчику? – Я загубився. – А чий ти? – Татків, – А на якій вулиці ти живеш? – На нашій. 2. Назвіть своє місто (село), свою […]...
- Велика буква в назвах вулиць, площ і майданів СЛОВО Велика буква в назвах вулиць, площ і майданів 58 1. Прочитайте текст. – Сьогодні я прощаюсь з вами, бо їду в Київ, – сказав дядько Володя. – Куди, куди? – став допитуватися Борис. – У Київ, у нашу столицю! – А що таке столиця? – Столиця – це найбільше й найважливіше місто на всю […]...
- Велика буква в іменах, по батькові та прізвищах людей. Вимова й написання слова черговий Урок 49 Тема. Велика буква в іменах, по батькові та прізвищах людей. Вимова й написання слова черговий Мета: ознайомити учнів з іменниками на позначення власних і загальних назв (без уживання термінів); навчити розрізняти їх, писати з великої літери імена, по батькові та прізвища; розвивати вміння групувати слова за певними ознаками; виховувати патріотичні почуття. ХІД УРОКУ […]...
- Каліграфічне написання великих букв українського алфавіту. Слова, близькі за значенням. Вимова та написання слів буква і літера, ганок, читання Урок 3 Тема. Каліграфічне написання великих букв українського алфавіту. Слова, близькі за значенням. Вимова та написання слів буква і літера, ганок, читання Мета: закріплювати навичку каліграфічного письма; вчити добирати слова, близькі за значенням; розширювати лексичний запас учнів; продовжувати формувати вміння переказувати; виховувати уважність, кмітливість. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Актуалізація опорних знань і мотивація […]...
- Аналіз контрольної роботи. Слова, що означають назви предметів. Складання речень. Вимова й написання слова портфель Урок 42 Тема. Аналіз контрольної роботи. Слова, що означають назви предметів. Складання речень. Вимова й написання слова портфель Мета: проаналізувати результати контрольної роботи; ознайомити дітей зі словами, які означають назви предметів, їх характерними ознаками; розвивати вміння класифікувати предмети; розширити уявлення учнів про різноманітність професій. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Аналіз контрольної роботи III. Актуалізація […]...
- ВЕЛИКА БУКВА И ЛАПКИ У ВЛАСНИХ НАЗВАХ Морфологія. Орфографія. Елементи стилістики Іменник § 5. ВЕЛИКА БУКВА И ЛАПКИ У ВЛАСНИХ НАЗВАХ Про те, як на письмі виділяють власні назви з-поміж загальних 34 Прочитайте речення. Знайдіть власні назви та простежте, як їх виділено з-поміж загальних. Зробіть висновок про особливості написання власних назв. 1. Земля обертається навколо Сонця. 2. Працівників школи привітали з Днем […]...
- ВЕЛИКА БУКВА І ЛАПКИ У ВЛАСНИХ НАЗВАХ Мета: навчальна: поглибити знання учнів про іменник, його граматичні категорії; узагальнити знання учнів про велику букву і лапки у власних назвах; формувати навики розпізнання іменників у текстах; розвивальна: розвивати вміння школярів виділяти головне в темі, що вивчається; уміння використовувати іменники у власних висловлюваннях; виховна: виховувати відповідальне ставлення до вивчення української мови. Внутрішньопредметні зв’язки: синтаксис, орфографія, […]...
- ВЕЛИКА БУКВА ТА ЛАПКИ У ВЛАСНИХ НАЗВАХ Морфологія та орфографія. Іменник § 24. ВЕЛИКА БУКВА ТА ЛАПКИ У ВЛАСНИХ НАЗВАХ Про те, як на письмі виділяють власні назви з-поміж загальних 197 Прочитайте реченя. Знайдіть власні назви та простежте, як їх виділено з-поміж загальних. Зробіть висновок про особливості написання власних назв. 1. Земля обертається навколо Сонця. 2. Працівників школи привітали з Днем учителя. […]...
- Велика буква і лапки у власних назвах – Іменник МОРФОЛОГІЯ. ОРФОГРАФІЯ Іменник Велика буква і лапки у власних назвах 1. З великої букви пишуться: А) імена, по батькові, прізвища, псевдоніми, прізвиська людей: ПАвло МИхайлович ГУбенко (Остап Вишня), ЯРослав МУдрий, але донжуан, меценат, рентген (загальні назви); Б) назви божеств і міфологічних істот: ГОсподь, БОг, МАти БОжа, ІСус ХРистос, СИн БОжий, СВятий ДУх, БУдда, АРтеміда, КИй, […]...
- Ненаголошені голосні звуки [е], [и] в корені слова, їх вимова порівняно з наголошеними. Перевірка написання ненаголошеного голосного за допомогою зміни слова в добору спільнокореневих слів. Складання речень Урок 89 Тема. Ненаголошені голосні звуки [е], [и] в корені слова, їх вимова порівняно з наголошеними. Перевірка написання ненаголошеного голосного за допомогою зміни слова в добору спільнокореневих слів. Складання речень Мета: формувати вміння правильно вимовляти й писати слова з ненаголошеними голосними е, и в корені слова; вчити розпізнавати слова, які треба перевіряти; вчити добирати перевірні […]...
- Поняття про службові слова, їх роль у реченні. Вживання службових слів для зв’язку слів у реченні. Навчальний діалог Урок 73 Тема. Поняття про службові слова, їх роль у реченні. Вживання службових слів для зв’язку слів у реченні. Навчальний діалог Мета: дати учням уявлення про службові слова та їх роль у реченні; формувати навички правильно вимовляти їх та писати окремо від інших слів; вчити складати текст з деформованих речень, вести діалог; виховувати любов до […]...
- Старі й нові слова в українській мові. Переказування тексту. Вимова й написання слів шофер, телевізор Урок 12 Тема. Старі й нові слова в українській мові. Переказування тексту. Вимова й написання слів шофер, телевізор Мета: продемонструвати учням, що мова – живий організм, який постійно вдосконалюється й розвивається; познайомити дітей зі шляхами розвитку й збагачення мови; розвивати мовлення й збагачувати активний словниковий запас учнів; виховувати бажання вивчати мову і мовні явища, бути […]...
- Слово. Речення. Складання речень за малюнками та опорними словами. Правильна вимова й написання слова олень Урок 7 Тема. Слово. Речення. Складання речень за малюнками та опорними словами. Правильна вимова й написання слова олень Мета: поглибити знання учнів про речення, його будову; розвивати зв’язне мовлення; виховувати повагу до старших, працелюбність. Обладнання: предметний малюнок оленя; картина із зображенням відльоту птахів. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Актуалізація опорних знань і мотивація навчання […]...
- Повторення матеріалу за темою “Слова, що означають назви предметів”. Вимова й правопис слова метро Урок 54 Тема. Повторення матеріалу за темою “Слова, що означають назви предметів”. Вимова й правопис слова метро Мета: узагальнити й закріпити знання про іменник; поглиблювати знання про головні члени речення; збагачувати словниковий запас учнів, дати уявлення про омоніми (без уживання терміна); виховувати логічне мислення, допитливість. Обладнання: предметний малюнок метро, плакат “Їстівні та отруйні гриби”. ХІД […]...
- Сила голосу і швидкість мовлення. Слова ввічливості. Ситуативні діалогічні вправи. Вимова й написання слів бібліотека, змагання Урок 15 Тема. Сила голосу і швидкість мовлення. Слова ввічливості. Ситуативні діалогічні вправи. Вимова й написання слів бібліотека, змагання Мета: продовжити знайомити дітей із правилами культури мовлення; удосконалювати вміння складати діалоги, дотримуючись правил культури мовлення; розвивати й збагачувати лексичний запас учнів; виховувати вміння співпрацювати в парі. Обладнання: етимологічні, тлумачні словники. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент […]...
- Закріплення знань про види речень за метою висловлювання. Складання усної розповіді “День народження” за малюнком та поданим планом. Вимова й написання слова листопад Урок 35 Тема. Закріплення знань про види речень за метою висловлювання. Складання усної розповіді “День народження” за малюнком та поданим планом. Вимова й написання слова листопад Мета: систематизувати й закріпити знання учнів про речення; вчити будувати речення різних тестів; розвивати мовлення дітей; виховувати культуру сосунків і спілкування. Обладнання:тлумачні словники. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. […]...
- Велика літера у кличках тварин. Складання опису тварин Урок 51 Тема. Велика літера у кличках тварин. Складання опису тварин Мета: поглибити й розширити знання учнів про вживання великої літери на письмі; вчити писати клички тварин з великої літери; розрізняти назви тварин та їх клички; розвивати мовні вміння; виховувати любов до братів наших менших. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Актуалізація опорних знань і […]...
- Слова, що називають дії предметів. Складання речень за малюнками. Вимова й написання слів ковзатись, ковзанка, ковзани Урок 65 Тема. Слова, що називають дії предметів. Складання речень за малюнками. Вимова й написання слів ковзатись, ковзанка, ковзани Мета: ознайомити учнів з лексичним значенням слів, які відповідають на питання що робити? що зробити?; формувати вміння впізнавати серед інших частин мови слова, що називають дії предметів; збагачувати словниковий запас учнів; навчити правильно вимовляти й писати […]...
- Перенос слів зі збігом приголосних звуків. Правильна вимова та написання слів уклонитися, уклін, уклінно Урок 5 Тема. Перенос слів зі збігом приголосних звуків. Правильна вимова та написання слів уклонитися, уклін, уклінно Мета: вчити ділити для переносу слова зі збігом приголосних звуків; закріплювати вміння визначати кількість складів і переносити слова з рядка в рядок; збагачувати лексичний запас учнів; виховувати любов до українського слова, до народної творчості. ХІД УРОКУ I. Організаційний […]...
- Закріплення знань про слова, що означають назви предметів. Навчальне аудіювання за текстом “Ніч і день”. Вимова і правопис слова театр та назв днів тижня Урок 47 Тема. Закріплення знань про слова, що означають назви предметів. Навчальне аудіювання за текстом “Ніч і день”. Вимова і правопис слова театр та назв днів тижня Мета: закріпити знання дітей про слова – назви предметів; вчити використовувати їх у мовленні, збагачуючи словниковий запас дітей; удосконалювати вміння знаходити слова – назви предметів серед інших слів; […]...
- Слова з ненаголошеними е, и, правопис яких треба запам’ятати. Перевірка написання слів за словником. Складання розповіді за малюнком і питаннями. Вимова й написання слів крига, крижина, крижинка Урок 91 Тема. Слова з ненаголошеними е, и, правопис яких треба запам’ятати. Перевірка написання слів за словником. Складання розповіді за малюнком і питаннями. Вимова й написання слів крига, крижина, крижинка Мета: вчити правильно визначити, які слова треба перевіряти за орфографічним словником; формувати навичку правильного ним користування; збагачувати активний словниковий запас учнів; вчити складати розповідь за […]...
- Слова, найважливіші для висловлення думки в реченні, тексті. Навчальний діалог. (Вправи 21-24) Тема. Слова, найважливіші для висловлення думки в реченні, тексті. Навчальний діалог. (Вправи 21-24). Мета. Поглибити знання учнів про текст і формувати вміння вживати у зв’язних висловлюваннях слова, що вказують на часову послідовність, послідовність подій; виховувати інтерес до слова, прищеплювати любов до художнього образного мовлення. Обладнання: таблиця “Типи текстів”, портрет Дмитра Павличка, збірки поезій Д. Павличка, […]...
- Вимова та написання слів із дзвінкими приголосними в кінці слова й складу перед глухими. Складання усної розповіді за малюнком Урок 102 Тема. Вимова та написання слів із дзвінкими приголосними в кінці слова й складу перед глухими. Складання усної розповіді за малюнком Мета: поглибити знання учнів про дзвінкі та глухі приголосні в українській мові; сформувати навичку правильної вимови дзвінких приголосних у кінці складу та слова; розвивати орфоепічну чіткість; виховувати уважність і старанність. ХІД УРОКУ I. […]...
- Дзвінкі та глухі приголосні. Вимова й написання слова космонавт Урок 101 Тема. Дзвінкі та глухі приголосні. Вимова й написання слова космонавт Мета: дати уявлення про диференціацію приголосних за способом творення, за дзвінкістю – глухістю; вчити розпізнавати дзвінкі та глухі приголосні; розвивати орфоепічну грамотність; виховувати патріотичні почуття. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Актуалізація опорних знань та мотивація навчання 1. Перевірка домашнього завдання (вправа 188) […]...
- Другорядні члени речення. Складання речень за схемою. Навчальне аудіювання (“Рідний край”). Вимова й написання слова Батьківщина Урок 37 Тема. Другорядні члени речення. Складання речень за схемою. Навчальне аудіювання (“Рідний край”). Вимова й написання слова Батьківщина Мета: ознайомити з поняттями члени речення, головні члени речення, другорядні члені речення; вчити знаходити в реченні його головні і другорядні члени; розвивати увагу, спостережливість, пам’ять; виховувати патріотичні почуття. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Актуалізація опорних […]...
- Уявлення про один предмет і багато предметів. Практичне вживання форм однини і множини (без уживання термінів). Вимова й написання слів ясен і календар Урок 45 Тема. Уявлення про один предмет і багато предметів. Практичне вживання форм однини і множини (без уживання термінів). Вимова й написання слів ясен і календар Мета: ознайомити учнів з числом іменника (без уживання термінів); вправляти у змінюванні слів – назв предметів за числами, визначенні числа наведених слів; розвивати уважність, мислення учнів; виховувати інтерес до […]...
- Роздільне написання слів у реченнях. Складання розповіді за малюнком. Вимова й правопис слів завдання, ведмідь Урок 9 Тема. Роздільне написання слів у реченнях. Складання розповіді за малюнком. Вимова й правопис слів завдання, ведмідь Мета: повторити й вдосконалити знання про будову речення; закріплювати вміння починати писати речення з великої букви; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати працелюбність і старанність у роботі. Обладнання: предметні малюнки ведмедя, помідорів, цибулі. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент […]...
- Вимова і написання префіксів з-, с БУДОВА СЛОВА. СЛОВОТВІР. ОРФОГРАФІЯ УРОК № 82 Тема. Вимова і написання префіксів з-, с – Мета: поглибити знання учнів про вимову та написання префіксів з-, с-; формувати вміння утворювати нові слова за допомогою префіксів, правильно їх писати; виховувати чесність, доброту. Обладнання:підручник, текст вибіркового диктанту. ХІД УРОКУ I. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ УЧНІВ Перевірка домашнього завдання. II. […]...
- Велика буква в іменах, по батькові та прізвищах СЛОВО §25 Велика буква в іменах, по батькові та прізвищах 296. 1. Назви своє ім’я та імена кількох своїх друзів. 2. Назви ім’я та по батькові своєї вчительки чи вчителя, мами, тата. 3. Назви своє прізвище та прізвище свого однокласника. 4. Що тобі відомо про написання імен, по батькові та прізвищ людей? Імена, по батькові […]...
- Роль дієслів (без уживання терміна) у мовленні. Зв’язок дієслів з іменниками в реченні. Доповнення тексту. Вимова й написання слів килим, парасолька Урок 66 Тема. Роль дієслів (без уживання терміна) у мовленні. Зв’язок дієслів з іменниками в реченні. Доповнення тексту. Вимова й написання слів килим, парасолька Мета: закріпити знання про слова, які називають дії предметів; навчитися правильно вимовляти і писати слова килим, парасолька; розвивати спостережливість, працелюбність, повагу до народної творчості. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Актуалізація […]...
- Слова, що називають ознаки предметів. Роль прикметника (без уживання терміна) у мовленні. Вимова й правопис слова ознака Урок 56 Тема. Слова, що називають ознаки предметів. Роль прикметника (без уживання терміна) у мовленні. Вимова й правопис слова ознака Мета: ознайомити учнів зі словами – ознаками предметів; формувати вміння ставити запитання до назв ознак предметів; збагачувати лексичний запас учнів; виховувати старанність, уважність. Обладнання: предметні малюнки перцю, кавуна, тигра. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. […]...
- Велика буква і лапки в іменниках ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО В ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ Урок № 6 Тема: Велика буква і лапки в іменниках Мета: повторити відомості про написання власних назв з великої букви та в лапках; удосконалювати вміння розрізняти іменники – власні та загальні назви; формувати вміння обrрунтовувати вживання великої букви та лапок у власних назвах відповідним правилом; розвивати мислення, пам’ять, культуру усного […]...
- Звуко-буквений аналіз слів. Складання розповіді на тему “Наші літні канікули”. Вимова й правопис слова виразно Урок 2 Тема. Звуко-буквений аналіз слів. Складання розповіді на тему “Наші літні канікули”. Вимова й правопис слова виразно Мета: удосконалювати вміння аналізувати звуко-буквений склад слів; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати вміння складати розповіді за малюнками; виховувати в учнів культуру слухача й співрозмовника. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Актуалізація опорних знань і мотивація навчання 1. […]...
- Звук [ф], позначення його буквою “еф”. Складання речень. Вимова й написання слів факел, смолоскип Урок 96 Тема. Звук [ф], позначення його буквою “еф”. Складання речень. Вимова й написання слів факел, смолоскип Мета: вчити правильно артикулювати слова зі звуками [хв] і [ф]; вправляти у правильній вимові слів із цими звуками; вчити конструювати речення із поданих слів; з’ясувати значення слів смолоскип і факел, навчити правильно їх вимовляти і писати; виховувати чіткість […]...
- Зв’язок прикметників з іменниками в реченні. Складання діалогу. Доповнення тексту. Вимова й правопис слова гудзик Урок 58 Тема. Зв’язок прикметників з іменниками в реченні. Складання діалогу. Доповнення тексту. Вимова й правопис слова гудзик Мета: вчити встановлювати зв’язки між прикметниками та іменниками в реченні; закріплювати вміння ставити питання до слів – ознак предметів; збагачувати словниковий запас учнів; формувати вміння вести діалог в уявній ситуації; виховувати толерантність у співпраці. Обладнання: предметні малюнки […]...
- Велика буква у кличках тварин СЛОВО §26 Велика буква у кличках тварин 304. Попрацюйте разом! 1. Прочитайте і спишіть. Назви тварин: корова, кінь, собака, кіт. Клички тварин: Рябуха, Орлик, Сірко, Пушок. 2. Розкажіть, які казки про тварин ви читали. Пригадайте клички цих тварин. Клички тварин пишуться з великої букви. 305. Попрацюйте разом! 1. Прочитайте. В ГОСТЯХ У ЛІСНИКА Посипався сніжок, […]...
- Іменники, що означають назви істот і неістот. Загальні і власні назви. Велика літера і лапки у власних назвах І СЕМЕСТР ІМЕННИК Урок 16 Тема: Іменники, що означають назви істот і неістот. Загальні і власні назви. Велика літера і лапки у власних назвах Мета: повторити вивчене про іменники, що означають назви істот і неістот, удосконалювати вміння їхнього розрізнення, розвивати логічне мислення, пам’ять; виховувати пошану до хліба та нелегкої праці хлібороба. Тип уроку: комбінований урок […]...
- Поняття про текст. Розрізнення груп окремих речень і тексту. Заголовок, його відповідність змісту, тексту. Вимова й написання слів гроно, китиця Урок 19 Тема. Поняття про текст. Розрізнення груп окремих речень і тексту. Заголовок, його відповідність змісту, тексту. Вимова й написання слів гроно, китиця Мета: ознайомити дітей з поняттям текст; формувати уявлення про текст як форму зв’язного висловлювання, його характерні ознаки; розвивати вміння визначати тему тексту, добирати заголовок до тексту відповідно до змісту тексту;виховувати вміння бачити […]...
- Вимова і написання слів із подовженими м’якими приголосними ФОНЕТИКА. ОРФОЕПІЯ. ГРАФІКА. ОРФОГРАФІЯ УРОК № 53 Тема. Вимова і написання слів із подовженими м’якими приголосними Мета: закріпити здобуті учнями знання про написання слів з подвоєними буквами; збагачувати словниковий запас школярів; прищеплювати інтерес до сучасної науки. Обладнання: підручник, текст диктанту. ХІД УРОКУ I. ОГОЛОШЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ II. МОТИВАЦІЯ НАВЧАННЯ ШКОЛЯРІВ III. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ […]...
- Вступ. Звуки мовлення. Букви. Каліграфічне написання малих букв українського алфавіту. Вимова та правопис слів азбука, абетка, алфавіт і вересень Урок 1 Тема. Вступ. Звуки мовлення. Букви. Каліграфічне написання малих букв українського алфавіту. Вимова та правопис слів азбука, абетка, алфавіт і вересень Мета: ознайомити учнів зі структурою підручника, з умовними позначеннями; замотивувати дітей до вивчення рідної мови; з’ясувати рівень знань учнів про звуки мовлення, букви; закріпити вміння каліграфічного письма малих букв українського алфавіту; виховувати любов […]...