Задачі на знаходження числа за даним значенням його дробу – Приклади розв’язування типових завдань


Математика – Алгебра

Приклади розв’язування типових завдань

Задачі на знаходження числа за даним значенням його дробу

Задача 1. Для класу купили зошити, ручки та олівці. Вартість зошитів становила Задачі на знаходження числа за даним значенням його дробу  Приклади розвязування типових завдань вартості всієї покупки, вартість ручок – Задачі на знаходження числа за даним значенням його дробу  Приклади розвязування типових завдань, а вартість олівців – 70 гривень, що залишились. Знайти вартість покупки.
Розв’язання
1) Задачі на знаходження числа за даним значенням його дробу  Приклади розвязування типових завдань – таку частину вартості ­всієї покупки становить вартість ручок і зо­шитів.
2) Задачі на знаходження числа за даним значенням його дробу  Приклади розвязування типових завдань

class=""/> – таку частину вартості всієї покупки становить вартість олівців.
3) Задачі на знаходження числа за даним значенням його дробу  Приклади розвязування типових завдань (грн) – вартість покупки.
Відповідь: вартість покупки – 336 гривень.
Задача 2. Автобуси становлять Задачі на знаходження числа за даним значенням його дробу  Приклади розвязування типових завдань усіх машин автопарку, вантажівки – Задачі на знаходження числа за даним значенням його дробу  Приклади розвязування типових завдань решти. Крім них є у парку 33 легкові машини. Скільки всього машин в авто­парку?
Розв’язання
1) Задачі на знаходження числа за даним значенням його дробу  Приклади розвязування типових завдань складають вантажівки й легкові машини від усіх машин парку.
2) Задачі на знаходження числа за даним значенням його дробу  Приклади розвязування типових завдань складають вантажівки від загальної кількості машин парку.
3) Задачі на знаходження числа за даним значенням його дробу  Приклади розвязування типових завдань – таку частину загальної кількості машин складають легкові машини.
4) Задачі на знаходження числа за даним значенням його дробу  Приклади розвязування типових завдань (маш.) – загальна кількість машин у парку.
Відповідь: загальна кількість машин – 84.1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5,00 out of 5)Річки північної америки.
Ви зараз читаєте: Задачі на знаходження числа за даним значенням його дробу – Приклади розв’язування типових завдань