КОНТРОЛЬНА РОБОТА ЗА РІК. (Розв’язування прикладів)
Мета: перевірити рівень сформованості обчислювальних навичок, знання порядку виконання дій одного ступеня і різних ступенів, уміння порівнювати іменовані числа; виховувати культуру оформлення письмових робіт.
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. КОНТРОЛЬНА РОБОТА
1. Математичний диктант (для обох варіантів).
А) Число 78 зменшити на різницю чисел 50 і 10;
Б) число 60 збільшити на добуток чисел 2 і 9;
В) число 100 зменшити на частку чисел 27 і 3;
Г) добуток чисел 3 і 6 збільшити на 34;
Д) число 27 розділити на 3 і додати 91;
Є)
1 варіант
2. Обчислити значення виразів.
3. Порівняти. Поставити необхідні знаки.
4. Замість [ ] поставити потрібне число.
5*. Вставити замість зірочки відповідний знак дії, щоб рівності були правильні.
2 варіант
2. Обчислити значення виразів.
3. Порівняти. Поставити необхідні знаки.
4. Замість [ ] поставити потрібне число:
5. Вставити замість зірочки
Шкала оцінювання
1 з.- 3 бали: по 0,5 бала за вираз.
2 з.- 4 бали: по 0,5 бала за вираз.
3 з.- 2 бали: 0,5 бала за нерівність.
4 з.- 1 бал: по 0,5 бала – за правильно визначений компонент дії.
5 з.- 2 бали.
Фізкультхвилинка
III. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ ЗАДАЧ
1) Є дві посудини місткістю в 3 л і в 5 л. Інших місткостей немає. Як налити з водопровідного крану в більшу посудину 1 л води?
Розв’язання. Наллємо в малу посудину з крану Злі переллємо їх у велику посудину. Знову наллємо в малу посудину з крану Злі віділлємо з неї у велику посудину 2 л (поки не заповнимо велику посудину). У малій посудині залишиться 1 л. Випорожнимо велику посудину і переллємо в неї 1 л з малої.
2) Серед цих фігур є квадрати і трикутники; великі, маленькі і середні, чорні і білі. Скільки фігур мають з фігурою А тільки дві однакові властивості?
Розв’язання. Фігура А – великий білий квадрат. Тільки дві однакові властивості з ним мають великий білий трикутник (розмір і колір), великий чорний квадрат (розмір і форма), маленький і середній білі квадрати (колір і форма).
Відповідь: 4 фігури.
3) Перед довгою розлукою п’ятеро друзів обмінялися фотографіями: кожен дав кожному по одній своїй фотографії. Скільки їм для цього знадобилося фотографій?
Розв’язання
– Перший спосіб. Кожен дав по чотири фотографії, тому всього знадобилося 4 • 5 = 20 фотографій.
– Другий спосіб. Кожен отримав по чотири фотографії, тому всього знадобилося 4 • 5 = 20 фотографій.
Відповідь: 20.
IV. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
Related posts:
- Контрольна робота № 5 з теми “МЕХАНІЧНА РОБОТА ТА ЕНЕРГІЯ” Тип уроку: урок контролю знань. Мета: оцінити знання, уміння та навички з вивченої теми. Обладнання та наочність: тексти контрольної роботи. Відеофрагмент:_______________________ Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ III. ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ Приблизний варіант контрольної роботи Рівень 1 (3 бали) 1. Запишіть формулу для обчислення механічної роботи. (0,5 бала) 2. Брусок рівномірно тягнуть […]...
- Контрольна робота № 4 з теми “ВЗАЄМОДІЯ ТІЛ” Тип уроку: урок контролю знань. Мета: оцінити знання, уміння та навички з вивченої теми. Обладнання та наочність: тексти контрольної роботи. Відеофрагмент:______________________________ Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ III. ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ Приблизний варіант контрольної роботи Рівень 1 (3 бали) 1. У трьох однакових посудинах налиті спирт, вода, олія. Яка з рідин найменше […]...
- Контрольна робота за темою “Тиск твердих тіл, рідин і газів” Мета : перевірити рівень навчальних досягнень учнів з теми “Тиск твердих тіл, рідин і газів”; розвивати логічне та алгоритмічне мислення; виховувати культуру оформлення контрольної роботи. Тип уроку : урок перевірки знань, умінь, навичок. Обладнання : картки для тематичного оцінювання. ХІД УРОКУ І. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ ІІ. ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ Працюємо самостійно. Варіант 1 1. (0,5 […]...
- Контрольна робота № 2 з теми “МЕХАНІЧНИЙ РУХ” Тип уроку: урок контролю знань. Мета: оцінити знання, уміння та навички учнів з вивченої теми. Обладнання та наочність: тексти контрольної роботи. Відеофрагмент:______________________________ Хід уроку І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ III. ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ Приблизний варіант контрольної роботи Рівень 1 (3 бали) 1. Закінчіть фразу: (0,5 бала) Тіло, відносно якого фіксується положення тіла, що […]...
- КОНТРОЛЬНА РОБОТА ЗА РІК. (Розв’язування задач) Мета: перевірити рівень сформованості навичок розв’язувати прості і складені задачі; виховувати культуру оформлення робіт. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. КОНТРОЛЬНА РОБОТА 1 варіант 1. Учні посадили 40 дубів, а лип – на 8 більше. Скільки всього дерев посадили учні? 2. У коморі стояли 52 банки соку, з них 35 банок березового, а інші – […]...
- Контрольна робота № 3 з теми “ВЗАЄМОДІЯ ТІЛ. СИЛА” Тип уроку: урок контролю знань. Мета: оцінити знання, уміння та навички учнів з вивченої теми. Обладнання та наочність: тексти контрольної роботи. Відеофрагмент:________________________________ Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ III. ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ Приблизний варіант контрольної роботи. Рівень 1 (3 бали) 1. Закінчіть фразу: (0,5 бала) Явище зберігання швидкості руху тіла за відсутності […]...
- Контрольна робота № 1 з теми “ФІЗИКА ЯК ПРИРОДНИЧА НАУКА. ПІЗНАННЯ ПРИРОДИ” Тип уроку: урок контролю знань. Мета: оцінити знання, уміння та навички учнів з вивченої теми. Обладнання та наочність: тексти контрольної роботи. Відеофрагмент:____________________________ Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ III. ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ Приблизний варіант контрольної роботи. Рівень 1 (3 бали) 1. Виберіть правильну відповідь (1,5 бала): 1) Площа позначається: A) V; Б) […]...
- ПОРЯДОК ДІЙ У ВИРАЗАХ. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ І ПРИКЛАДІВ, ЯКІ ВКЛЮЧАЮТЬ МНОЖЕННЯ ЧИСЛА 8 Мета: закріплювати знання табличних випадків множення числа 8; формувати вміння розв’язувати задачі; повторити і систематизувати знання учнів про порядок виконання арифметичних дій; удосконалювати обчислювальні навички; розвивати логічне мислення, творчі здібності; виховувати уважність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Перевірка домашнього завдання (с. 142, завдання 895; 896) Завдання 895 – Прочитайте вирази […]...
- Контрольна робота № 7 (підсумкова) УРОКИ 63-70 Уроки 63-70 відповідають V розділу програми з алгебри та початків аналізу “Резерв навчального часу”, і вчитель може використовувати цей час на власний розсуд з урахуванням рівня математичної підготовки учнів. Ці години можна використати на повторення на початку навчального року, як додаткові години на окремі теми або для узагальнення й систематизацію матеріалу і повторення […]...
- Тематична контрольна робота № 1 за темою “Подільність чисел” Урок № 9 Тематична контрольна робота № 1 за темою “Подільність чисел” Мета: перевірити рівень засвоєння програмних знань, умінь з теми “Подільність натуральних чисел”. Тип уроку: перевірка знань, навичок та вмінь. Хід уроку Тематична контрольна робота № 1 Варіант 1 1. Які з чисел: 78; 123; 226; 501; 827; 954; 1440; 29 054; 3 254 […]...
- ВЗАЄМОЗВ’ЯЗОК МІЖ МНОЖЕННЯМ І ДІЛЕННЯМ. СКЛАДАННЯ ПРИКЛАДІВ НА ДІЛЕННЯ З ПРИКЛАДІВ НА МНОЖЕННЯ. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ АРИФМЕТИЧНІ ДІЇ МНОЖЕННЯ І ДІЛЕННЯ Урок 59. ВЗАЄМОЗВ’ЯЗОК МІЖ МНОЖЕННЯМ І ДІЛЕННЯМ. СКЛАДАННЯ ПРИКЛАДІВ НА ДІЛЕННЯ З ПРИКЛАДІВ НА МНОЖЕННЯ. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ Мета: навчати учнів використовувати зв’язок дій множення і ділення для розв’язування прикладів; формувати вміння складати приклади на ділення з прикладів на множення; розвивати обчислювальні навички, логічне мислення, вміння узагальнювати, аналізувати, групувати; виховувати акуратність, […]...
- Підсумкова контрольна робота з курсу математики за 5 клас Урок 126 Тема. Підсумкова контрольна робота з курсу математики за 5 клас Варіант 1 1°. Знайдіть значення виразу й округліть його до десятих: (4,1 – 0,66 : 1,2) – 0,6 + 0,125. 2°. Михайлик ішов з одного села в інше 0,7 год. полем і 0,9 год. через ліс, пройшовши 5,31 км. З якою швидкістю ішов […]...
- Тематична контрольна робота “Механічна робота та енергія” Мета : перевірити якість засвоєння знань учнями з теми “Робота і енергія”; встановити рівень навчальних досягнень учнів; розвивати логічне мислення і увагу, уміння правильно розподіляти час та цінувати кожну хвилину; виховувати вимогливість до себе. Тип уроку : контролю та оцінки знань, вмінь, навичок. Обладнання : картки для тематичного оцінювання. ХІД УРОКУ Варіант 1 1. Яке […]...
- ТАБЛИЦЯ ДІЛЕННЯ НА 9. ЗАСТОСУВАННЯ ТАБЛИЦІ ДІЛЕННЯ НА 9 АРИФМЕТИЧНІ ДІЇ МНОЖЕННЯ ТА ДІЛЕННЯ (продовження) Урок 120. ТАБЛИЦЯ ДІЛЕННЯ НА 9. ЗАСТОСУВАННЯ ТАБЛИЦІ ДІЛЕННЯ НА 9 Мета: ознайомити учнів із таблицею ділення на 9; вправляти у використанні табличних випадків під час виконання завдань різних видів; удосконалювати обчислювальні навички, розвивати логічне мислення, математичне мовлення; виховувати пізнавальний інтерес. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ […]...
- ЗВ’ЯЗОК ДІЙ ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ. СКЛАДАННЯ ПРИКЛАДІВ НА ВІДНІМАННЯ ІЗ ПРИКЛАДІВ НА ДОДАВАННЯ. ПРАВИЛО ЗНАХОДЖЕННЯ НЕВІДОМОГО ДОДАНКА. РОЗПІЗНАВАННЯ ГЕОМЕТРИЧНИХ ФІГУР ОЗНАКИ І ВЛАСТИВОСТІ ПРЕДМЕТІВ. МНОЖИНИ. ГЕОМЕТРИЧНІ ФІГУРИ. НАТУРАЛЬНІ ЧИСЛА 1-10 І ЧИСЛО 0 Урок 44. ЗВ’ЯЗОК ДІЙ ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ. СКЛАДАННЯ ПРИКЛАДІВ НА ВІДНІМАННЯ ІЗ ПРИКЛАДІВ НА ДОДАВАННЯ. ПРАВИЛО ЗНАХОДЖЕННЯ НЕВІДОМОГО ДОДАНКА. РОЗПІЗНАВАННЯ ГЕОМЕТРИЧНИХ ФІГУР Мета: розкрити взаємозв’язок між додаванням і відніманням; ознайомити учнів з правилом знаходження невідомого доданка; вчити складати приклади на віднімання із […]...
- Контрольна робота № 6 УРОК 76 Тема. Контрольна робота № 6 Мета: перевірити рівень знань учнів з вивчених тем. ХІД УРОКУ Варіант I 1. Обчислити письмово. 624 : 8, 2 736 : 6, 7 347 : 3. 2. Із чисел 2, 6, 10, 18 вибрати такі значення х, за яких нерівність буде правильною. 180 : х < 50 3. […]...
- Контрольна робота № 7 УРОК 84 Тема. Контрольна робота № 7 Мета: перевірити рівень знань учнів. ХІД УРОКУ Варіант I 1. Знайти і записати. – 1/6 від 3 год., 2/4 від 1 хв., 3/5 від 2 км. – Число, 1/3 якого дорівнює 80. – 1/2 гарбуза становить 4 кг. Яка маса всього гарбуза? 2. Порівняти. 1/5 км і 2 […]...
- СКЛАДАННЯ І ОБЧИСЛЕННЯ ПРИКЛАДІВ ЗА ТАБЛИЦЕЮ. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧІ, ЩО МІСТИТЬ ПОНЯТТЯ “СТІЛЬКИ Ж”. ОБЧИСЛЕННЯ ПРИКЛАДІВ НА ДВІ ДІЇ ОЗНАКИ І ВЛАСТИВОСТІ ПРЕДМЕТІВ. МНОЖИНИ. ГЕОМЕТРИЧНІ ФІГУРИ. НАТУРАЛЬНІ ЧИСЛА 1-10 І ЧИСЛО 0 Урок 48. СКЛАДАННЯ І ОБЧИСЛЕННЯ ПРИКЛАДІВ ЗА ТАБЛИЦЕЮ. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧІ, ЩО МІСТИТЬ ПОНЯТТЯ “СТІЛЬКИ Ж”. ОБЧИСЛЕННЯ ПРИКЛАДІВ НА ДВІ ДІЇ Мета: вчити учнів складати й обчислювати приклади за таблицею, розв’язувати задачі, що містять поняття “стільки ж”, обчислювати приклади на дві дії; розвивати […]...
- Контрольна робота 1 за темами 1, 2 “Інформація та інформаційні процеси. Інформаційна система” ТЕМА 2. ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА (5 ГОДИН) Урок 10 Контрольна робота 1 за темами 1, 2 “Інформація та інформаційні процеси. Інформаційна система” Мета: перевірка знань, умінь та навичок учнів з теми. Тип уроку: урок контролю знань, умінь та навичок. ХІД УРОКУ І варіант II варіант І рівень (тестові завдання – за кожну правильну відповідь по 0,5 […]...
- Контрольна робота з теми “Електронні таблиці” ТЕМА 5.4. ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ (10 ГОДИН) Урок 58 Контрольна робота з теми “Електронні таблиці” Мета: перевірка знань, вмінь та навичок учнів з теми “Електронні таблиці”. Тип уроку: урок контролю знань, умінь та навичок. ХІД УРОКУ І варіант II варіант І рівень (тестові завдання, за кожну правильну відповідь по 0,5 бала) 1. Основний документ EXCEL – […]...
- Контрольна робота № 1 з теми “Неметали та їхні сполуки” I СЕМЕСТР Тема 1. НЕМЕТАЛІЧНІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ЇХНІ СПОЛУКИ (18 год.) УРОК 16 Тема уроку. Контрольна робота № 1 з теми “Неметали та їхні сполуки” Цілі уроку: узагальнити та скоригувати знання учнів з теми “Неметали та їхні сполуки”; визначити рівень навчальних досягнень учнів з теми, розуміння основних понять, уміння використовувати їх на практиці. Тип уроку: […]...
- Тематична контрольна робота з теми “Органічні сполуки” Тема 3 НАЙВАЖЛИВІШІ ОРГАНІЧНІ СПОЛУКИ Урок 61 Тема уроку. Тематична контрольна робота з теми “Органічні сполуки” Цілі уроку: узагальнити й скоригувати знання учнів з теми “Органічні сполуки”; з’ясувати рівень навчальних досягнень учнів з теми, розуміння основних понять, уміння використовувати їх на практиці. Тип уроку: контролю й коригування знань, умінь і навичок. Форма роботи: письмова самостійна […]...
- Контрольна робота з теми “Ділення багатоцифрових чисел на круглі числа” Тема. Контрольна робота з теми “Ділення багатоцифрових чисел на круглі числа”. Мета. Перевірити вміння учнів розв’язувати задачі, виконувати ділення багато – цифрових чисел на круглі з остачею та без остачі, розв’язувати рівняння. Варіант 1 1. Знайди частки й остачі письмово. 520 : 70 (= 7, ост. 30) 290 : 30 (= 9. ост. 20) 475 […]...
- Контрольна робота з теми “Металічні елементи та їхні сполуки” ІІ семестр Тема 2. МЕТАЛІЧНІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ЇХНІ СПОЛУКИ (13 годин) УРОК 34 Контрольна робота з теми “Металічні елементи та їхні сполуки” Цілі уроку: узагальнити й систематизувати знання учнів з теми “Металічні елементи та їхні сполуки”; визначити рівень навчальних досягнень учнів з теми, розуміння основних понять, уміння використовувати їх на практиці. Тип уроку: контролю й […]...
- АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. СИСТЕМАТИЗАЦІЯ Й УЗАГАЛЬНЕННЯ ЗНАНЬ УЧНІВ Мета: проаналізувати допущені в контрольній роботі помилки, організувати роботу над ними; розвивати мислення, мовлення учнів; виховувати наполегливість, працьовитість. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РЕЗУЛЬТАТІВ ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ III. АНАЛІЗ ПОМИЛОК ТА ВИКОНАННЯ ВІДПОВІДНИХ ЗАВДАНЬ IV. ЗАВДАННЯ ДЛЯ УЧНІВ, ЯКІ УСПІШНО ВИКОНАЛИ КОНТРОЛЬНУ РОБОТУ 1. Задачі 1) У першому пакеті 16 кг картоплі, […]...
- ПРАКТИЧНА РОБОТА № 1 “ВИЯВЛЕННЯ ПРИКЛАДІВ ПРИСТОСУВАНЬ ДО СПОСОБУ ЖИТТЯ У КОМАХ” Цілі уроку: – освітня: на прикладі різних видів розглянути особливості пристосування комах до їхнього способу життя; – розвивальна: розвивати вміння знаходити взаємозв’язки між об’єктами вивчення та вміння аналітично мислити; – виховна: виховувати розуміння важливості існування для нашої планети всіх живих організмів, які на ній існують. Обладнання й матеріали: колекції комах, фотографії або слайди презентації із […]...
- Контрольна робота з теми “Неметали та їхні сполуки” ІІ семестр Тема 1. НЕМЕТАЛІЧНІ ЕЛЕМЕНТИ ТА ЇХНІ СПОЛУКИ (продовження) УРОК 22 Тема уроку. Контрольна робота з теми “Неметали та їхні сполуки” Цілі уроку: узагальнити та скоригувати знання учнів з теми “Неметали та їхні сполуки”; визначити рівень навчальних досягнень учнів з теми, розуміння учнями основних понять, уміння використовувати їх на практиці. Тип уроку: контролю й […]...
- Контрольна робота № 2 УРОК 30 Тема. Контрольна робота № 2 Мета: перевірити рівень знань учнів. ХІД УРОКУ Математичний диктант (для обох варіантів) – Записати цифрами числа: 47 235, 70 300, 80 050, 7 707, 10 005, 70 080. – Записати попереднє і наступне числа до числа 12 999. – Розкласти на розрядні доданки число 43 508. – Визначити, […]...
- ПРАКТИЧНА РОБОТА № 2 “ВИЯВЛЕННЯ ПРИКЛАДІВ ПРИСТОСУВАНЬ ДО СПОСОБУ ЖИТТЯ В РІЗНИХ ПТАХІВ” Цілі уроку: – освітня: на прикладі різних видів розглянути особливості пристосування птахів до їхнього способу життя; – розвивальна: розвивати вміння знаходити взаємозв’язки між об’єктами вивчення та вміння аналітично мислити; – виховна: виховувати розуміння важливості існування для нашої планети всіх живих організмів, які на ній існують. Обладнання й матеріали: колекції опудал птахів, відеофрагменти, фотографії або слайди […]...
- Тематичне оцінювання ІІI. Контрольна робота Урок № 9 Тема. Тематичне оцінювання ІІI. Контрольна робота Мета уроку. Перевірити засвоєння програмних знань з теми “Звичайні дроби” і навички розв’язання програмних задач. Хід уроку І. Організація класу. ІІ. Повідомлення завдань контрольної роботи. 1. З поданих нижче чисел випиши неправильні дроби і подай їх у вигляді мішаного числа: ; 7;;;;. 2. Порівняй числа : […]...
- ТАБЛИЦЯ ДІЛЕННЯ НА 6. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ І ПРИКЛАДІВ, ЯКІ ВКЛЮЧАЮТЬ ДІЛЕННЯ НА 6. ТВОРЧА РОБОТА НАД ЗАДАЧЕЮ АРИФМЕТИЧНІ ДІЇ МНОЖЕННЯ ТА ДІЛЕННЯ (продовження) Урок 97. ТАБЛИЦЯ ДІЛЕННЯ НА 6. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ І ПРИКЛАДІВ, ЯКІ ВКЛЮЧАЮТЬ ДІЛЕННЯ НА 6. ТВОРЧА РОБОТА НАД ЗАДАЧЕЮ Мета: ознайомити учнів із таблицею ділення на 6; формувати вміння розв’язувати задачі і приклади, які включають ділення на 6; удосконалювати навички творчої роботи над задачею; розвивати обчислювальні навички, пізнавальну активність, […]...
- Контрольна робота 2 з теми “Операційна система” ТЕМА 3. ОПЕРАЦІЙНІ СИСТЕМИ (9 ГОДИН) Урок 19 Контрольна робота 2 з теми “Операційна система” Мета: перевірка знань, вмінь та навичок учнів з теми “Операційна система”. Тип уроку: урок контролю знань, умінь та навичок. ХІД УРОКУ І варіант II варіант І рівень (тестові завдання, за кожну правильну відповідь по 0,5 бали) 1. Визначте сукупність програм, […]...
- Тематична контрольна робота № 7 з теми “Повторення і систематизація навчального матеріалу за курс алгебри 9 класу” УРОК № 67 Тема. Тематична контрольна робота № 7 з теми “Повторення і систематизація навчального матеріалу за курс алгебри 9 класу” Мета уроку: перевірити рівень знань та вмінь учнів, набутих ними під час вивчення курсу алгебри 9 класу. Тип уроку: контроль знань та вмінь. Наочність та обладнання: роздавальний матеріал (картки з розв’язаннями завдань тематичної контрольної […]...
- Контрольна робота № 1 УРОК 9 Тема. Контрольна робота № 1 Мета: перевірити рівень знань учнів: навички множення й ділення; додавання й віднімання в межах 1 000; вміння розв’язувати задачі, знаходити частину числа та число за його частиною. ХІД УРОКУ Варіант I 1. Юннати зібрали 420 г насіння буряків і 360 г насіння моркви. Четверту частину від усього насіння […]...
- Контрольна робота за тему “Властивості рідини. Тверді тіла” ВЛАСТИВОСТІ ГАЗІВ, РІДИН, ТВЕРДИХ ТІЛ* Урок № 19 Тема. Контрольна робота за тему “Властивості рідини. Тверді тіла” Мета: перевірити рівень знань, умінь, навичок учнів. Тип уроку: урок контролю рівня знань. Контрольна робота на тему “Властивості рідини. Тверді тіла” Початковий рівень Варіант 1 1. Як змінилася вологість повітря, якщо різниця показань сухого й вологого термометрів психрометра […]...
- Тематичне оцінювання I. Контрольна робота Урок № 28 Тема. Тематичне оцінювання I. Контрольна робота Мета уроку. Перевірка знань, умінь і навичок учнів з теми “Множення натуральних чисел”. Сприяти розвитку логічного мислення. Виховувати самостійність, наполегливість. Хід уроку І. Тематична контрольна робота. Варіант І 1. Обчислити: 2. Розв’яжіть рівняння: 3. Знайдіть значення виразу найзручнішим способом: 4. З одного міста в одному напрямі […]...
- Тематична контрольна робота № 5 УРОК № 51 Тема. Тематична контрольна робота № 5 Мета уроку: контроль навчальних досягнень учнів з мети “Вектори”. Тип уроку: комбінований. Вимоги до рівня підготовки учнів: застосовують означення та властивості геометричних фігур при розв’язуванні задач. Хід уроку І. Тематичне оцінювання № 5 Тематичне оцінювання № 5 можна провести у вигляді тематичної контрольної роботи. Наводимо текст […]...
- ПОВТОРЕННЯ ТАБЛИЦЬ МНОЖЕННЯ І ДІЛЕННЯ. УЗАГАЛЬНЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ УЧНІВ. САМОСТІЙНА РОБОТА Мета: узагальнити знання учнів про дії множення і ділення; вдосконалювати вміння розв’язувати задачі на дві дії; вдосконалювати обчислювальні навички; розвивати логічне мислення, вміння працювати самостійно. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Перевірка домашнього завдання (с. 157, завдання 33; 34) Завдання 33 – Прочитайте обчислення задачі зручним способом. Завдання 34 – Прочитайте […]...
- Тематична контрольна робота № 7 УРОК № 60 Тема. Тематична контрольна робота № 7 Мета уроку: перевірка навчальних досягнень учнів з курсу геометрії. Тип уроку: контроль навчальних досягнень учнів. Вимоги до рівня підготовки учнів: застосовують означення та властивості фігур при розв’язуванні задач. Хід уроку І. Тематичне оцінювання № 7 Тематичне оцінювання № 7 можна провести у вигляді тематичної контрольної роботи. […]...
- ЗАКРІПЛЕННЯ ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ ДВОЦИФРОВИХ ЧИСЕЛ. САМОСТІЙНА РОБОТА УСНЕ ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ ЧИСЕЛ У МЕЖАХ 100 З ПЕРЕХОДОМ ЧЕРЕЗ РОЗРЯД Урок 48. ЗАКРІПЛЕННЯ ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ ДВОЦИФРОВИХ ЧИСЕЛ. САМОСТІЙНА РОБОТА Мета: удосконалити навички додавання і віднімання двоцифрових чисел; закріпити вміння розв’язувати задачі на дві дії; розвивати математичне мовлення; виховувати інтерес до математики, самостійність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. […]...