Тематичне оцінювання
Розділ 3. СВІТЛОВІ ЯВИЩА
УРОК № 24
ТЕМА. Тематичне оцінювання
Мета: контроль рівня навчальних досягнень учнів за темою; розвивати вміння письмово висловлювати свої думки; виховувати самостійність, відповідальність, охайність.
Тип уроку: урок контролю й оцінювання навчальних досягнень учнів.
Обладнання: комплект завдань тематичного оцінювання.
1. Повідомлення теми, мети, завдань уроку. | |
Структура уроку | 2. Тематичне оцінювання. |
3. Підсумки уроку. |
ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ
Розум полягає не лише у знанні, ай у вмінні застосовувати ці знання.
Аристотель
I. Повідомлення теми і мети уроку
II. Тематичне оцінювання
Варіант І
1. Зображення предмета в плоскому дзеркалі:
А) уявне;
Б) дійсне;
В) зменшене;
Г) збільшене. (1 бал)
2. Чому зі скіпідару в гліцерин світло проходить без заломлення?
А) Однакові показники заломлення;
Б) різні показники заломлення. (1 бал)
3. Про що йдеться в загадці?
На минуту в землю врос
Разноцветный чудо-мост.
Чудо-мастер смастерил
Мост високий без перил. (1 бал)
4.
5. Кут падіння світлового променя на дзеркало дорівнює 20°. Яким стане кут між падаючим і відбитим променями, якщо дзеркало повернути на 15° за годинниковою стрілкою?
А) 15°;
Б) 30°;
В) 35°;
Г) 70°. (2 бали)
6. Швидкість світла в повітрі становить 300 000 км/с. Визначте швидкість світла в воді, якщо показник заломлення води 1,3.
А) 5,3-108 м/с;
Б) 3,3-108 м/с;
В) 108 м/с;
Г) 2,3-108 м/с. (3 бали)
7. На якій висоті висить ліхтар, якщо тінь від вертикально поставленої палиці висотою 0,9 м становить 1,2 м, а відстань від палиці до основи стовпа, на якому висить ліхтар, дорівнює 3 м? (3 бали)
Варіант II
1. Зміну напряму поширення світлового променя при проходженні його з одного середовища в інше називають:
А) заломленням;
Б) відбиванням;
В) поглинанням;
Г) розсіюванням. (1 бал)
2. Чому ми бачимо блискавку раніше, ніж чуємо грім?
А) Грім виникає від блискавки;
Б) світло поширюється швидше, ніж звук. (1 бал)
3. Про що йдеться в загадці?
Что за чудо-красота!
Расписные ворота
Показались на пути!
В них ни въехать, ни войти. (1 бал)
4. Чим пояснити чорний колір сажі, червоний колір прапору? (1 бал)
5. Як зміниться кут між падаючим та відбитим променями, якщо дзеркало повернути за годинниковою стрілкою на 20°, а положення падаючого променя при цьому не зміниться?
А) Зменшиться на 20°;
Б) збільшиться на 20°;
В) збільшиться на 40°;
Г) зменшиться на 40°. (2 бали)
6. Швидкість світла в повітрі рівна 300 000 м/с. Визначте швидкість світла в слюді, якщо показник заломлення слюди 1,6.
А) 1,65-108 м/с;
Б) 1,75-108 м/с;
В) 1,85-108 м/с;
Г) 1,95-108 м/с. (3 бали)
7. На якій висоті висить ліхтар, якщо тінь від вертикально поставленої палиці висотою 0,3 м становить 0,6 м, а відстань від палиці до основи стовпа, на якому висить ліхтар, дорівнює 3 м? (3 бали)
Related posts:
- Тематичне оцінювання з теми “Хвильова й квантова оптика” 2-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 5. Хвильова й квантова оптика УРОК 19/77 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Хвильова й квантова оптика” Мета уроку: контроль і оцінювання знань, умінь і навичок учнів з вивченої теми. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Підсумкове тематичне оцінювання можна провести у вигляді контрольної роботи. Кожний варіант контрольної роботи містить […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Механічні коливання й хвилі” 2-й семестр МЕХАНІКА 4 . Механічні коливання й хвилі Урок 8/67 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Механічні коливання й хвилі” Мета уроку: контроль і оцінювання знань, умінь і навичок учнів з теми “Механічні коливання й хвилі” Тип уроку: контролю й оцінювання знань РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ УРОКУ Учням можна запропонувати контрольну роботу, що складається з шести […]...
- Тематичне оцінювання № 5 Урок 52 Тема. Тематичне оцінювання № 5 Мета уроку: перевірити навчальні досягнення учнів з теми “Декартові координати у просторі”. Хід уроку Тематичне оцінювання № 5 можна провести у вигляді тематичної контрольної роботи. 1. Тематична контрольна робота № 5 Варіант А 1. Чи лежать точки А, В, С на одній прямій, якщо А(1;1;-3), В (-1;3;5), С […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Динаміка” 1-й семестр МЕХАНІКА 2. Динаміка Урок 24/44 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Динаміка” Мета уроку: контроль й оцінювання знань, умінь і навичок учнів з теми “Динаміка” Тип уроку: контролю й оцінювання знань РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ УРОКУ Учням можна запропонувати контрольну роботу, що складається з шести варіантів. Нижче пропонується один з варіантів контрольної роботи. ЗАВДАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Коливання й хвилі” ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 2-й семестр Коливання й хвилі УРОК 15/37 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Коливання й хвилі” Мета уроку: контроль та оцінювання знань, умінь і навичок учнів з теми “Коливання й хвилі”. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Скористаємося методичними рекомендаціями до уроку № 12/12. Кожний варіант контрольної роботи з теми “Коливання й […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Електричний струм” 1-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 2. Електричний струм УРОК 16/27 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Електричний струм” Мета уроку: контроль і оцінювання знань, умінь і навичок учнів з вивченої теми. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Підсумкове тематичне оцінювання можна провести у вигляді контрольної роботи. Кожний варіант контрольної роботи містить шість завдань. Більш докладно […]...
- Тематичне оцінювання за темою “Електромагнітне поле” ЕЛЕКТРОДИНАМІКА Електромагнітне поле УРОК 10/22 Тема. Тематичне оцінювання за темою “Електромагнітне поле” Мета уроку: контроль і оцінювання знань, умінь і навичок учнів по темі “Електромагнітне поле”. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Скористаємося методичними рекомендаціями, даними до уроку № 12/12. Кожний варіант контрольної роботи з теми “Електромагнітне поле” містить шість завдань. Нижче […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Атомна і ядерна фізика” 2-й семестр АТОМНА І ЯДЕРНА ФІЗИКА УРОК 16/93 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Атомна і ядерна фізика” Мета уроку: контроль і оцінювання знань, умінь і навичок учнів з вивченої теми. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Підсумкове тематичне оцінювання можна провести у вигляді контрольної роботи. Кожний варіант контрольної роботи містить шість задач. […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Кінематика” 1-й семестр МЕХАНІКА 1. Кінематика Урок 18/20 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Кінематика” Мета уроку: контроль та оцінювання знань, умінь і навичок учнів з теми “Кінематика” Тип уроку: контролю й оцінювання знань РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ УРОКУ У книзі “Разноуровневые самостоятельные и тематические контрольные работы в формате внешнего независимого оценивания” (X.: Гимназия, 2010; авт. Л. А. […]...
- Тематичне оцінювання в теми “Закони збереження в механіці” 2-й семестр МЕХАНІКА 3 . Закони збереження в механіці Урок 15/59 Тема. Тематичне оцінювання в теми “Закони збереження в механіці” Мета уроку: контроль та оцінювання знань, умінь і навичок учнів з теми “Закони збереження в механіці” Тип уроку: контролю й оцінювання знань РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ УРОКУ Учням можна запропонувати контрольну роботу, що складається з шести […]...
- Тематичне оцінювання знань по темі: “Атомне ядро. Ядерна енергетика” 2-й семестр ЯДЕРНА ФІЗИКА 4. Атомне ядро. Ядерна енергетика Урок 14/61 Тема. Тематичне оцінювання знань по темі: “Атомне ядро. Ядерна енергетика” Мета уроку: контроль та оцінювання знань, умінь і навичок учнів з вивченої теми. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Підсумкове тематичне оцінювання можна провести у вигляді тестування або звичайної контрольної роботи. […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Електромагнітне поле” 1-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 3. Електромагнітне поле УРОК 15/42 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Електромагнітне поле” Мета уроку: контроль і оцінювання знань, умінь і навичок учнів з вивченої теми. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Підсумкове тематичне оцінювання можна провести у вигляді контрольної роботи. Кожний варіант контрольної роботи містить шість завдань. Більш докладно […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Властивості газів, рідин і твердих тіл” 2-й семестр МОЛЕКУЛЯРНА ФІЗИКА Й ТЕРМОДИНАМІКА 1. Властивості газів, рідин, твердих тіл Урок 18/89 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Властивості газів, рідин і твердих тіл” Мета уроку: контроль та оцінювання знань, умінь і навичок учнів з теми “Властивості газів, рідин і твердих тіл” Тип уроку: контролю та оцінювання знань РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ УРОКУ Учням можна […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Електромагнітні коливання й хвилі” 2-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 4. Електромагнітні коливання й хвилі УРОК 16/58 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Електромагнітні коливання й хвилі” Мета уроку: контроль і оцінювання знань, умінь і навичок учнів з вивченої теми. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Підсумкове тематичне оцінювання можна провести у вигляді контрольної роботи. Кожний варіант контрольної роботи містить […]...
- Тематичне оцінювання знань по темі: “Магнітне поле” 2-й семестр ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ ЯВИЩА 3. Магнітне поле Урок 10/47 Тема. Тематичне оцінювання знань по темі: “Магнітне поле” Мета уроку: контроль та оцінювання знань, умінь і навичок учнів по вивченій темі. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Підсумкове тематичне оцінювання можна провести у вигляді тестування або звичайної контрольної роботи. Тестування учнів можна виконати […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Електричне поле й електричний струм” ЕЛЕКТРОДИНАМІКА Електричне поле. Електричний струм УРОК 12/12 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Електричне поле й електричний струм” Мета уроку: контроль і оцінювання знань, умінь і навичок учнів з теми “Електричне поле й електричний струм”. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. ХІД РОБОТИ МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ У книзі “Комплексна підготовка до зовнішнього незалежному оцінювання. Різнорівневі самостійні […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Електричне поле” 1-й семестр ЕЛЕКТРОДИНАМІКА 1. Електричне поле УРОК 11/11 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Електричне поле” Мета уроку: контроль і оцінювання знань, умінь і навичок учнів з вивченої теми. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Підсумкове тематичне оцінювання можна провести у вигляді контрольної роботи. Кожний варіант контрольної роботи містить шість завдань. Перші два […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Основи термодинаміки” 2-й семестр МОЛЕКУЛЯРНА ФІЗИКА Й ТЕРМОДИНАМІКА 2. Основи термодинаміки Урок 8/97 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Основи термодинаміки” Мета уроку: контроль та оцінювання знань, умінь та навичок учнів з теми “Основи термодинаміки” Тип уроку: контролю та оцінювання знань РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ УРОКУ Учням можна запропонувати виконати контрольну роботу, яка складається з 6 варіантів. Нижче запропоновано […]...
- Тематичне оцінювання № 6 Урок 61 Тема. Тематичне оцінювання № 6 Мета уроку: перевірка навчальних досягнень учнів з теми “Кути та вектори у просторі”. Тематичне оцінювання № 6 можна провести шляхом виконання тематичної контрольної роботи. І. Тематична контрольна робота № 6 Варіант А 1. Сторона квадрата ОАВС дорівнює 5 (рис. 303). Запишіть координати вектора . (3 бали) 2. Із […]...
- Тематичне оцінювання № 1 Урок 12 Тема. Тематичне оцінювання № 1 Мета уроку: перевірка навчальних досягнень учнів з тем “Вступ до стереометрії” та “Взаємне розміщення прямих у просторі”. Хід уроку Тематичне оцінювання № 1 можна провести, враховуючи результати виконання самостійної роботи на уроці № 6 та результати контрольної роботи. 1. Тематична контрольна робота № 1 Варіант А Варіант 1 […]...
- Тематичне оцінювання № 4 Урок 43 Тема. Тематичне оцінювання № 4 Мета уроку: перевірка навчальних досягнень учнів з теми “Перпендикулярність прямих і площин у просторі”. Хід уроку Тематичне оцінювання № 4 можна провести у вигляді тематичної контрольної роботи. 1. Тематична контрольна робота № 4 Варіант А Варіант 1 1. Побудуйте зображення куба ABCDA1B1C1D1 і запишіть грані куба, які перпендикулярні […]...
- Тематичне оцінювання № 2 Урок 24 Тема. Тематичне оцінювання № 2 Мета уроку: перевірка навчальних досягнень учнів з теми “Паралельність прямих і площин у просторі”. Хід уроку Тематичне оцінювання № 2 можна провести шляхом проведення тематичної контрольної роботи. 1. Тематична контрольна робота № 2 Варіант А 1. Користуючись зображенням куба ABCDA1В1C1D1 (рис. 113), запишіть ребра куба, які паралельні грані […]...
- Тематичне оцінювання № 3 Урок 34 Тема. Тематичне оцінювання № 3 Мета уроку: перевірка навчальних досягнень учнів з тем “Перпендикулярність прямих”, “Перпендикулярність прямої і площини”. Хід уроку Тематичне оцінювання № 3 можна провести у вигляді тематичної контрольної роботи. 1. Тематична контрольна робота № 3 Варіант А 1. Користуючись зображенням куба ABCDA1B1C1D1 (рис. 180), запишіть ребра куба, які перпендикулярні до […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Кількість речовини. Розрахунки за хімічними формулами” Тема 1 КІЛЬКІСТЬ РЕЧОВИНИ. РОЗРАХУНКИ ЗА ХІМІЧНИМИ ФОРМУЛАМИ УРОК 10 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Кількість речовини. Розрахунки за хімічними формулами” Цілі уроку: перевірити рівень знань учнів та їх уміння виконувати розрахунки з використанням понять “кількість речовини”, “молярна маса”, “молярний об’єм”, “відносна густина газу”; виявити рівень навчальних досягнень учнів з теми. Тип уроку: контроль знань, […]...
- Тематичне оцінювання знань за темою: “Електричний струм” 1-й семестр ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ ЯВИЩА 2. Електричний струм Урок 23/29 Тема. Тематичне оцінювання знань за темою: “Електричний струм” Мета уроку: контроль та оцінювання знань, умінь і навичок учнів з вивченої теми. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Підсумкове тематичне оцінювання можна провести у вигляді тестування або звичайної контрольної роботи. Тестування учнів можна виконати […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Основні класи неорганічних сполук” Тема 2 ОСНОВНІ КЛАСИ НЕОРГАНІЧНИХ СПОЛУК УРОК 39 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Основні класи неорганічних сполук” Цілі уроку: узагальнити й систематизувати знання учнів з теми “Основні класи неорганічних сполук”; визначити рівень навчальних досягнень учнів з теми, розуміння основних понять, уміння використовувати їх на практиці. Тип уроку: контроль і коригування знань, умінь і навичок. Форми […]...
- Показник заломлення світла – Світлові явища 9.Оптика 9.1. Світлові явища 9.1.5. Показник заломлення світла Показник заломлення світла – це безрозмірна фізична величина, що характеризує оптичну густину даного середовища відносно іншого. Позначається буквою n. Відносний показник заломлення другого середовища відносно першого – це відношення синуса кута падіння до синуса кута заломлення для двох даних середовищ. Це стала величина, що залежить лише від […]...
- Тематичне оцінювання ІІ Урок № 46 Тема. Тематичне оцінювання ІІ Мета. За допомогою тестових завдань і типових задач перевірити рівень засвоєння учнями тем: “Числові й буквені вирази”, “Рівняння”. Розвивати самостійні навики в роботі; виховувати почуття відповідальності за доручену справу. Обладнання. Дидактичний матеріал. Хід уроку І. Повідомлення теми і мети уроку. ІІ. Роздати учням картки із тестовими завданнями і […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Початкові хімічні поняття” Тема 1 ПОЧАТКОВІ ХІМІЧНІ ПОНЯТТЯ Урок 24 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Початкові хімічні поняття” Цілі: визначити рівень засвоєння основних понять і законів; оцінити рівень навчальних досягнень учнів з теми. Тип уроку: контроль і коригування знань, умінь і навичок. Форма уроку: письмова контрольна робота. Обладнання: періодична система хімічних елементів, індивідуальні картки із завданнями. ХІД УРОКУ […]...
- Тематичне оцінювання з теми “Хімічний зв’язок і будова речовини” Тема 4 ХІМІЧНИЙ ЗВ’ЯЗОК І БУДОВА РЕЧОВИНИ УРОК 66 Тема. Тематичне оцінювання з теми “Хімічний зв’язок і будова речовини” Цілі уроку: узагальнити й скоригувати знання учнів з теми “Хімічний зв’язок і будова речовини”; визначити рівень навчальних досягнень учнів з теми, розуміння основних понять, уміння використовувати їх на практиці. Тип уроку: контролю й коригування знань, умінь […]...
- Тематичне оцінювання I. Контрольна робота Урок № 28 Тема. Тематичне оцінювання I. Контрольна робота Мета уроку. Перевірка знань, умінь і навичок учнів з теми “Множення натуральних чисел”. Сприяти розвитку логічного мислення. Виховувати самостійність, наполегливість. Хід уроку І. Тематична контрольна робота. Варіант І 1. Обчислити: 2. Розв’яжіть рівняння: 3. Знайдіть значення виразу найзручнішим способом: 4. З одного міста в одному напрямі […]...
- Тематичне оцінювання № 7 з теми “Лондон і Київ” II Семестр ТЕМА “ЛОНДОН І КИЇВ” УРОК 91 Тема. Тематичне оцінювання № 7 з теми “Лондон і Київ” Мета: – проконтролювати навички усного та писемного мовлення з вивченої теми; – вдосконалювати навички індивідуальної та групової роботи; – прищеплювати повагу до навчання, почуття відповідальності та колективізму; – формувати навички теоретичного та практичного розв’язання завдань проблемно-пошукового характеру. […]...
- ТЕМАТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ “АВСТРАЛІЯ” Розділ II МАТЕРИКИ Урок № 38 ТЕМАТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ “АВСТРАЛІЯ” І варіант II варіант III варіант І рівень (4 з 6 запитань на вибір учня по 0,5 бали за кожне) 1. Океани, якими омивається Австралія: А) Індійський та Атлантичний; Б) Атлантичний та Тихий; В) Тихий та Північно-Льодовитий; Г) Тихий та Індійський 1. Координати, які має будь-яка […]...
- Закони заломлення світла – Світлові явища 9.Оптика 9.1. Світлові явища 9.1.4. Закони заломлення світла Заломлення світла – це зміна напряму поширення світла при його переході через межу поділу двох середовищ. Перший закон заломлення світла: падаючий і заломлений промінь лежать в одній площині з перпендикуляром, проведеним у точку падіння променя до площини поділу двох середовищ. Другий закон заломлення світла: залежно від того, […]...
- Тематичне оцінювання № 9 по темі “Відсотки” Урок № 62 Тема. Тематичне оцінювання № 9 по темі “Відсотки” Мета уроку. Діагностика та контроль якості засвоєння відсотків. Хід уроку I. Організаційна частина На розсуд вчителя. II. Запис та виконання вправ і задач учнями ВАРІАНТ 1. 1).° Запишіть у вигляді звичайного і десяткового дробів: 9%, 31%, 105%, 180%. 2).° Записати у відсотках: 7/100, 3/10, […]...
- Тематичне оцінювання № 2 з теми “Їжа” І семестр ТЕМА “ЇЖА. ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ. ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ” УРОК 30 Тема. Тематичне оцінювання № 2 з теми “Їжа” Мета: – перевірити лексичні та граматичні навички учнів з писемного мовлення; – формувати лексичні та граматичні навички; – формувати вміння працювати з тестовими завданнями, правильно вибирати комунікативні граматичні засоби; – розвивати вміння логічної побудови тверджень. ХІД УРОКУ […]...
- Тематичне оцінювання за темою “Взаємодія тіл” 1-й семестр МЕХАНІЧНІ ЯВИЩА 2. Взаємодія тіл Урок 21/34 Тема. Тематичне оцінювання за темою “Взаємодія тіл” Мета уроку: оцінити знання, уміння й навички учнів з вивченої теми. Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань. План уроку Тематичне оцінювання знань, умінь і навичок учнів здійснюється різними способами: 1) письмова контрольна робота; 2) усний фронтальний підсумковий залік; […]...
- ТЕМАТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ. ЄВРАЗІЯ Розділ II МАТЕРИКИ Урок № 65 ТЕМАТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ. ЄВРАЗІЯ І варіант ІІ варіант ІІІ варіант І рівень (6 запитань по 0,5 бала за кожне) 1. Місце, де знаходиться “полюс холоду” Північної півкулі: А) Тібет; Б) Оймякон; В) Верхоянськ; Г) Черрапунджі 1. Найвологіше місце Євразії: А) Тібет; Б) Оймякон; В) Верхоянськ; Г) Черрапунджі 1. Найвища точка […]...
- Тематичне оцінювання № 4 з теми “Спорт” II Семестр ТЕМА “СПОРТ” УРОК 58 Тема. Тематичне оцінювання № 4 з теми “Спорт” Мета: – проконтролювати навички усного та писемного мовлення з вивченої теми; – формувати навички теоретичного та практичного розв’язання завдань творчого та проблемно-пошукового характеру; – прищеплювати відповідальне ставлення до дорученої справи, почуття колективізму та власної гідності. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання […]...
- ТЕМАТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ “ПІВДЕННА АМЕРИКА” Розділ II МАТЕРИКИ Урок № 38 ТЕМАТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ “ПІВДЕННА АМЕРИКА” I варіант II варіант III варіант I рівень (4 з 6 запитань на вибір учнів по 0,5 бали за кожне) 1. Назвіть найвищу вершину Південної Америки: А) вулкан Льюльяйльяко; Б) гора Аконкагуа; В) вулкан Орісаба; Г) вулкан Котопахі 1. Назвіть вітри, під впливом яких материк […]...