Плани-конспекти уроків по натурології

Грунт. Значення грунту для живої природи і господарської діяльності людини

СВІТ НЕЖИВОЇ ПРИРОДИ Урок 24 Тема. Грунт. Значення грунту для живої природи і господарської діяльності людини Мета: дати учням уявлення про грунт, склад грунту; застосовуючи методи дослідницької діяльності, продемонструвати властивості грунту; розповісти про значення

ПОВЕДІНКА РОСЛИН І ТВАРИН. ЗНАЧЕННЯ ПРИСТОСУВАННЯ ОРГАНІЗМІВ ДО УМОВ ІСНУВАННЯ

УРОК 10. ПОВЕДІНКА РОСЛИН І ТВАРИН. ЗНАЧЕННЯ ПРИСТОСУВАННЯ ОРГАНІЗМІВ ДО УМОВ ІСНУВАННЯ Мета: поглибити знання учнів про поведінку рослин і тварин, визначити значення пристосування організмів до умов навколишнього середовища; розвивати уміння пояснювати особливості поведінки

ЩО ТАКЕ ГІРСЬКІ ПОРОДИ

Мета: формувати в учнів уявлення про гірські породи, значення гірських порід у природі; виробляти вміння розрізняти гірські породи в твердому, рідкому і газоподібному станах; виховувати естетичне сприймання об’єктів природи, пізнавальний інтерес до них. Хід

ЯКІ УМОВИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ЖИТТЯ РОСЛИН

Мета: ознайомити учнів зі стадіями росту і розвитку рослини з насінини та умовами проростання насіння; формувати навички роботи в групах; розвивати спостережливість, творче мислення, вміння точно і грамотно висловлювати свої думки; виховувати любов до

ВИДИ СИЛ

ТЕМА 3. РУКОТВОРНІ СИСТЕМИ УРОК 20 ТЕМА. ВИДИ СИЛ Мета уроку: навчальна – сформувати в учнів уявлення про види сил, причини їхнього виникнення та особливості, навчити розпізнавати дію різних видів сил і наводити власні

ЯКЕ ЗНАЧЕННЯ МАЮТЬ ГРУНТИ У ПРИРОДІ І ДЛЯ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ

Мета: формувати в учнів уявлення про склад (повітря, вода, перегній, пісок, глина, мінеральні солі), властивості і значення грунтів; розвивати вміння спостерігати, узагальнювати; виховувати допитливість, самостійність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

ЯКЕ ЗНАЧЕННЯ МАЄ ШКІРА

Мета: ознайомити учнів зі значенням шкіри для людини; розвивати мовлення, логічне мислення, вміння спостерігати, порівнювати і робити висновки; виховувати культуру здоров’я. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Фронтальне опитування –

ЯК ЗНАЙТИ УКРАЇНУ НА КАРТІ?

Зустріч 41. ЯК ЗНАЙТИ УКРАЇНУ НА КАРТІ? Мета: поглибити знання учнів про розташування України на карті світу, півкуль і Європи; під час практичної роботи допомогти школярам уявити протяжність кордонів України; закріплювати вміння працювати з

ЗАПИТАЄМО В МАТІНКИ ПРИРОДИ: ЯК ПОЛІПШИТИ РОДЮЧІСТЬ ГРУНТУ

Мета: ознайомити учнів із засобами збереження та поліпшення родючості грунту; розвивати мислення, допитливість; виховувати дбайливе ставлення до природи. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Фронтальне опитування – Доведіть, що у

ЯК РИБИ ПРИСТОСУВАЛИСЯ ДО ЖИТТЯ У ВОДОЙМАХ

Мета: продовжити формувати в учнів поняття “риби”; вдосконалювати вміння описувати риб, визначати їх за істотними ознаками; розвивати спостережливість, мовлення, мислення, пам’ять; виховувати дбайливе ставлення до тварин. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ
Page 1 of 3712345...102030...Last »